Big Brother 2020 - ΣΚΑΪ

Ποιός/α ΘΕΛΕΤΕ να είναι ο νικητής/τρια του Big Brother 2020; (όχι ποιος νομίζετε ότι θα είναι)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Χρήστος Βαρουξής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σοφία Δανέζη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θέμης Κανέλλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γρηγόρης Τσεκούρας

    Ψήφοι: 0 0.0%

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

Πέρα από την πλάκα, από αυτή την εβδομάδα έπαψα να είμαι με την κλίκα Άννα Μαρία - δίδυμα - Ραμόνα - Μπέντζι - Δήμαρχος. Ειδικά η Άννα Μαρία σκορπίζει φουλ αρνητική ενέργεια σε όλο το σπίτι και τα έσπασε ακόμα και με τον Μπέντζι που κάπως την ανεχόταν.

Και τα δίδυμα χτυπιόντουσαν σαν προβληματικά όταν βγήκε η απόφαση ότι έμεινε ο Χρήστος.

Πλέον είμαι με την αντίπαλη κλίκα.
Γενικά ήταν μια φουλ βαρετή εβδομάδα αυτή στο Big Brother, κρίμα που έφυγε η Αφροδίτη την προηγούμενη εβδομάδα.
Είσαι με Σοφία και κεχαγιά;;;OMG

Η Ραΐσα απλά δεν γούσταρε που της τα είπε η Άννα-Μαρία γιατί όντως είναι μια κοπέλα ελαφρών ηθών όπως και η Αφροδίτη η οποία έβγαινε με το στήθος έξω,έκανε μπάνια γυμνή κτλ.Καλά Σοφία και Χριστίνα το μόνο που κάνουν καλά είναι να γυρίζουν ροζ βίντεο.
Η Ραΐσα μας ζάλισε τόσο καιρό ότι δέχεται βία επειδή είναι Αλβανίδα ενώ χθες επιτέθηκε στην Άννα Μαρία.

Όσο για την Αφροδίτη καθόλου δεν μου λυπεί ίσα ίσα γλύτωσε ο κόσμος από μια κομπλεξικά που έβγαζε μόνο κακιά.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είσαι με Σοφία και κεχαγιά;;;OMG

Η Ραΐσα απλά δεν γούσταρε που της τα είπε η Άννα-Μαρία γιατί όντως είναι μια κοπέλα ελαφρών ηθών όπως και η Αφροδίτη η οποία έβγαινε με το στήθος έξω,έκανε μπάνια γυμνή κτλ.Καλά Σοφία και Χριστίνα το μόνο που κάνουν καλά είναι να γυρίζουν ροζ βίντεο.
Η Ραΐσα μας ζάλισε τόσο καιρό ότι δέχεται βία επειδή είναι Αλβανίδα ενώ χθες επιτέθηκε στην Άννα Μαρία.

Όσο για την Αφροδίτη καθόλου δεν μου λυπεί ίσα ίσα γλύτωσε ο κόσμος από μια κομπλεξικά που έβγαζε μόνο κακιά.
Έχω σταματήσει καιρό να βλέπω bb οκέι για να μπήκε κανείς εκεί μέσα καμένο βούρλο είναι αλλά το να χαρακτηρίζεις "ελαφρών ηθών" την οποιαδήποτε για το τι κάνει στην προσωπική της ζωή και με ποιον θα πάει είναι πέρα για πέρα μισογυνισμός. Κουμάντο στο κρεβάτι των άλλον θα κάνεις; Και όλως τυχαίως οι "ελαφρών ηθών" είναι γυναίκες, τους άντρες τους λέμε γαμιάδες και είναι απλώς Σάββατο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Είσαι με Σοφία και κεχαγιά;;;OMG

Η Ραΐσα απλά δεν γούσταρε που της τα είπε η Άννα-Μαρία γιατί όντως είναι μια κοπέλα ελαφρών ηθών όπως και η Αφροδίτη η οποία έβγαινε με το στήθος έξω,έκανε μπάνια γυμνή κτλ.Καλά Σοφία και Χριστίνα το μόνο που κάνουν καλά είναι να γυρίζουν ροζ βίντεο.
Η Ραΐσα μας ζάλισε τόσο καιρό ότι δέχεται βία επειδή είναι Αλβανίδα ενώ χθες επιτέθηκε στην Άννα Μαρία.

