Apple iPod Touch

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν απευθύνθηκα σε εσένα ρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Α οχι,εδω εχω ενσταση:

Μην βαζεις ολους οσους εχουν ipod touch στο ιδιο τσουβαλι,γιατι μερικοι χρησιμοποιουν το ipod touch και σαν εκπαιδευτικο μεσο (πχ εγω.Το'χω γεμισει εφαρμογες σχετικα με το σχολειο,του'χω βαλει λεξικα και βοηθηματα και οτι αλλο μπορεις να σκεφτεις :)).

Έτσι λέμε τώρα για τα σκονάκια, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έτσι λέμε τώρα για τα σκονάκια, ε?

Δεν ειμαι ο τυπας που κανει σκονακια,ελεος!Προτιμω να παρω ενα 2 και να μην ξερω τιποτα,παρα ενα 16 με σκονακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Αρα το πήρες για να ψωνιστείς. Πες το έτσι

Αυτό κατάλαβες???
Όσο και να προσπαθείς να υποστηρίξεις την άποψη σου λέγοντας ότι άπλα το πήρα για να ψωνιστώ αποτυγχάνεις διότι είσαι παντελώς ανίδεη και ο μόνος λόγος που απαντάς σε αυτό το thread είναι για να κράξεις.Σιγά μην κάτσω να σου πω γιατί το πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john.8

Νεοφερμένος

Ο john.8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
με αυτό εχω φάει κόλλημα. ακριβώ όμως ρε γαμώτο. στην αμερική 180 ευρώ όμως [ame]https://www.amazon.com/Apple-touch-Generation-NEWEST-MODEL/dp/B002M3SOC4/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=electronics&qid=1259773033&sr=1-2[/ame] μακαρι να μπορουσα να το αγόραζα από εκει αλλα πρεπει να ειναι δύσκολο(πειτε μου λιγο για αυτο το θέμα αν ξέρετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Από Ευρώπη? Ποιο εύκολα έρχονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Από Ελλάδα
Αν υπολογίσουμε τα μεταφορικά και τελωνείο, δεν πρέπει να διαφέρουν και πολύ οι τελικές τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

Πολυ καλη τιμη!
Εχει φαγωθει να το παρει ενας φίλος μου αλλα του ειπα γιατι να μην παρει κατι All-in-one και να παρει το IPOD TOUCH.
Ετσι θα παρει το iphone 3gs...:P

Εγω παλι σαν ΝΟΚΙΑ τύπος θα πάρω το 5530 ΧpressMusic που τα χει και ολα.
Παλια τρελενομουν για γκατζετακια(2-3 χρονια πριν).Τωρα πλεον τα σταματησα.Να φανταστειτε έχασα και το Nano μου που το χω απο το 2006...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Πολυ καλη τιμη!
Εχει φαγωθει να το παρει ενας φίλος μου αλλα του ειπα γιατι να μην παρει κατι All-in-one και να παρει το IPOD TOUCH.
Ετσι θα παρει το iphone 3gs...:P

Εγω παλι σαν ΝΟΚΙΑ τύπος θα πάρω το 5530 ΧpressMusic που τα χει και ολα.
Παλια τρελενομουν για γκατζετακια(2-3 χρονια πριν).Τωρα πλεον τα σταματησα.Να φανταστειτε έχασα και το Nano μου που το χω απο το 2006...:P


Έχεις δίκιο σε αυτό που λες, πολλοί το σκέφτονται έτσι: 'γιατί ipod touch και όχι iphone?'

Εγώ είμαι κατά του iphone για τους εξής λόγους:1ον) σε σχέση με το ipod touch κοστίζει τρεις φορές πανω ή θες συμβόλαιο,μία η αλλη δηλαδή! 2ον) για να χαρείς πλήρως τις δυνατότητες του iphone πρέπει να έχεις συμβόλαιο! 3ον) στις βασικές λειτουργίες τηλεφώνου υστερεί σε σχέση με άλλα smartphones και 4ον) έχω ακούσει πολλά iphone να σκάνε ή να αλλάζουν χρώμα (τα λευκά 3gs λόγω θερμοκρασίας)(!) ipod δεν έχω ακούσει ποτέ..

