Apple

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
To safari του macOS αναβαθμίσε το UI επίσης :o .

η topbar αλλάζει χρώμα ανάλογα με το site προσφέρoντας μια αίσθηση full screen. Σε ένα χρόνο όλοι οι browser σε desktop θα είναι έτσι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
To safari του macOS αναβαθμίσε το UI επίσης :o .

η topbar αλλάζει χρώμα ανάλογα με το site προσφέρωντας μια αίσθηση full screen. Σε ένα χρόνο όλοι οι browser σε desktop θα είναι έτσι.
Έχεις beta έκδοση; Πότε θα κυκλοφορήσει η νέα έκδοση για το ευρύ κοινό;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έχεις beta έκδοση; Πότε θα κυκλοφορήσει η νέα έκδοση για το ευρύ κοινό;
πήγαινε στο software update στο system preference και έχει βγει update.

Screenshot_2021-09-20_at_21.45.19.png


φαίνεται λες και είσαι στο iPad.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
ποσο καιρο λετε να μου παρει να συνηθισω το search bar στο safari που ειναι κατω;
Σε αφήνει να το αλλάξεις από τις ρυθμίσεις.

IMG_CDA49B3BE25F-1.jpeg

Θα το αφήσω στο default γιατί μου αρέσει η λογική στο topbar να μην είναι οι ρυθμίσεις του browser αλλα της ιστοσελίδας. Θέλει συνήθεια.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Time to upgrade my old iPhone x.

20210921_002544.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
τι το κανεις update το αθλιο iphone x?
χαλια ηταν
Το ξερω οτι δεν ηταν καλο (τουλάχιστον η δικια μου συσκευη). Ο λογος που το κανω ομως ειναι για να δω το νεο ios 15. Που ξερεις αν μου αρεσει σαν user interface και σαν εμπειρία χρήσης μπορεί να γυρισω σε iPhone😁😁.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πρώτη φορά νομίζω συμβαίνει η Apple να σου δίνει την επιλογή να μείνεις στο προηγούμενο iOS και να εξακολουθήσεις να παίρνεις security updates. Στα προηγούμενα σου πετούσε καθε λιγο notification για upgrade.

 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μεχρι να φτασουμε το 70% του γενικου εμβολιασμου.Ε ρε προβληματα που εχει ο κοσμος και αλλοι πεινανε γαμωτο.
Εσυ τι κανεις που ο κοσμος πειναει;
Φανταζομαι οσο γραφεις τρεχεις καποια καμπανια να βοηθησεις τα παιδια της Αφρικης και δεν κωλοβαρας στο ιντερνετ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Εσυ τι κανεις που ο κοσμος πειναει;
Φανταζομαι οσο γραφεις τρεχεις καποια καμπανια να βοηθησεις τα παιδια της Αφρικης και δεν κωλοβαρας στο ιντερνετ.
Τουλαχιστον δεν δινω 1000 ευρω για μια συσκευη που θα μπαινω στο φβ ινσταγκραμ και στο γιουτιουμπ.Αυτο το κανω και με 400 ευρω συσκευη.Ευτυχως ειμαι τυχερος και ειμαι σε μια αρκετα ανετη οικογενεια αλλα εχω μια ελαχιστη κριτικη σκεψη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης το να λεω τι εχω κανει που ο κοσμος πειναει το βρισκω χαζο,και στην τελικη δεν μπορω και δεν με νοιαζει να στο αποδειξω.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τουλαχιστον δεν δινω 1000 ευρω για μια συσκευη που θα μπαινω στο φβ ινσταγκραμ και στο γιουτιουμπ.Αυτο το κανω και με 400 ευρω συσκευη.Ευτυχως ειμαι τυχερος και ειμαι σε μια αρκετα ανετη οικογενεια αλλα εχω μια ελαχιστη κριτικη σκεψη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης το να λεω τι εχω κανει που ο κοσμος πειναει το βρισκω χαζο,και στην τελικη δεν μπορω και δεν με νοιαζει να στο αποδειξω.
good for you
make perfect sense ολα οσα ειπες.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Όσοι δίνετε πανω απο 500€ για κινητό γιατί το κάνετε, ποιο είναι το κίνητρο σας; Ποια επιθυμία σας ικανοποιείται;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,960 μηνύματα.

