Big Brother 2020 - ΣΚΑΪ

Ποιός/α ΘΕΛΕΤΕ να είναι ο νικητής/τρια του Big Brother 2020; (όχι ποιος νομίζετε ότι θα είναι)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Χρήστος Βαρουξής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σοφία Δανέζη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θέμης Κανέλλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γρηγόρης Τσεκούρας

    Ψήφοι: 0 0.0%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυτο παίχτηκε στα αλήθεια ;

ρε παιδιά αυτοι πρεπει να πληρώνονται με τη μερα , οχι οτι μπορει να να κοστολογηθει ολο αυτο με κάποιο χ πόσο αλλα πραγματικά αν τους δίνουν τα ιδια με το μάστερ σεφ απορώ.
αυτοί μπήκανε για την δημοσιότητα .... η πληρωμή τους είναι περίπου 1000 ευρώ το μήνα.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μετά απ' αυτό το θρεντ μην τολμήσετε και με ξανακοροϊδέψετε για τους τρόπους διασκέδασής μου (aka κλαμπ και κλαρινομάγαζα), you are way worse than me μ' αυτά που ασχολείστε. :P
το σημερινό επεισόδιο θα σου αρέσει
 

Stefanosxios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanosxios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Η μόνη νορμάλ εκεί μέσ είναι η δικηγόρος, οι υπόλοιποι είναι η επιτομή της παρακμής της ελληνικής κοινότητας
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Η μόνη νορμάλ εκεί μέσ είναι η δικηγόρος, οι υπόλοιποι είναι η επιτομή της παρακμής της ελληνικής κοινότητας

για αυτό και δεν την θέλουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτός ο Νικόλας ο gay όλα ρατσιστικά τα βλέπει.Calm down a bit.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε νομιζω παιδιά αυτή να αγορεύει στο δικαστήριο .... Κατω του μετρίου
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,853 μηνύματα.
Υποψήφιοι: Άννα Μαρία - Jay - Δήμαρχος.
Πιστεύω θα φύγει ο Δήμαρχος.

Πάντως ο Jay πράγματι είναι άφαντος στο σπίτι.
Δεν μου άρεσε ο τρόπος που συμπεριφέρθηκε ο μαλλιάς στην Άννα Μαρία στο σημερινό επεισόδιο, ξεπέρασε τα όρια.

Όσο για την Άννα Μαρία, θέλω να ελπίζω ότι όλη αυτή η έκθεση δεν θα βλάψει τη δουλειά της όταν συνεχίσει τη ζωή της μετά το Big Brother...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
το σημερινό επεισόδιο θα σου αρέσει

Υπάρχει μια κόκκινη γραμμή σ' αυτά που βλέπω, ανάμεσα στο καλό τρας που εκτιμώ και το κακό τρας που δεν πρόκειται ποτέ μου να δω.

Καλό τρας: Αννιτα Πανια, Shopping star, παλιές εκπομπές τύπου "αγρότης μόνος ψάχνει", οικογενειακές ιστορίες.

Κακό τρας: Master Chef, Big Brother, Jersey Shore, Keeping up with the Kardashians και όλα τα παρεμφερή ριαλιτι. Δε γελάω καν, οπότε γιατί να κάψω εγκεφαλικά κύτταρα;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Υπάρχει μια κόκκινη γραμμή σ' αυτά που βλέπω, ανάμεσα στο καλό τρας που εκτιμώ και το κακό τρας που δεν πρόκειται ποτέ μου να δω.

Καλό τρας: Αννιτα Πανια, Shopping star, παλιές εκπομπές τύπου "αγρότης μόνος ψάχνει", οικογενειακές ιστορίες.

