anti - Eurovision

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εμενα με αφηνη αδιαφορο η eurovizion αλλα περσυ με τους wig-wam και φετος με lordi δεν γινετε να το χασω.
Κατ τα αλλα μην σχολειασω καλυτερα...
Έεετσι... "Come on, come on ,come on... Love is all over me!"

Edit: Τα' χα πει τότε εγώ, αλλά δε μ' άκουσε κανείς! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Έεετσι... "Come on, come on ,come on... Love is all over me!"
χχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχααχχαααχαχχαχαχααχαχχαχαχααχ τι πονηρός στίχος, εύγε:D:D:D:D:D

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:

Ι am wirelessly connected :bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
ηρθα!!! εφτασα στο θρεντ!! εμενα περιμενατε, ε; λοιπον..........ενα εχω να πω, και εχει και υποννουμενο κακια: την ποντιακη λυρα της ελενιτσας περσι την ειδατε....; και δεν ειναι και σεξουαλικο το υποννουμενο!
θα επανελθω..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
σκέφτομαι πρώτη φορά να ψηφίσω στην eurovision. lordi ftw :clapup:
:clapup:
Κι εγώ θα ψηφίσω πρώτη φορά κι ας κάνει 1,19euro το sms.Δε θα ήταν τέλεια στη μικρή, συντηρητική μας χώρα να θριαμβεύσουν αυτοί οι θεοί?Εγώ θέλω Χριστόδουλο στην απονομή του βραβείου :D
Μόνο μία περίπτωση υπάρχει να μην ψηφήσω: αν μέχρι τη eurovision, ακούγοντας 100 φορές τη μέρα τον ύμνο hard rock hallelujah, όπως τώρα καλή ώρα :P , να το βαρεθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Να σας πω την αληθεια εαν κερδισουν οι lodi-πραγμα που το βλεπω για διαφορους λογους λιγο χλωμο- τοτε και μονο τοτε ισως να πω οτι "αξιζε το ολο θεμα της eurovision"...
Ο λογος ειναι απλος.Γιατι οοοοοοοοοοοοολα τα τελευταια χρονια τα τραγουδια ειναι ουσιαστικα μισοκλεμενα απο εδω και απο εκει, ξαναζεσταμενα φαγητα και τελικα κερδιζει ενα τραγουδακι "πιασαρικο" και ευχαριστο αλλα που να εχει και μια ομορφη παρουσια επι σκηνης!Και φετος τα περισσοτερα τραγουδια αν τα ακουσετε στανταρ θα πειτε..."βρε τι μου θυμιζει...τι μου θυμιζει..."
Εαν κερδισουν φετος οι lodi oι οποιοι για εμενα αντιπροσωπευουν το "διαφορετικο" το "ξεχωριστο" αυτο που δεν παει με τα νερα της eurovision σε υφος και στυλ, τοτε ισως ξανασκεφτω να λαβω στα σοβαρα την ολη διοργανωση...;)


Αληθεια την συμετοχη το Βελγιου την ειδατε;;;;:whistle:
Kate Ryan το ονομα της.


Δεν λεω...μπροστα στο Ελενακι δεν πιανει μια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Αληθεια την συμετοχη το Βελγιου την ειδατε;;;;:whistle:
Πολύ σωστή επιλογή ρήματος....Δε νομίζω ότι χρειάζεται καν να ακούσουμε το τραγούδι.Μπράβο στο κορίτσι :clapup:
Οι lordi δεν κερδίζουν ούτε σε 1000 χρόνια δυστυχώς.Ήδη οι δικοί μας τους βγάλανε σατανιστές :| .
:worship: στους Φινλανδούς πάντως ότι κι αν γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Πολύ σωστή επιλογή ρήματος....Δε νομίζω ότι χρειάζεται καν να ακούσουμε το τραγούδι.Μπράβο στο κορίτσι :clapup:
Οι lordi δεν κερδίζουν ούτε σε 1000 χρόνια δυστυχώς.Ήδη οι δικοί μας τους βγάλανε σατανιστές :| .
:worship: στους Φινλανδούς πάντως ότι κι αν γίνει.

