Apple

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
iphone basic model forever 😇😇.
το basic model 15 δεν έχει λόγο ύπαρξης απέναντι στο 14
αν είναι να δώσεις το χιλιάρικο για το 15 μόνο το pro έχει νόημα
το οποίο όμως όπως βλέπει έχει θέματα, ειδικά στο build quality
οπότε ίσως να μείνεις σε αυτό που έχεις; δεν ξέρω αν είναι vfm το 15
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Μια χαρά λόγω ύπαρξης έχουν τα iPhone 15 και 15 plus. Ειδικά φέτος έρχονται με το Dynamic island, A16 chipset, καλύτερες μπαταρίες, καλύτερη οθόνη αλλά και πολύ καλύτερη κάμερα. Τα pro μοντέλα για εμένα είναι για αυτούς που είναι επαγγελματίες και θέλουν το smartphone τους για φωτογραφίες, gaming, mathematics algorithms κτλ.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,801 μηνύματα.
Κάνεις άλλος με θέματα στο iPadOS17 ? Ή είμαι παλι ο μοναδικός τυχερός;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Brand new purchase.

IMG_1245.jpeg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.
Δεν έχεις AirPods;

Μου είχε δώσει μια φορά ένας ξάδελφος να δοκιμάσω τα δικά του και πραγματικά δεν με βόλεψαν καθόλου. Ένιωθα ότι θα μου πέσουν και δεν θα το καταλάβω με αποτέλεσμα να είμαι μέσα στο άγχος. Αρα καλύτερα τα παραδοσιακά με καλώδιο που μπορώ να τα ελέγχω κιόλας 😅😅.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Μου είχε δώσει μια φορά ένας ξάδελφος να δοκιμάσω τα δικά του και πραγματικά δεν με βόλεψαν καθόλου. Ένιωθα ότι θα μου πέσουν και δεν θα το καταλάβω με αποτέλεσμα να είμαι μέσα στο άγχος. Αρα καλύτερα τα παραδοσιακά με καλώδιο που μπορώ να τα ελέγχω κιόλας 😅😅.
Άσε κατέβαινα μια φορά τις σκάλες στο μετρό και εκσφενδονίστηκε λόγω μίας αδέξιας κίνησής μου το ένα ακουστικό και έπαθα ένα σύντομο εγκεφαλικό :lol: αλλά εντάξει, το εντόπισα γρήγορα, ευτυχώς δεν ήταν κυλιόμενες οι σκάλες...
Κατά τα άλλα δεν μου έχει τύχει να φύγει ποτέ, το θεωρώ πολύ πιο πρακτικό από τα ακουστικά με το καλώδιο. Δεν σε περιορίζει στις κινήσεις σου.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,292 μηνύματα.
Πραγματικά χρειάζεται κανείς αυτά τα κινητά κάθε χρόνο;
Έχετε δηλαδή επαγγελματικές απαιτήσεις για συγκεκριμένους σκοπούς και συγκρίνετε στην απόλυτη λεπτομέρεια το κάθε ενα; :P
Αυτά τα τηλέφωνα είναι σκυλιά, εγώ εχω το 12 προ δυο χρόνια τώρα και ειναι σαν καινούριο και θα το χω αλλη μια διετία σίγουρα
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,287 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έχουμε δήλωση της Apple για προβλήματα υπερθέρμανσης που παρουσιάστηκαν στα iPhone.

We have identified a few conditions which can cause iPhone to run warmer than expected. The device may feel warmer during the first few days after setting up or restoring the device because of increased background activity. We have also found a bug in iOS 17 that is impacting some users and will be addressed in a software update. Another issue involves some recent updates to third-party apps that are causing them to overload the system. We're working with these app developers on fixes that are in the process of rolling out.

To πρόβλημα φαίνεται να είναι στο iOS και όχι στα νέα iPhone και επιλυθεί σύντομα.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ανάγνωση και γραφή ξέρεις;

View attachment 123176
Ναι ξερω να συλλαβιζω aple είναι το μόνο που ξέρω. Ουπς.

Έχετε βγάλει τα περισσότερα προβλήματα με το 15 στην πρεμιέρα, δικαιολογησε όσο θέλεις στον εαυτό σου την αγορά που έκανες, το αποτέλεσμα δεν αλλάζει, είναι πολυ προβληματικά απο όπου και να το πιάσεις. Ηχεία, μπαταρία, ψύξη, αντοχή και build quality. Χίλιες φορές το 14 παρά αυτό.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top