Big Brother 2020 - ΣΚΑΪ

Ποιός/α ΘΕΛΕΤΕ να είναι ο νικητής/τρια του Big Brother 2020; (όχι ποιος νομίζετε ότι θα είναι)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Χρήστος Βαρουξής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σοφία Δανέζη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θέμης Κανέλλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γρηγόρης Τσεκούρας

    Ψήφοι: 0 0.0%

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Ξεκίνησε σήμερα. Εδώ σχόλια για όσους το βλέπουν! :)
435435435435.jpg

Εγώ δεν έχω τηλεόραση οπότε ίσως το δω σήμερα αργά σε κανένα youtube / web tv.
Για πείτε σχόλια!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
η φωνή της φωνή του big brother δεν ακουγεται. Πολυ κακή επιλογή.

Ο Μικρούτσικος πολύ καλύτερος από τον κεντρικό παρουσιαστή. Δεν νομίζω να πάει καλά γιατί το ΣΚΑΙ δεν ξέρει να κάνει ριαλιτυ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Εντάξει μερικά trash άτομα μπήκαν μπας και γίνουν γνωστοί.Τιποτα το καινούριο.

Sorry but this reality is too trash for me.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Πολύ καλό trash. Ευχάριστο για την ώρα προβολής του που όλοι θέλουμε κάτι να χαλαρώσουμε
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Αυτος δεν ειναι ο Μικρουτσικος. Μαλλον ο Μεγαλούτσικος...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Αυτός ο Θεμης για να βρει άντρα πήγε;;Μάλλον ναι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ότι μεγαλύτερη βλακεία μόνο στον ΣΚΑΙ, μετά το Survivor ο Big Brother.

Έλα γιατί ωραία πρότυπα περνάει το Big Brother.Μεσα έχει μια πρωταθλήτρια πόκερ,2 gay που ο ένας είναι στα όρια της αλλαγής φίλου και 3-4 ξένους που λένε ποσό ρατσιστές είναι οι Έλληνες όμως ακόμα είναι στην Ελλάδα.

Σε παρακαλώ μιλάμε για ποιότητα.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Έλα γιατί ωραία πρότυπα περνάει το Big Brother.Μεσα έχει μια πρωταθλήτρια πόκερ,2 gay που ο ένας είναι στα όρια της αλλαγής φίλου και 3-4 ξένους που λένε ποσό ρατσιστές είναι οι Έλληνες όμως ακόμα είναι στην Ελλάδα.

Σε παρακαλώ μιλάμε για ποιότητα.

Παλιά είχε αυτόν.

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ-big-brother1-2001.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Λοιπόν την είδα κι εγώ την πρεμιέρα.

Φωτάκο σε αυτά τα τηλεπαιχνίδια πάει ο καθένας για να δείχνει τον εαυτό του κι όχι για να γίνει πρότυπο. Αν δεν βάζανε διαφορετικούς ανθρώπους με ιδιαιτερότητες εκεί είναι που θα ήταν τέρμα βαρετό. Μην μας πεις κιόλας ότι η παχουλή στο παιχνίδι προωθεί την παχυσαρκία!

Ο Θέμης εντάξει έχει και περίεργο παρελθόν με τα βίντεο του στο youtube (το ότι φοράει μακιγιάζ είναι δική του υπόθεση), ο άλλος είναι πάρα πολύ αξιοπρεπής και δεν έχει δώσει δικαιώματα. Αν μπήκε να βρει άντρα ο Θέμης, μια χαρά δηλώσανε και οι άλλες μισές κοπέλες ότι ψάχνονται στο παιχνίδι.

Ο κρητικός για να λέει σε μια συνέντευξη 40 δευτερολέπτων ότι δεν γουστάρει τους gay, πιθανότατα θα είναι ομοφοβικός, ωστόσο πιο πιθανό είναι να του ζητήσανε να το πει για να κάνουν την αντίθεση με τους δύο gay του παιχνιδιού. Είναι ωραίο παιδί, ωστόσο δεν ξέρω αν διαθέτει αρκετό λέγειν για ένα τηλεπαιχνίδι.

Ο μεσήλικας δεν μου άρεσε που είπε στον άλλον ότι λέει μπαρούφες με το καλημέρα.

Από τους άντρες βρίσκω πολύ σέξι τους διδύμους και τον Γρηγόρη.

Η παχουλούλα πολύ συμπαθής.

Ο Jay μια χαρά τα είπε.

Τον μαλλιά στην αρχή δεν τον συμπάθησα, αλλά μετά μου φάνηκε καλή ψυχή.

Η δικηγορέσα μου φάνηκε ψιλο κατίνα, πιστεύω θα πρωτοστατεί στα ξεμαλλιάσματα!

Είναι θετικό που το big brother 20 χρόνια μετά δείχνει και ομοφυλόφιλους, πράγμα που παλιά δεν θα το τολμούσαν. Ουσιαστικά το εγχείρημα είναι ότι βάλανε τελείως διαφορετικούς ανθρώπους σε ένα σπίτι, που πιθανότατα ο ένας δεν θα γύρναγε ποτέ να κάνει παρέα με τον άλλον.

