Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά...ο Ντυλαν είναι τεραστιος π@π@ρ@ς. Έλεος δλδ ρε μεγάλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση; Ήμουν η μόνη που ευχαριστήθηκε όταν η Μπρέντα έμαθε πως ο πατέρας της είχε πει στον Ντύλαν να της τα ρίξει; :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βασικα... εχω την εντυπωση πως ο Τζιμης ( ο Γουολς ντε...!) δεν ειπε στον Ντιλαν ακριβως να της την πεσει... Του ειπε να την μεταπεισει, και πως δεν ειναι λογικο αυτο που παει να κανει και πως ασκει ακομα επιρροη πανω της και τελος πως ειναι ο μονος που μπορει να το κανει, αφου η Μπρεντα δεν ακοουει κανενα...
Αρα η επιλογη ηταν του Ντιλαν να την μεταπεισει, πεφτοντας την σ αυτην.... Αρα ...ισως κατι να σημαινε αυτο... Επιπλεον, ο Ντυλαν δε θα το εκανε μονο κ μονο για τον πατερα της. Κι εκεινος δεν ηθελε να γινει αυτος ο γαμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βασικα... εχω την εντυπωση πως ο Τζιμης ( ο Γουολς ντε...!) δεν ειπε στον Ντιλαν ακριβως να της την πεσει... Του ειπε να την μεταπεισει, και πως δεν ειναι λογικο αυτο που παει να κανει και πως ασκει ακομα επιρροη πανω της και τελος πως ειναι ο μονος που μπορει να το κανει, αφου η Μπρεντα δεν ακοουει κανενα...
Αρα η επιλογη ηταν του Ντιλαν να την μεταπεισει, πεφτοντας την σ αυτην.... Αρα ...ισως κατι να σημαινε αυτο... Επιπλεον, ο Ντυλαν δε θα το εκανε μονο κ μονο για τον πατερα της. Κι εκεινος δεν ηθελε να γινει αυτος ο γαμος!


Δεν έχει και μεγάλη σημασία! Ένιωσε χάλια όταν κατάλαβε τι παίχτηκε; Το ευχαριστήθηκα εγώ; Αυτό έχει σημασία! :devil:

Πρέπει να το κοιτάξω αυτό μου φαίνεται! :worry::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν έχει και μεγάλη σημασία! Ένιωσε χάλια όταν κατάλαβε τι παίχτηκε; Το ευχαριστήθηκα εγώ; Αυτό έχει σημασία! :devil:

Πρέπει να το κοιτάξω αυτό μου φαίνεται! :worry::P:P:P
Μμμμ, ναι, νομιζω οτι πρεπει να το κοιταξεις...:/::/: Γιατι κ εγω ειμαι με την Μπρεντα, οπως εσυ με την Κελυ, αλλα οταν της συμβαινει κατι κακο, στεναχωριεμαι κ γιαυτην... ερχομαι κ στη θεση της δλδ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σήμερα μου άρεσε που ζήλεψε η Κέλι επειδή ο Ντίλαν προτίμησε να περάσει Thanksgiving με τους Γουόλς κι όχι μαζί της.:P

Για ποιό λόγο η Μπρέντα δεν παντρεύτηκε τον Στιούαρτ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Σήμερα μου άρεσε που ζήλεψε η Κέλι επειδή ο Ντίλαν προτίμησε να περάσει Thanksgiving με τους Γουόλς κι όχι μαζί της.:P

Για ποιό λόγο η Μπρέντα δεν παντρεύτηκε τον Στιούαρτ ?
γιατι πηγανε ολοι στο Las Vagas και τα κοριτσια συμπεριφερονταν ετσι στην Μπρεντα και τα αγορια ετσι στον Στιουαρτ, ωστε ενιωσαν οτι ειναι πολυ νωρις κ μικροι για να παντρευτουν και οτι δε θελουν να χασουν την ελευθερια τους κ οτι δε γνωριζονται κλπ κλπ κλπ κ τελευταια στιγμη ακυρωθηκε ο γαμος!!
Ναι σημερα ειχε πολυ φαση και κυριως οταν πηρε ο Ντυλαν την Κελυ να της μιλησει κ καλα ιδιαιτερως κ μιλαγαν τοσο δυνατα που οι αλλοι στο τραπεζι ακουγανε τα παντα!!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι έγινε σήμερα στο Beverly; Κανένα ωραίο να γελάσουμε έγινε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, ξερει κανεις σας?? Γιατι εδινα μαθημα στο πανεπιστημιοοοο...:redface::redface::(:(:(

Ναι ναι 6 με 8... ουτε κανονισμενο να το 'χανε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν έχει και μεγάλη σημασία! Ένιωσε χάλια όταν κατάλαβε τι παίχτηκε; Το ευχαριστήθηκα εγώ; Αυτό έχει σημασία! :devil:

Πρέπει να το κοιτάξω αυτό μου φαίνεται! :worry::P:P:P

Χααχαχαχχαχααχ.... Σε φανταζομαι με καπνους απ'τ'αυτια και υποχθονιο χαμογελο, παλιοφοιμπω!! :devil:

