Big Brother 2020 - ΣΚΑΪ

Ποιός/α ΘΕΛΕΤΕ να είναι ο νικητής/τρια του Big Brother 2020; (όχι ποιος νομίζετε ότι θα είναι)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Χρήστος Βαρουξής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σοφία Δανέζη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θέμης Κανέλλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γρηγόρης Τσεκούρας

    Ψήφοι: 0 0.0%

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Μερικές μέχρι τώρα απόψεις για τους διαγωνιζόμενους:
Αντώνης (κρητικός): Καλό παιδί και πολύ όμορφος (αρκεί να μην τον ακούς να μιλάει με αυτή τη προφορά :P ). Για προτεινόμενους ψήφισε τους δύο gay θέλοντας να μείνει πιστός σε αυτό που είπε στο πρώτο live ότι δεν μπορεί τους gay.

Χρήστος (δίδυμοι): καλά παιδιά, αν και από τη πρώτη εβδομάδα ο ένας άρχισε τα κλάματα και τις συγκινήσεις στο δωμάτιο επικοινωνίας. Έχω την εντύπωση ότι ο ένας έχει πιο στραβά δόντια από τον άλλον, πράγμα που μπορεί να τους προδώσει.

Αφροδίτη (παχουλή): μου είναι η πιο συμπαθής από τις κοπέλες. Πολύ ακομπλέξάριστη, cool. Κολλητός της ο Θέμης. Μας έχει ζαλίσει με το αγγλικό.

Δανέζη: Ντόμπρα κοπέλα, κουκλάρα και με προσωπικότητα. Πιστεύω είναι a bit πιο απότομη και απόλυτη από ότι είναι το πρέπον.

Ζακ: δεν έχω άποψη. Ομορφούλης και με ωραίο σώμα, αλλά δεν έχει δείξει πολλά ακόμα.

Χρήστος (δήμαρχος) : πολύ αυταρχικός και απόλυτος. Όταν διαφωνεί φωνάζει σαν τρελός και χρησιμοποιεί πολύ αρνητικές λέξεις. Θεωρεί τον εαυτό του δίκαιο προς τους άλλους. Πήρε τα πιο πολλά αρνητικά reactions (dislike, φίδι, εμετός) από τους συμπαίκτες του.

Θέμης: είναι κλασικό παράδειγμα νεαρού ομοφυλόφιλου θηλυπρεπή που έχει μεγαλώσει με φίλους που τον αποδέχτηκαν (για τους γονείς του δε ξέρω κάτι). Έχει δείξει καλό πρόσωπο μέχρι τώρα. Δε ξέρω κατά πόσο είναι στην ιδιοσυγκρασία του να ανεβάσει εντάσεις και να τσακωθεί ή απλά να καταπίνει το τι του λένε οι άλλοι.

Ραμόνα, Χριστίνα, Ράνια, Δημήτρης Κεχαγιάς: δεν έχω σχηματίσει άποψη

Νικόλας: συμφωνώ με τις απόψεις του, αλλά βρίσκω αρνητικό το ότι γυρίζει πέρα δώθε και σχολιάζει, αλλά θα μου πείτε κάτι πρέπει να συζητήσουν κι αυτοί μέσα στο παιχνίδι. Δεν μου άρεσε που στο πρώτο live του βίντεο γνωριμίας είπε ότι δεν είναι εκεί για να κάνει φίλους.

Jay: καλό και όμορφο παιδί, αλλά όπως λένε και οι συμπαίκτες του, είτε είναι στο σπίτι είτε όχι, δεν κάνει αίσθηση και δεν βοηθάει και πουθενά. Θεώρησε ότι τον ψηφίσανε για αποχώρηση λόγω αντιπάθειας, ενώ στη πραγματικότητα σχεδόν όλες οι ψήφοι αφορούσαν το ότι δεν κάνει αισθητή την παρουσία του. Επίσης δε νιώθει βολικά με το αντίθετο φύλο και αυτό φαίνεται.

Δημήτρης (μαλλιάς): δεν μου αρέσει το χιούμορ του, ενώ πολλές φορές παραμιλάει λέγοντας ασυναρτησίες. Στο τσακωμό του με την Άννα Μαρία, πέραν του ότι έκανε σαν πιθηκοειδές, δίκιο είχε η Άννα Μαρία.

Γρηγόρης: επίσης συμπάθειά μου στο παιχνίδι. Ωραίο χιούμορ, αλλά κατά τα άλλα ούτε υπερβολικά κρύο ούτε υπερβολικά ζέστη.

Ραϊσα: καλή κοπέλα, φαίνεται βιοπαλαιστής. Με λυπεί που δεν μπόρεσε να σπουδάσει λόγω υποχρεώσεων. Οι συμπαίκτες της τη θεωρούν απότομη. Είναι πιο κοντά στον έναν δίδυμο.