Όσο για την Αφροδίτη καθόλου δεν μου λυπεί ίσα ίσα γλύτωσε ο κόσμος από μια κομπλεξικά που έβγαζε μόνο κακιά.
Είναι πολύ δήθεν η Σοφία και ο Κεχαγιάς, ωστόσο τους προτιμώ από την περσόνα της Άννας Μαρίας και των διδύμων. Και στα λέει αυτά κάποιος που ψήφιζε με SMS Άννα Μαρία και Ραμόνα να μείνουν μέχρι την προπροηγούμενη εβδομάδα.

Κούρασε η Άννα Μαρία και χαλάει το κλίμα στο σπίτι.
Της Άννας Μαρίας της αρέσει να βγαίνει από πάνω ότι είναι μεγαλύτερη και θέλει να διδάξει στους μικρότερους ήθος. Μα ποιος σου ζήτησε κοπέλα μου να μας διδάξεις, πολύ βολικό να διδάσκεις απρόσκλητη ξέρω γω :P

Όπως είπε και ο Μικρούτσικος, πράγματι η Ραϊσα νίκησε ανάμεσα στη διαμάχη με την Άννα Μαρία ενώπιον του στο δωμάτιο με το τζάμι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Έχω σταματήσει καιρό να βλέπω bb οκέι για να μπήκε κανείς εκεί μέσα καμένο βούρλο είναι αλλά το να χαρακτηρίζεις "ελαφρών ηθών" την οποιαδήποτε για το τι κάνει στην προσωπική της ζωή και με ποιον θα πάει είναι πέρα για πέρα μισογυνισμός. Κουμάντο στο κρεβάτι των άλλον θα κάνεις; Και όλως τυχαίως οι "ελαφρών ηθών" είναι γυναίκες, τους άντρες τους λέμε γαμιάδες και είναι απλώς Σάββατο.
Μάλλον δεν κατάλαβες καλά.Άλλο τι κάνει στην προσωπική της ζωή και άλλο να βγαίνει γυμνή μπροστά σε όλη την Ελλάδα.Νομίζω μπορείς να καταλάβεις την διάφορα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι πολύ δήθεν η Σοφία και ο Κεχαγιάς, ωστόσο τους προτιμώ από την περσόνα της Άννας Μαρίας και των διδύμων. Και στα λέει αυτά κάποιος που ψήφιζε με SMS Άννα Μαρία και Ραμόνα να μείνουν μέχρι την προπροηγούμενη εβδομάδα.

Κούρασε η Άννα Μαρία και χαλάει το κλίμα στο σπίτι.
Της Άννας Μαρίας της αρέσει να βγαίνει από πάνω ότι είναι μεγαλύτερη και θέλει να διδάξει στους μικρότερους ήθος. Μα ποιος σου ζήτησε κοπέλα μου να μας διδάξεις, πολύ βολικό να διδάσκεις απρόσκλητη ξέρω γω :P

Όπως είπε και ο Μικρούτσικος, πράγματι η Ραϊσα νίκησε ανάμεσα στη διαμάχη με την Άννα Μαρία ενώπιον του στο δωμάτιο με το τζάμι.
Προτιμάς Σοφία και κεχαγιά που λένε ότι είναι άτομα που λένε την αλήθεια και ο Big brother δείχνει τα βίντεο που όντως η Σοφία κράζει την Άννα Μαρία;;;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μάλλον δεν κατάλαβες καλά.Άλλο τι κάνει στην προσωπική της ζωή και άλλο να βγαίνει γυμνή μπροστά σε όλη την Ελλάδα.Νομίζω μπορείς να καταλάβεις την διάφορα.
Μόνο που δεν αναφέρθηκες αποκλειστικά στο γυμνό της Αφροδίτης (που πάλι χου κερς πόσες φωτογραφίσεις είναι γυμνές/ημίγυμνες) αλλά και στις υπόλοιπες ότι είναι ελαφρών ηθών ή το γεγονός ότι έχουν κάνει ροζ βίντεο πάλι τις χαρακτηρίζει κάπως αυτό.
Μη πας να γυρίσεις τα μισογυνιστικά σου παραληρήματα πλιζ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Μόνο που δεν αναφέρθηκες αποκλειστικά στο γυμνό της Αφροδίτης (που πάλι χου κερς πόσες φωτογραφίσεις είναι γυμνές/ημίγυμνες) αλλά και στις υπόλοιπες ότι είναι ελαφρών ηθών ή το γεγονός ότι έχουν κάνει ροζ βίντεο πάλι τις χαρακτηρίζει κάπως αυτό.
Μη πας να γυρίσεις τα μισογυνιστικά σου παραληρήματα πλιζ.
Συγγνώμη αλλά αυτή είναι η αλήθεια φίλη μου η Αφροδίτη και η παρέα της βγαίνουν γυμνές,κάνουν μπάνιο χωρίς μαγιό,καβαλιούνται με τους παίχτες μπροστά στις κάμερες (βλεπε Σοφία) κτλ.