Κακό τρας: Master Chef, Big Brother, Jersey Shore, Keeping up with the Kardashians και όλα τα παρεμφερή ριαλιτι. Δε γελάω καν, οπότε γιατί να κάψω εγκεφαλικά κύτταρα;
Κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι το ενδιαφέρον μπορεί να έχει το να παρακολουθείς αδιάλειπτα τι λένε και κάνουν 10 άγνωστοι μαζεμένοι σε ένα σπίτι. Και πόσο μάλλον τέτοιες προσωπικότητες που δεν έχουν κάτι να προσφέρουν πέρα από θέαμα. No offence παιδιά, κι εγώ έχω ανάγκη να δω τρασιλα απλά δεν μπορώ να βρω κάτι που να με τραβάει στο bb.
Μιας και έκανες λίστα με "ποιοτικό" τρας, εγώ θα συμπεριελαμβανα παλαιότερα το shopping star (τώρα το έχω βαρεθεί πάρα πολύ), τις οντισιόν του gntm (τονίζω μόνο τις οντισιόν) και τώρα πια το booth με την Μουτιδου που έχει και μια πλάκα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί αυτή η ξεφτίλα τι σας λέει;
Βρε ουστ!!!
΄Οσο πάει και χειροτερεύει!
Μόνο netflix!
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Γιατί αυτή η ξεφτίλα τι σας λέει;
Βρε ουστ!!!
΄Οσο πάει και χειροτερεύει!
Μόνο netflix!
Αυτό αγαπητή Λενω νομίζω πως υπάρχει εδώ και πολλά χρόνια στο εξωτερικό. Για κάποιο λόγο έχει επιτυχία 🤷🏻‍♀️
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό αγαπητή Λενω νομίζω πως υπάρχει εδώ και πολλά χρόνια στο εξωτερικό. Για κάποιο λόγο έχει επιτυχία 🤷🏻‍♀️

Γιατί ποιος είπε αγαπητή ότι στην τηλεόραση του εξωτερικού επικρατεί η ποιοτική διασκέδαση;
Να μην σου πω ότι είναι ακόμα χειρότερα!
Τώρα για την επιτυχία αυτού που έφερα σαν παράδειγμα τι να πω;
Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο κομμάτι του project, τους κινεί το ενδιαφέρον.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Γιατί ποιος είπε αγαπητή ότι στην τηλεόραση του εξωτερικού επικρατεί η ποιοτική διασκέδαση;
Να μην σου πω ότι είναι ακόμα χειρότερα!
Τώρα για την επιτυχία αυτού που έφερα σαν παράδειγμα τι να πω;
Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο κομμάτι του project, τους κινεί το ενδιαφέρον.
Πες μας τι τρας θα επέλεγες εσύ να δεις! 🤗
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καλό τρας: Αννιτα Πανια, Shopping star, παλιές εκπομπές τύπου "αγρότης μόνος ψάχνει", οικογενειακές ιστορίες.

Κακό τρας: Master Chef, Big Brother, Jersey Shore, Keeping up with the Kardashians και όλα τα παρεμφερή ριαλιτι. Δε γελάω καν, οπότε γιατί να κάψω εγκεφαλικά κύτταρα;
Tα ριάλιτυ που αποφασίζει ο κόσμος ποιος θα μείνεις και ποιος θα φύγει είναι τα κακά ριάλιτυ. Ένα από αυτά είναι το big brother.

Το master chef είναι πολύ καλή παραγωγή με πολύ καλές λήψεις και καλές επιλογές χαρακτήρων. Δεν μπορεί να μπαίνει στην ίδια κατσαρολα με τo big brother που μισή ώρα εχτές δεν ήξεραν τι να δείξουν και έδειχναν πάρτυ στο γκαζόν.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Tα ριάλιτυ που αποφασίζει ο κόσμος ποιος θα μείνεις και ποιος θα φύγει είναι τα κακά ριάλιτυ. Ένα από αυτά είναι το big brother.

Το master chef είναι πολύ καλή παραγωγή με πολύ καλές λήψεις και καλές επιλογές χαρακτήρων. Δεν μπορεί να μπαίνει στην ίδια κατσαρολα με τo big brother που μισή ώρα εχτές δεν ήξεραν τι να δείξουν και έδειχναν πάρτυ στο γκαζόν.

Εγώ πάντως μια φορά που είπα να δω Master chef, περίμενα κάτι σαν την 1η σεζόν (με τον Πετρετζίκη) και είδα μισή ώρα ξεκατινιάσματα. Ε, εκεί ξενερώνεις και το εντάσσεις στο κακό τρας.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτό που με ξεπερνά πάντως είναι πως το thread βρίσκεται στην κατηγορία "τέχνες" :loltooth:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Εγώ πάντως μια φορά που είπα να δω Master chef, περίμενα κάτι σαν την 1η σεζόν (με τον Πετρετζίκη) και είδα μισή ώρα ξεκατινιάσματα. Ε, εκεί ξενερώνεις και το εντάσσεις στο κακό τρας.
Και με το Πετρετζίκη είχε ξεκατίνιασματα. Αν ήταν μόνο μαγειρική δεν θα είχε τόσο τηλεθέαση.

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top