Άννα Μαρία: παρά είναι ευαίσθητη για ένα παιχνίδι σαν το Big Brother (το οποίο δεν μπορεί να σηκώσει τόσο εύθικτα άτομα). Είναι καλή ψυχή αλλά φαίνεται να απέχει κάπως το μυαλό της από την ομιλία της. Ξεκινάει να πει κάτι και παρασύρεται από το συναίσθημα της στιγμής με αποτέλεσμα να μην καταλήγει κάπου στο λόγο της. Είναι θρήσκα και πολλές φορές πετάει βιβλικές κοτσάνες (του στυλ "θα μιλήσω στη Σοφία την 7η μέρα, την 7η μέρα της δημιουργίας που λέει και η Βίβλος") κι άλλες μεταφυσικές χαζομάρες ότι έχει κληρονομήσει το χάρισμα της χειρομαντείας και όταν βλέπει κάτι κακό στη ζωή του άλλου στο χέρι του, δεν του το λέει και το κρατάει για τον εαυτό της :P. Τη συμπαθώ πάντως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτη η Αννα- Μαρία που σπούδασε;
Οπου έψαξα δεν αναφέρεται , το Γραφείο της όμως το βρηκα .
Εγώ έψαξα και βρήκα ότι το 2014 ήταν υποψήφια δημοτική σύμβολος στο Ηράκλειο η οποία δε βγήκε (351 ψήφους)

Δε μου αρέσει ο αντιδήμαρχος, θέλει να γίνει δήμαρχος
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεταξύ αυτών που γνωρίζεις εσύ, κι εγώ δεν ξέρω τι ακριβώς κυκλοφορεί τώρα στην τηλεόραση

Τα φετινά προγράμματα δεν έχουν αρχίσει ακόμα οπότε δεν ξέρω τι μούφες θα δείξουν αλλά από ο,τι βλέπω δεν αξίζει κάτι.
Κοίτα χαζεύω καμιά φορά τα μουσικά, τα μαγειρικά, κάποια στιγμή είδα και κάποια επεισόδια του Survivor επειδή είχαν λυσσάξει όλοι με τον Χανταμπάκη και τον Αγγελόπουλο και ήθελαν να τα συζητάμε, γενικά δεν είμαι fan.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Δεν το κόβω να φεύγει δήμαρχος τώρα, πουλάει σε εθνίκια + δίνει σούσουρο.
Αν θα φύγει ο Jay που είναι ενοχλητικά ήσυχος για ένα ριάλιτι ή η άλλη που είναι ενοχλητική σκέτο είναι το θέμα. :hmm:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν το κόβω να φεύγει δήμαρχος τώρα, πουλάει σε εθνίκια + δίνει σούσουρο.
Αν θα φύγει ο Jay που είναι ενοχλητικά ήσυχος για ένα ριάλιτι ή η άλλη που είναι ενοχλητική σκέτο είναι το θέμα. :hmm:
Δυστυχώς είναι πολύ αντιπαθής και δεν νομίζω να σωθεί από το κόσμο.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ παίζει να συνεχίσω στο θέμα με ριπόστ από το τουίτερ μόνο. :look:

 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:laugh:ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ Ε-ΣΤΕΚΙ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΜΕ ΕΜΟΤΙΚΟΝ ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :laugh:


1599253055689.png

Το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο και χαίρομαι που το βλέπω από την αρχή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αννα Μαρία
1599253142092.png



Χρήστος
1599253195754.png



Jay
1599253245509.png


Ψηφίστε στο ποστ μου ποιον από τους 3 προτιμάτε να μείνει στο σπίτι ;
βάζετε καρδούλα για την Αννα Μαρία

Βάζετε παιδάκι που γεγαει για το Χρήστο

Για τον Jay βάζετε την λαμπα.

Προτιμώ να μείνει δήμαρχος εγώ αλλά πιστεύω ότι θα φύγει....
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ok έφυγε ο αδιαφορος. Τελεια.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
περίμενα οι μειονότητες να στηρίξουν τον Jay ....
έχω χάσει το ταλέντο που είχα παλιά που πρόβλεπα ποιος θα φύγει .. :(

Παιδί με ήθος...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Έχω μια ιδέα γιατί δεν τους διωχνουν όλους τώρα ώστε να τελειώσει αυτό το trash reality??
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Αν η ψηφοφορία ήταν «Ποιος θέλεις να φύγει;» τα αποτελέσματα θα ήταν διαφορετικά και ο δήμαρχος θα έφευγε

Στο ποιος θέλει να μείνει φεύγουν οι αδιάφοροι. Δυστυχώς δεν υπάρχει στοίχημα στο big brother να θησαυρίσω.
 

Stefanosxios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanosxios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Ήταν σίγουρο ότι η ελληνική κοινωνία δε θα ψήφιζε τον Πακιστανο. Δεν χρεψκοπησαν οι ελλεηνες δίχως λόγο
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top