Apple

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Τα πρώτα unboxing των iPhone 14.

iPhone 14 pro , το αγαπημένο μου για φέτος 🥰🥰.

 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Καλημερα !ηθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει γιατί το 13 pro max το γαλάζιο ανέβηκε η τιμή του κατά 150 ευρώ ;δεν θα Έπρεπε να πέσει εφόσον βγήκε το 14 ή επειδή είναι πιο ακριβό το 14 pro max και το άλλο θα συνεχίσει να έχει ζήτηση αύξησαν την τιμή ;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Καλημερα !ηθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει γιατί το 13 pro max το γαλάζιο ανέβηκε η τιμή του κατά 150 ευρώ ;δεν θα Έπρεπε να πέσει εφόσον βγήκε το 14 ή επειδή είναι πιο ακριβό το 14 pro max και το άλλο θα συνεχίσει να έχει ζήτηση αύξησαν την τιμή ;

Σε όλα τα παλιά μοντέλα ανέβηκε η τιμή τους. Το 13 που έχω εγώ το είχα πάρει στα 900€ το Μάρτιο όμως τώρα πήγε στα 970€. Ο λόγος είναι η ισοτιμία ευρώ δολαρίου, δηλαδή πλέον είναι πιο ακριβό να εισάγεις προϊόντα από το εξωτερικό λόγω της αποδυνάμωσης του ευρώ.

Όταν έχεις αποδυνάμωση ενός νομίσματος έχεις τα εξής 2 φαινόμενα.

•Τα δικά σου προϊόντα είναι πιο φθηνά να τα εξάγεις στο εξωτερικό.

•Τα ξένα προϊόντα είναι πιο ακριβά να τα εισάγεις καθώς δίνεις περισσότερα χρήματα για την ίδια μονάδα προϊόντος.
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Σε όλα τα παλιά μοντέλα ανέβηκε η τιμή τους. Το 13 που έχω εγώ το είχα πάρει στα 900€ το Μάρτιο όμως τώρα πήγε στα 970€. Ο λόγος είναι η ισοτιμία ευρώ δολαρίου, δηλαδή πλέον είναι πιο ακριβό να εισάγεις προϊόντα από το εξωτερικό λόγω της αποδυνάμωσης του ευρώ.

Όταν έχεις αποδυνάμωση ενός νομίσματος έχεις τα εξής 2 φαινόμενα.

•Τα δικά σου προϊόντα είναι πιο φθηνά να τα εξάγεις στο εξωτερικό.

•Τα ξένα προϊόντα είναι πιο ακριβά να τα εισάγεις καθώς δίνεις περισσότερα χρήματα για την ίδια μονάδα προϊόντος.
Α δεν το ήξερα άρα μπορεί να ξαναπέσει κάποια στιγμή αν δεν υπάρχει ισοτιμία
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Νέα θήκη για το iPhone 13.

Για πείτε γνώμες @Joji ,@Aspiring Lawyer , @juste un instant ,@Στεφανος56 , @Unboxholics

8963B726-E128-42CE-8A7A-DAA0B8895F8B.jpeg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 961 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Πολύ ωραία, μοιάζει πολύ με την αυθεντική (η οποία είναι υπερτιμημένη για να είμαστε ειλικρινείς). Καλορίζικη!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!

Έχει όντως πολύ ωραία υφή, είναι σιλικόνη και δεν γλιστράει καθόλου από τα χέρια συν ότι δεν δίνει πολύ πάχος στο κινητό όπως οι άλλες.🥳🥳
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Εμένα πάντως η αυθεντική της Apple μου χάλασε που την είχα πληρώσει και 55€
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καλημερα !ηθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει γιατί το 13 pro max το γαλάζιο ανέβηκε η τιμή του κατά 150 ευρώ ;δεν θα Έπρεπε να πέσει εφόσον βγήκε το 14 ή επειδή είναι πιο ακριβό το 14 pro max και το άλλο θα συνεχίσει να έχει ζήτηση αύξησαν την τιμή ;
Δυστυχώς αυτό βλέπω και εγώ. Το 13 mini που πήγαινε να πέσει <700 ευρώ είναι στα 800 στο skroutz. Στην Αμερική τα 13αρια πέσανε 100 δολλαρια.

Στο iStorm το έχουν 869!!!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
1o ελληνικό κανάλι που παρουσιάζει το νέο iPhone.

και πριν λίγο το παρουσίασε αυτό
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Θεωρώ ότι η καλύτερη επιλογή για φέτος είναι το iPhone 14 Pro 6.1 inch. Το iPhone 14 pro max δεν μου αρέσει καθώς είναι τεράστιο ενώ το 14/ 14 plus καθόλου καλά.
 

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Ερώτηση. Στο iPhone σας έχετε screen protector και αν ναι το προτείνετε η όχι;; Επηρεάζει το touch screen η όχι;;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top