Είναι κ άλλα αλλά αυτά είναι τα πιο βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω ποτε δεν ημοουν φαν της Apple και των IPODS.
Ειχα παρει και γω ενα παλια(2006) και ειχα ξετρελαθει.
Αλλα οπως ειπες θα προτεινα καποιος να παρει ενα αλλο smartphone απο τα 10αδες που υπαρχουν στην αγορα παρα iphone.
Εγω προσωπικα το εχω ψιλοσιχαθεί που το ακουω συνέχεια.
Και να πεις πως εχει και ΤΟΣΕΣ πια πολλες δυνατοτητες.
Απλα ηταν πρωτοποριακο πριν απο 1-2 χρονια αλλα τωρα εχει γεμισει η αγορα με παρομοια smartphones και με καλυτερες δυνατοτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πολύ ακριβό το i-phone,δεν αξίζει πιστεύω...
btw τι γνώμη έχετε για το lg kp500 cookie;
Θέλω να το πάρω,αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
Eγω ποτε δεν ημοουν φαν της Apple και των IPODS.
Ειχα παρει και γω ενα παλια(2006) και ειχα ξετρελαθει.
Αλλα οπως ειπες θα προτεινα καποιος να παρει ενα αλλο smartphone απο τα 10αδες που υπαρχουν στην αγορα παρα iphone.
Εγω προσωπικα το εχω ψιλοσιχαθεί που το ακουω συνέχεια.
Και να πεις πως εχει και ΤΟΣΕΣ πια πολλες δυνατοτητες.
Απλα ηταν πρωτοποριακο πριν απο 1-2 χρονια αλλα τωρα εχει γεμισει η αγορα με παρομοια smartphones και με καλυτερες δυνατοτητες.

Σωστός.. Ολόσωστος:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
πολύ ακριβό το i-phone,δεν αξίζει πιστεύω...
btw τι γνώμη έχετε για το lg kp500 cookie;
Θέλω να το πάρω,αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι καλό

To χει μια φιλη μου εδω και κανα μηνα.
ΟΚ καλο ειναι απλα δεν ειναι και κατι που να ξετρελαθεις.;)
Θα προτιμησω το νεο μου ΝΟΚΙΑ 5530!:xixi:

Πλακα κανω μη μασας.
Γαματο κινητο ειναι πάρτο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
To χει μια φιλη μου εδω και κανα μηνα.
ΟΚ καλο ειναι απλα δεν ειναι και κατι που να ξετρελαθεις.;)
Θα προτιμησω το νεο μου ΝΟΚΙΑ 5530!:xixi:

Πλακα κανω μη μασας.
Γαματο κινητο ειναι πάρτο!:no1:

ωραία,γιατί ξετρελάθηκα με το ροζ :inlove:

Υ.Γ:θα τρεχα να το παρω τώρα αλλά έχω από χθες 39,5 πυρετό,υποψιαζομαι τους χοίρους:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
ωραία,γιατί ξετρελάθηκα με το ροζ :inlove:

Υ.Γ:θα τρεχα να το παρω τώρα αλλά έχω από χθες 39,5 πυρετό,υποψιαζομαι τους χοίρους:mad:

https://www.myphone.gr/devices/preview-363.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
να προσθεσω σ αυτα που λεγατε παραπανω για το iphone οτι ειναι πολυ ογκωδες!
μια φιλη μου εχει το ασπρο και πραγματικα ειναι πολυ ασχημο να βλεπεις ολο αυτο το πραγμα με στην τσεπη η στο μπουφαν..και πολυ δυσκολο να το κουβαλας κιολας...
και επειδη υποψιαζομαι οτι και το ipod που προτεινες ειναι του ιδιου μεγεθους θα σου ελεγα να μην το παρεις για κανενα λογο!
τα nano ειναι και πιο ομορφα και κομψα αλλα και πιο οικονομικα..

cheers*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
να προσθεσω σ αυτα που λεγατε παραπανω για το iphone οτι ειναι πολυ ογκωδες!
μια φιλη μου εχει το ασπρο και πραγματικα ειναι πολυ ασχημο να βλεπεις ολο αυτο το πραγμα με στην τσεπη η στο μπουφαν..και πολυ δυσκολο να το κουβαλας κιολας...
και επειδη υποψιαζομαι οτι και το ipod που προτεινες ειναι του ιδιου μεγεθους θα σου ελεγα να μην το παρεις για κανενα λογο!
τα nano ειναι και πιο ομορφα και κομψα αλλα και πιο οικονομικα..

cheers*

Ναι όντως το iphone είναι ογκώδες αλλά το ipodtouch είναι το μισό σε σχεσή με αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ναι όντως το iphone είναι ογκώδες αλλά το ipodtouch είναι το μισό σε σχεσή με αυτό

χμμ καλυτερα τοτε..αλλα ακομα και το μισο απο αυτο ειναι καπως μεγαλο για music player κατα τη γνωμη μου..
αλλα,οπωσ λενε,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..


cheers*;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
χμμ καλυτερα τοτε..αλλα ακομα και το μισο απο αυτο ειναι καπως μεγαλο για music player κατα τη γνωμη μου..
αλλα,οπωσ λενε,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..


cheers*;)

αν είναι μόνο για music player τότε ναι το nano είναι η καλύτερη επιλογή.:no1:
το touch δεν είναι όμως μόνο music player:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top