Μιλας σοβαρα;;;;;;:confused: :worry:
ΖΤΟΙΝΓΚ-ΜΠΟΥΜ-ΖΝΤΟΥΠ-ΝΤΙΝΓΚΝΤΟΝΓΚ-ΚΡΑΤΣ!!!!!!!
Παντα πρωτη ρε Ελλαδα...παντα πρωτη...αλλα πρωτη σε τιποτα σοβαρο...μπα!Χλωμο για την ωρα!
Μα καλα το ακουσαν το τραγουδι ή κρινουν απο την "gothic" κι ετσι εμφανιση τους;;
Γιατι το τραγουδακι τους ειναι πολυ πολυ ωραιο!:clapup:
Αλλα ενταξει και "0" να παρουν απο εμας ελπιζω οι αλλες χωρες να εχουν αλλα κριτηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τα off topic (σχετικά με την ομορφάδα μου :P ) μεταφέρθηκαν :

https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=67466#post67466
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Μιλας σοβαρα;;;;;;:confused: :worry:
ΖΤΟΙΝΓΚ-ΜΠΟΥΜ-ΖΝΤΟΥΠ-ΝΤΙΝΓΚΝΤΟΝΓΚ-ΚΡΑΤΣ!!!!!!!
Παντα πρωτη ρε Ελλαδα...παντα πρωτη...αλλα πρωτη σε τιποτα σοβαρο...μπα!Χλωμο για την ωρα!
Μα καλα το ακουσαν το τραγουδι ή κρινουν απο την "gothic" κι ετσι εμφανιση τους;;
Γιατι το τραγουδακι τους ειναι πολυ πολυ ωραιο!:clapup:
Αλλα ενταξει και "0" να παρουν απο εμας ελπιζω οι αλλες χωρες να εχουν αλλα κριτηρια!

Μην γελάσετε αλλά εγώ το κομμάτι το πρωτοάκουσα στην Τατιάνα(λέγε με Στεφανίδου) όταν είχε κάνει εκτενές ρεπορτάζ για τους "παγανιστικούς" στίχους και την εμφάνιση του γκρουπ.Φυσικά το κοινό που ρωτήθηκε ήταν κάτι κυράτσες που ανάθεμα κι αν ξέρουν αγγλικά.Προσωπικά νομίζω ότι θα είναι απο τις καλύτερες συμμετοχές.Σε σχέση με 2-3 άλλα που άκουσα είναι το μόνο που αξίζει απο άποψη ενορχήστρωσης μιας κι όλα τα υπόλοιπα μοιάζουν σαν να γράφτηκαν στο πόδι,μηδέν έμπνευση,μηδέν στίχος.Ειδικά ένα απο τα υποψήφια δικά μας ,δεν θυμάμαι και πως λέγεται αυτό που έστειλαν οι Πήγασος ήταν τρομερή φόλα δλδ όσα δεν προκρίθηκαν στα 4 πόσο πιο χάλια ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
παιδιά εγώ είμαι τελείως άσχετη,καθώς φέτος δεν έχω ακούσει κανένα τραγούδι πέρα από το δικό μας..(τι το'θελα κι αυτό..?!:sick::'() ποιά χώρα εκπροσωπούν οι lordi που λέτε..?? :hmm::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Την Φινλανδία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε, διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε, διακωμωδίσουμε, ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion? :P :tongue: :teasing: :bleh:


υπάρχει τρόπος θα στήλουμε όλα τα ταλέντα της πάνια εκεί και θα τους βάλουμε να τραγουδήσουν ένα μελωδικό τραγούδι αμέσως θα φύγουν όλοι και θα κλείσουν τηλεοράσεις:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Οι lordi δεν κερδίζουν ούτε σε 1000 χρόνια δυστυχώς.Ήδη οι δικοί μας τους βγάλανε σατανιστές :| .
:worship: στους Φινλανδούς πάντως ότι κι αν γίνει.

προφητικό πόστ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top