Τωρα και μισογύνη που μες λες να σου πω την αλήθεια αδιάφορο μου είναι.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Συγκεκριμένα, η Αφροδίτη Γεροκωνσταντή σημείωσε πως: «Τα πιο πολλά μηνύματα που έχω δεχθεί είναι αρνητικά. Απαράδεκτα. Είμαι, όμως, τόσο εξοικειωμένη με αυτό λόγω του επαγγέλματος μου να εκτίθομαι. Μιλάμε για πολύ μίσος!
Επειδή παρακολουθώ και τα σχόλια στα social media για το Big Brother όπου πέφτει τρελό κράξιμο, πραγματικά αναρωτιέμαι ποιο το νόημα να βλέπει κάποιος Big Brother αν αντιπαθεί όλους ή τους περισσότερους από τους παίκτες. Τεράστια απορία!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Η κλίκα της Σοφίας κλέβει την αποθήκη αυτή την στιγμή.Ποινή τώρα.



Α ξέχασα οι κανόνες δεν αφορούν την κλίκα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ποινή τώρα στην Άννα Μαρία που στήνει τσαντίρια εκτός του δωματίου :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Ποινή τώρα στην Άννα Μαρία που στήνει τσαντίρια εκτός του δωματίου :P

Καλά κάνει.


Αηδίασα με το ζευγαράκι της συμφοράς κεχαγιά Σοφία.Ο κεχαγιάς για να παίξει γκόμενος βγήκε μόνο με το βρακι στις κάμερες 😆😆
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά αυτή είναι η αλήθεια φίλη μου η Αφροδίτη και η παρέα της βγαίνουν γυμνές,κάνουν μπάνιο χωρίς μαγιό,καβαλιούνται με τους παίχτες μπροστά στις κάμερες (βλεπε Σοφία) κτλ.

Τωρα και μισογύνη που μες λες να σου πω την αλήθεια αδιάφορο μου είναι.
Μάλιστα. Κι αυτό δηλαδή αντί να την κάνει ένα ακόμη άτομο που ψάχνει με τον χ ψ τρόπο να τραβήξει την προσοχή, την κάνει π*τανα.
Επίσης Φώτη θυμάμαι εσένα δεν σου άρεσε το σόου. Κάτι για trash TV θυμάμαι. Αυτομολησες;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Μάλιστα. Κι αυτό δηλαδή αντί να την κάνει ένα ακόμη άτομο που ψάχνει με τον χ ψ τρόπο να τραβήξει την προσοχή, την κάνει π*τανα.
Επίσης Φώτη θυμάμαι εσένα δεν σου άρεσε το σόου. Κάτι για trash TV θυμάμαι. Αυτομολησες;

Είχα πει ότι δεν μου άρεσε (ακόμα και τώρα) όμως ωραίο είναι να γελάμε λίγο με trash tv.