(Κατα τ'αλλα εχω καιρο να δω παλι :( ..και τωρα θα αρχισουν τα ξενερωτα επεισοδια και θα βαριεμαι!:X)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σήμερα είδα λίγο. Ο Ντέιβιντ χώρισε την Ντόνα επειδή δεν το κάνουν και επίσης, επειδή σπουδάζει και δουλεύει κουράζεται. Ο διευθυντής του σταθμού του δίνει 1 ναρκωτικό και μέσα σε 2 μέρες έχει εθιστεί, φέρεται απαίσια σε όλους και μ@λ@κίες.:lol: Έσκασε μύτη κι η αδερφή του Ντίλαν, ή υποτιθέμενη αδερφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πάντα μου την έδινε αυτό το μυξιάρικο που φτιάχνει ζωγραφιές του στυλ "τι ωραία που είμαστε όλοι μαζί":P
τελικά, δεν είναι αδερφή του? απάτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
νομίιιιιζω ότι η μαμά της κάπου στον πάτο λέει στον ντύλαν ότι δεν είναι σίγουρη αν είναι όντως του τζακ [ή του γαλάτα, ή του μανάβη, ή του γείτονα του αθλητή απέναντι], αλλά ο ντύλαν έχει δεθεί μαζί της or s;th οπότε για αυτόν δεν έχει σημασία και τη θεωρεί για πάντα αδερφή του...

κάπως έτσι τέσπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Καλά, κι εγώ έχω περάσει ατελείωτα βράδια Πέμπτης βλέποντας Beverly!!!:clapup::clapup::clapup:
Το επεισόδιο που μπουκάρει ένας να βιάσει τη Ντόνα και τη σώζει ο Ντείβιντ γιατί καταλαβαίνει ότι κάτι τρέχει όταν τον αποκαλεί Ντείβι το θυμάστε??? Τον ανώμαλο-ανάπηρο καθηγητή που αποπλανεί την Κέλι και σκυλιάζει ο Μπράντον??
Υ.Γ. Ρε παιδιά θυμάστε να έπαιξε η Χίλαρι Σουάνκ στη σειρά? Το διάβασα σε κάτι συνεντεύξεις της ότι έκλαιγε όταν την διώξανε απ τη σειρά:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι... ειχε παίξει στον 7ο ή 8ο ή 9ο κύκλο...

Είχε ένα μικρό πιτσιρίκι και κάποια στιγμή ο Στηβ για να κάνει εξυπηρέτηση στην Κέλλυ που κάτι έγινε και δεν μπορούσε είχε πάει την Έριν σε κάποια προπόνηση (πήγαινε μπειζμπολ νομίζω) και εκεί είχε γνωρίσει την Κάρλυ (χιλαρι σουανκ) που είχε πάει το γιο της επίσης για προπόνηση.

Τα είχανε φτιάξει αλλά μετά κάτι έγινε (νομίζω της προσφέρανε μια καλή δουλειά αλλού???) και 5-6 επεισόδια μετά [η γνωριμία είχε γίνει στο 1ο επεισόδιο του κύκλου] έφυγε από το Beverly Hills.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Σ΄ευχαριστώ:) Καλά δεν το θυμάμαι καθόλου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χααχαχαχχαχααχ.... Σε φανταζομαι με καπνους απ'τ'αυτια και υποχθονιο χαμογελο, παλιοφοιμπω!! :devil:


Χαχαχαχα!!! Καλά περιττό να πω οτι με άκουσε όλη η πολυκατοικία από το γέλιο! :P


Τις προάλλες που είδα εγώ, έδειξε το επεισόδιο που η Ντόνα αποφασίζει να κάτσει στον Ντέιβιντ και την επίμαχη νύχτα έρχονται σπίτι οι γονείς της Ντόνας! Μα τι ηλίθια και βλαμμένη που είναι η μάνα της;! Επίσης, ο Ντέιβιντ φορούσε το πιο άθλιο εσώρουχο ever! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbie_chr

Νεοφερμένος

Η Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λοιπον... ειδε κανεις το 4ο επισοδειο απο το καινουριο 90210????
Ειχε... αποκαλυψεις.... (Σχετικα με τους γνωστους μας χαρακηρες απο το παλιο παντα, οχι ασχετα!)
Θα σας ελεγα τι εννοω, αλλα μαλλον θα πρεπει να βαλω spoiler γτ πιθανον καποιοι να θελουν να το δουν και δεν ξερω πως γινεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το καινούργιο Beverly ποια σεζόν θεωρείται ότι είναι;:hmm:

Είχα μια διαφωνία για το πόσες σεζόν έχει κλείσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
γράφεις
lalala [/spoiler ] και απλά σβήνεις το κενό που άφησα ακριβώς πριν κλείσει η τελευταία αγκύλη.

ΠΕΣ ΠΕΣ ΠΕΣ:D

επίσης, πείτε μου πλιζ, τι έγινε χώρισε η μπρέντα με τον στούαρτ? τι έγινε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top