Όσοι δίνετε πανω απο 500€ για κινητό γιατί το κάνετε, ποιο είναι το κίνητρο σας; Ποια επιθυμία σας ικανοποιείται;

νομίζω ότι για πολύ κόσμο 1000€ κάθε 2-3 χρόνια δεν είναι σοβαρό ποσό, ώστε να μείνουν με την αίσθηση, ότι τουλάχιστον για το κινητό ΔΕΝ έκαναν ό,τι καλύτερο μπορούσαν, δλδ δεν πήραν το καλύτερο. :hmm:

ας πούμε δεν θα έκαναν το ίδιο για ένα αμάξι ή ένα σπίτι. :hmm:

είναι άλλοι που έχουν την νοοτροπία του vfm. να πάρω ό,τι καλύτερο με όσο λιγότερα.

αν δεν υπήρχε αυτή η κλιμάκωση στις τιμές, δεν θα ήταν όλοι ευχαριστημένοι. ας πούμε αν υπήρχαν μόνο κινητά των 150-200 ευρώ θα νομίζανε ότι ζούμε στον κομμουνισμό. :'(
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.

Όσοι δίνετε πανω απο 500€ για κινητό γιατί το κάνετε, ποιο είναι το κίνητρο σας; Ποια επιθυμία σας ικανοποιείται;
Το αστειο ειναι αμα εδιναν τα 500 υπολοιπα ευρω σε ανθρωπους με αναγκη θα επαιρναν μεγαλυτερη ικανοποιηση και θα εκαναν ακριβως την ιδια δουλεια με το κινητο τους.Η ανθρωπινη βλακεια σε ολο το μεγαλειο.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Το αστειο ειναι αμα εδιναν τα 500 υπολοιπα ευρω σε ανθρωπους με αναγκη θα επαιρναν μεγαλυτερη ικανοποιηση και θα εκαναν ακριβως την ιδια δουλεια με το κινητο τους.Η ανθρωπινη βλακεια σε ολο το μεγαλειο.
Είναι καθαρά στην επιλογή του κάθε ανθρώπου. Αν εγω εχω μαζέψει πχ 700 ευρώ για ένα κινητο που ειναι πραγματικά πολυμηχανημα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να θεωρείται βλακεια ή οτιδήποτε άλλο. Για αυτό υπαρχουν και κινητά σε διάφορα budget ώστε όλοι να πάρουν ότι θέλουν.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Είναι καθαρά στην επιλογή του κάθε ανθρώπου. Αν εγω εχω μαζέψει πχ 700 ευρώ για ένα κινητο που ειναι πραγματικά πολυμηχανημα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να θεωρείται βλακεια ή οτιδήποτε άλλο. Για αυτό υπαρχουν και κινητά σε διάφορα budget ώστε όλοι να πάρουν ότι θέλουν.
Αμα το αξιοποιησεις το πολυμηχανημα στο επακρο και το θες και για τη δουλεια σου πχ εννοειται το παιρνεις.Αμα το θες για σοσιαλ , βιντεακια και επιδειξη για να κρυψεις την ματαιοδοξια σου(οπως οι περισσοτεροι)ε εισαι βλακας.Ακομα πιο χαζος εισαι αμα στερηθεις και αλλα πραγματα(εξοδους,φαγητο κτλ)για να μαζεψεις τα λεφτα για κινητο 1000 ευρω (οποιαδηποτε μαρκας φυσικα).
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Είναι καθαρά στην επιλογή του κάθε ανθρώπου. Αν εγω εχω μαζέψει πχ 700 ευρώ για ένα κινητο που ειναι πραγματικά πολυμηχανημα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να θεωρείται βλακεια ή οτιδήποτε άλλο. Για αυτό υπαρχουν και κινητά σε διάφορα budget ώστε όλοι να πάρουν ότι θέλουν.

Όσοι δίνετε πανω απο 500€ για κινητό γιατί το κάνετε, ποιο είναι το κίνητρο σας; Ποια επιθυμία σας ικανοποιείται;
Σαφως και ειναι επιλογη σου, απλα αυτο κατι δε δειχνει απο ψυχολογικης πλευρας;
Εσενα ποια εσωτερικη αναγκη ικανοποιειται;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top