Ως το πρώτο σχόλιο το συμπέρασμα είναι σωστό ως ένα σημείο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Ειδικά και μετά το χθεσινό τους λυπάμαι όλους στο Big Brother :(
Από τη μία το σπίτι δεν αντέχει άλλο την Άννα Μαρία και από την άλλη η Άννα Μαρία τα έχει παίξει. Καλά τα λεφτά αλλά άμα είναι να τρελαθούμε...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα ο τρόπος που μίλησε χθες η Σοφία στην Άννα Μαρία δείχνει ότι η Σοφία είναι ένας άνθρωπος χωρίς αξίες στην ζωή του.Είπε στην Άννα Μαρία ότι δεν πας με άντρες για αυτό είσαι έτσι.Μετά την είπε μάγισσα,τέλος ο Ζακ έβγαλε κλέφτρα την Άννα Μαρία όταν λίγο πριν η κλίκα του έκλεψε την μισή αποθήκη.Η παραγωγή δεν επεμβαίνει ώστε να κάνει νούμερα το σόου χωρίς να σκέφτεται όμως ότι η Άννα Μαρία έχει αρχίσει να τα χάνει με αυτά που βλέπει εκεί μέσα και πολλές φορές γίνεται υστερική/κουραστική.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Φωτάκο εγώ θα συμφωνήσω σε αυτό που είπε η Σοφία στην Άννα Μαρία στο χθεσινό επεισόδιο: μόνη της τα προκαλεί όλα αυτά. Όταν δεν μπορεί να κάνει συζήτηση, πετάει μπηχτές και παραβιάζει τον προσωπικό χώρο του άλλου προσβάλλοντας τον (φέρνει το πρόσωπό της 20 εκατοστά από του άλλου όπως έκανε με τη Ραίσα και χτυπιέται όπως έκανε με τον Ζακ), δεν της αξίζει τίποτα λιγότερο από το να τα ακούσει.

Επίσης θεωρεί χτύπημα αυτό που της είπε ο αντιδήμαρχος, ενώ ο άνθρωπος είπε κάτι απόλυτα λογικό και δεν την υποχρέωσε σε τίποτα, απλά είπε τη γνώμη του, ειδικά από τη στιγμή που πλέον υπάρχουν τόσα ελεύθερα κρεβάτια και στο προχθεσινό επεισόδιο έδειξε ότι της πήγανε και το στρώμα στη γωνίτσα.
Εγώ τη θέλω νικήτρια και θα την ψηφίσω, ωστόσο δεν πιστεύω ότι θα αντέξει μέχρι το τέλος.
Αν παρατηρήσετε περνάει από φάσεις κυκλοθυμίας. Αν δεν κάνει ψυχωτικό επεισόδιο εκεί μέσα, τότε πολύ απλά θα ξεσπάει έτσι μια στο τόσο και μετά θα επανέρχεται, κουράζοντας και τους άλλους και τον εαυτό της.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Φωτάκο εγώ θα συμφωνήσω σε αυτό που είπε η Σοφία στην Άννα Μαρία στο χθεσινό επεισόδιο: μόνη της τα προκαλεί όλα αυτά. Όταν δεν μπορεί να κάνει συζήτηση, πετάει μπηχτές και παραβιάζει τον προσωπικό χώρο του άλλου προσβάλλοντας τον (φέρνει το πρόσωπό της 20 εκατοστά από του άλλου όπως έκανε με τη Ραίσα και χτυπιέται όπως έκανε με τον Ζακ), δεν της αξίζει τίποτα λιγότερο από το να τα ακούσει.

Επίσης θεωρεί χτύπημα αυτό που της είπε ο αντιδήμαρχος, ενώ ο άνθρωπος είπε κάτι απόλυτα λογικό και δεν την υποχρέωσε σε τίποτα, απλά είπε τη γνώμη του, ειδικά από τη στιγμή που πλέον υπάρχουν τόσα ελεύθερα κρεβάτια και στο προχθεσινό επεισόδιο έδειξε ότι της πήγανε και το στρώμα στη γωνίτσα.
Εγώ τη θέλω νικήτρια και θα την ψηφίσω, ωστόσο δεν πιστεύω ότι θα αντέξει μέχρι το τέλος.
Αν παρατηρήσετε περνάει από φάσεις κυκλοθυμίας. Αν δεν κάνει ψυχωτικό επεισόδιο εκεί μέσα, τότε πολύ απλά θα ξεσπάει έτσι μια στο τόσο και μετά θα επανέρχεται, κουράζοντας και τους άλλους και τον εαυτό της.