Sorry για τους χαρακτηρισμούς αλλά δεν ξέρω τα ονόματά τους :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Ο θεμης δεν είναι αρχικά φυσιολογικό άτομο.Στην αρχή νομιζα ότι είναι γυναίκα 🤣🤣
Μπορούσε να είναι αξιοπρεπής και να πει εγώ είμαι Gay.Τωρα το άλλο είναι για να προκαλεί.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
πολυ γερασμενος ο μικρουτσικος.πραγματικα με το ζορι μπορουσε να μιλησει.α ρε ατιμε χρονε.δεν νομιζω να το παρακολουθησει κανεις.αυτα γινονται 1 φορα και τελειωσε οπως και οι πανελλαδικες.αν ο μικουτσικος ηταν 10 χρονια νεοτερος και ειχε κεφια να κανει καμια ιντριγκα οπως τοτε με την ασπα στο fame story μπορει.τωρα ουτε καν
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
πολυ γερασμενος ο μικρουτσικος.πραγματικα με το ζορι μπορουσε να μιλησει.α ρε ατιμε χρονε.δεν νομιζω να το παρακολουθησει κανεις.αυτα γινονται 1 φορα και τελειωσε οπως και οι πανελλαδικες.αν ο μικουτσικος ηταν 10 χρονια νεοτερος και ειχε κεφια να κανει καμια ιντριγκα οπως τοτε με την ασπα στο fame story μπορει.τωρα ουτε καν
Ναι τον είδα κι εγώ καταβεβλημένο σωματικά και ψυχικά :/:

Εγώ δεν θα το έβλεπα, ωστόσο είδα ένα ρεύμα των γνωστών μου να έχουν πρόθεση να το δουν. Δεν ξέρω ακόμα αν θα το βλέπω, το πιο πιθανό είναι να το δω γιατί δεν αφήνω πράγματα στη μέση.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ο θεμης δεν είναι αρχικά φυσιολογικό άτομο.Στην αρχή νομιζα ότι είναι γυναίκα 🤣🤣
Μπορούσε να είναι αξιοπρεπής και να πει εγώ είμαι Gay.Τωρα το άλλο είναι για να προκαλεί.
Δεν εχω δει την εκπομπη αλλα επειδη καταλαβαινω που το πας. Τι σε προκαλεσε ακριβως, Φωτη;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Ναι τον είδα κι εγώ καταβεβλημένο σωματικά και ψυχικά :/:

Εγώ δεν θα το έβλεπα, ωστόσο είδα ένα ρεύμα των γνωστών μου να έχουν πρόθεση να το δουν. Δεν ξέρω ακόμα αν θα το βλέπω, το πιο πιθανό είναι να το δω γιατί δεν αφήνω πράγματα στη μέση.
δεν ειμαστε στο 2002 ομως φιλε μου.ειναι απιθανο να εχει επιτυχια.ο κοσμος εχει πολλα προβληματα για να βλεπει 10 ανθρωπους σε ενα σπιτι.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν εχω δει την εκπομπη αλλα επειδη καταλαβαινω που το πας. Τι σε προκαλεσε ακριβως, Φωτη;
Αυτός που λέει ότι προκαλεί βάφεται. Φαντάζομαι σε αυτό αναφέρεται.

Btw και μένα αποκρουστικό με φαίνεται το μακιγιάζ του αλλά οκ ο καθένας όπως τη βρίσκει σιγά. :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Δεν εχω δει την εκπομπη αλλα επειδη καταλαβαινω που το πας. Τι σε προκαλεσε ακριβως, Φωτη;

Το άτομο που αναφέρομαι βάφεται,φοράει γυναικεία ρούχα και στο κανάλι του λέει ότι τον πληρώνουν άντρες ώστε να πηγαίνει μαζί τους.Γενικα ένα τελειωμένο άτομο.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το άτομο που αναφέρομαι βάφεται,φοράει γυναικεία ρούχα και στο κανάλι του λέει ότι τον πληρώνουν άντρες ώστε να πηγαίνει μαζί τους.Γενικα ένα τελειωμένο άτομο.
θα βαλω να δω το αποσπασμα για να εχω κι εγω μια εικονα. αλλα η διατυπωση μου δεν ηταν σαφης. εσενα τι ηταν αυτο που τοσο σε σκανδαλισε και τον αποκαλεις τελειωμενο, ενας τοσο βαρυς χαρακτηρισμος;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
θα βαλω να δω το αποσπασμα για να εχω κι εγω μια εικονα. αλλα η διατυπωση μου δεν ηταν σαφης. εσενα τι ηταν αυτο που τοσο σε σκανδαλισε και τον αποκαλεις τελειωμενο, ενας τοσο βαρυς χαρακτηρισμος;

Επειδή παρακολούθησα βίντεο του να δω τι είναι είδα τα παρακάτω.Λεει δημόσια τι κάνει με τους γκόμενους τους,βρίζει δημόσια τους γονεις του,λέει δημόσια ότι έχει sugar daddy.Τελος είπε ότι παράτησε το σχολείο επειδή δεν έχει όρεξη να σηκώνεται στις 8.00 το πρωί.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Επειδή παρακολούθησα βίντεο του να δω τι είναι είδα τα παρακάτω.Λεει δημόσια τι κάνει με τους γκόμενους τους,βρίζει δημόσια τους γονεις του,λέει δημόσια ότι έχει sugar daddy.Τελος είπε ότι παράτησε το σχολείο επειδή δεν έχει όρεξη να σηκώνεται στις 8.00 το πρωί.
ειδα το intro του παιδιου, αυτα που λες υποθετω ειναι διασπαρτα στην εκπομπη την οποια βαριεμαι να κατσω να δω. αν θες, πες μου σε ποιο λεπτο του σοου βρισκονται για να το ψαξω.
κρινοντας ΜΟΝΟ απο το εισαγωγικο βιντεο, χαιρομαι που εβαλαν ενα openly gay ατομο απο την μια, απο την αλλη σκεφτομαι οτι ειναι τοσο εκκεντρικη προσωπικοτητα που μαλλον ισως γυρισει μπουμερανγκ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top