Πάμε νικήτρια η Άννα Μαρία!!!!!
Κοιτά όντως η κοπέλα έχει τρελαθεί εκεί μέσα και φάνηκε ξεκάθαρα χθες.Μπράβο στην Ραΐσα που πήγε και μίλησε χθες μαζί της μετα από όσα έγιναν.θεωρώ ότι η Άννα Μαρία τρελάθηκε καθώς κατάλαβε ότι η παρέα της (Δήμαρχος,Ραμόνα και δίδυμοι) δεν την υποστηρίζουν πουθενά και αυτό φάνηκε ξεκάθαρα χθες όπου η Ραΐσα φώναζε στους δίδυμους να πάνε να την βοηθήσουν όμως εκείνοι γέλαγαν και δεν έκαναν τίποτα.Θεωρω σωστή την ποινή στην Άννα Μαρία καθώς δεν ήταν ωραίο αυτό που έκανε χθες όμως είναι απαράδεκτο που η Σοφία δεν παίρνει ποτέ ποινή για τίποτα.Είπε αρχικά στον BB fuck you και δεν της έκανε τίποτα,πριν 2 μέρες μίλησε χυδαία στην Άννα Μαρία και πάλι τίποτα.Δεν ξέρω τι μέσο έχει αυτή και ο κεχαγιάς και κάνουν ότι γουστάρουν μέσα στο σπίτι όμως δεν είναι ωραίο αυτό.
Θεωρω ότι πιο κοντά στην Άννα Μαρία είναι ο Γρηγόρης που χθες σωστά της είπε ότι έπρεπε να καρφώσει την Ραμόνα καθώς από εκείνην άρχισαν οι 2 μεγάλοι καυγάδες και έκανε και την κυρία μετά.
Η Άννα Μαρία είναι καλός άνθρωπος όμως έχει πρόβλημα στο να διαχειρίζεται τον Θυμό της.

Μπραβο στην Ραΐσα,στον Γρήγορη και στον θεμη που κάθισαν και μίλησαν μαζί της ήρεμα.Ντροπή στους δίδυμους που την πλησίασαν μόνο και μόνο για ψήφους,τον Ζακ που την έβγαλε κλέφτρα όταν ο ίδιος προχθές σήκωσε όλη την αποθήκη αλλά και στην Ραμόνα που ξεκίνησε 2 φασαρίες και μετά τα έριξε στην Άννα Μαρία.

θέλω για 5αδα: Άννα Μαρία,Γρήγορη,Χάος ,Ραΐσα και θεμη.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Εγώ όπως έχω ξανά πει, ήθελα νικητές: Άννα Μαρία > Αφροδίτη > Χάος

Κρίμα που έφυγε η Αφροδίτη, δε μπορώ να καταλάβω γιατί τη μισεί τόσο ο κόσμος. Η ίδια είπε σε πρωινή εκπομπή ότι τα περισσότερα μηνύματα που λαμβάνει είναι μηνύματα μίσους.
Εγώ βλέπω τη λάμψη της σαν άνθρωπο και πολύ σπάνια με ενόχλησε κάτι από αυτά που έκανε ή είπε. Τη θεωρώ φοβερό άνθρωπο την Αφροδίτη!

Την Άννα Μαρία τη θέλω νικήτρια απλά για να αποδώσει η όλη ψυχική της κούραση μέσα στο σπίτι, κι ας θεωρώ ότι έχει άδικο.

Οι δίδυμοι χτυπιούνται λέει επειδή είναι πιο κοντά στα 100 χιλιάρικα. 100 χιλιάδες κλωτσιές θα φάνε όταν βγουν υποψήφιοι και τους διώξει το κοινό :P
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά αυτή είναι η αλήθεια φίλη μου η Αφροδίτη και η παρέα της βγαίνουν γυμνές,κάνουν μπάνιο χωρίς μαγιό,καβαλιούνται με τους παίχτες μπροστά στις κάμερες (βλεπε Σοφία) κτλ.

Τωρα και μισογύνη που μες λες να σου πω την αλήθεια αδιάφορο μου είναι.
Τα πάντα μπροστά στις κάμερες τα κάνουν, για αυτό μπήκαν εκεί μέσα. Δε μιλάμε για τίποτα αξιόλογα άτομα εξ αρχής. Αλλά σε αυτό που ρωτάω δεν απάντησες. Χαρακτηρίζεις πουτάνες αυτές που έχουν βιντεοσκοπήσει ερωτικές τους στιγμές (άσχετο δηλαδή αν ένας εκ των δύο εμπλεκόμενων είναι ανήθικο και παράνομο να το βγάλει δημόσια) και επειδή δεν είναι κομπλεξικές με το σώμα τους να το κρύβουν με μπούργκα.

Λογικά είσαι ο κλασικός που βιάζουν μία και ρωτάς "ναι αλλά τι φορούσε" δεν με κάνει καμία εντύπωση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top