Big Brother 2020 - ΣΚΑΪ

Ποιός/α ΘΕΛΕΤΕ να είναι ο νικητής/τρια του Big Brother 2020; (όχι ποιος νομίζετε ότι θα είναι)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Χρήστος Βαρουξής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σοφία Δανέζη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Θέμης Κανέλλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γρηγόρης Τσεκούρας

    Ψήφοι: 0 0.0%

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.
Εγώ όπως έχω ξανά πει, ήθελα νικητές: Άννα Μαρία > Αφροδίτη > Χάος

Κρίμα που έφυγε η Αφροδίτη, δε μπορώ να καταλάβω γιατί τη μισεί τόσο ο κόσμος. Η ίδια είπε σε πρωινή εκπομπή ότι τα περισσότερα μηνύματα που λαμβάνει είναι μηνύματα μίσους.
Εγώ βλέπω τη λάμψη της σαν άνθρωπο και πολύ σπάνια με ενόχλησε κάτι από αυτά που έκανε ή είπε. Τη θεωρώ φοβερό άνθρωπο την Αφροδίτη!

Την Άννα Μαρία τη θέλω νικήτρια απλά για να αποδώσει η όλη ψυχική της κούραση μέσα στο σπίτι, κι ας θεωρώ ότι έχει άδικο.

Οι δίδυμοι χτυπιούνται λέει επειδή είναι πιο κοντά στα 100 χιλιάρικα. 100 χιλιάδες κλωτσιές θα φάνε όταν βγουν υποψήφιοι και τους διώξει το κοινό :P
Πιστεύω ότι την Παρασκευή θα φύγει Χρήστος η Παναγιώτης.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα πάντα μπροστά στις κάμερες τα κάνουν, για αυτό μπήκαν εκεί μέσα. Δε μιλάμε για τίποτα αξιόλογα άτομα εξ αρχής. Αλλά σε αυτό που ρωτάω δεν απάντησες. Χαρακτηρίζεις πουτάνες αυτές που έχουν βιντεοσκοπήσει ερωτικές τους στιγμές (άσχετο δηλαδή αν ένας εκ των δύο εμπλεκόμενων είναι ανήθικο και παράνομο να το βγάλει δημόσια) και επειδή δεν είναι κομπλεξικές με το σώμα τους να το κρύβουν με μπούργκα.

Λογικά είσαι ο κλασικός που βιάζουν μία και ρωτάς "ναι αλλά τι φορούσε" δεν με κάνει καμία εντύπωση.
Λατρεύω την τελευταία γραμμή επειδή είναι εντελώς λάθος.Όταν ο Κρητικός είπε για βιασμό είχα γράψει εδώ ότι πρέπει να αποβληθεί άμεσος γιατί είναι χυδαίο αυτό που είπε.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λατρεύω την τελευταία γραμμή επειδή είναι εντελώς λάθος.Όταν ο Κρητικός είπε για βιασμό είχα γράψει εδώ ότι πρέπει να αποβληθεί άμεσος γιατί είναι χυδαίο αυτό που είπε.
Αυτό βγάζεις σαν νοοτροπία. Στιγματισμός και χαρακτηρισμός γυναικών από ροζ βίντεο (γιατί αυτή φταίει που είπε ναι όχι ο άλλος που το δημοσιοποίησε) ή από τα ρούχα τους. Αυτά αρνείσαι πεισματικά να σχολιάσεις.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.
Αυτό βγάζεις σαν νοοτροπία. Στιγματισμός και χαρακτηρισμός γυναικών από ροζ βίντεο (γιατί αυτή φταίει που είπε ναι όχι ο άλλος που το δημοσιοποίησε) ή από τα ρούχα τους. Αυτά αρνείσαι πεισματικά να σχολιάσεις.
Και οι δυο φταίνε ότι και να πεις.Αυτή έφταιγε καθώς δέχτηκε να βγάλει βίντεο την ώρα που έκανε ότι έκανε χωρίς να ξέρει τον άλλον.Αυτός που το ανέβασε προφανώς και έχει ευθύνη καθώς δεν σεβάστηκε το άτομο που είχε απέναντι του συν ότι δεν ανεβάζεις τέτοια πράγματα χωρίς την συγκατάθεση του άλλου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Και οι δυο φταίνε ότι και να πεις.Αυτή έφταιγε καθώς δέχτηκε να βγάλει βίντεο την ώρα που έκανε ότι έκανε χωρίς να ξέρει τον άλλον.Αυτός που το ανέβασε προφανώς και έχει ευθύνη καθώς δεν σεβάστηκε το άτομο που είχε απέναντι του συν ότι δεν ανεβάζεις τέτοια πράγματα χωρίς την συγκατάθεση του άλλου.

Γκομενος της ηταν ρε Φωτη τι δεν τον ήξερε; :P

Εγω αν δικαζα αυτη την περιπτωση δεν θα έδινα κανενα άδικο - ευθυνη σε αυτήν.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Και;;;Επειδή ήταν γκόμενος της πάει να πει ότι ξέρει τι ανθρωπος και τι προθέσεις είχε;;;

Δηλαδη κάθε φορά που θα κάνεις σέξ με το γκομενο ή την γκομενα σου θα πρέπει να τον ψαχουλεύεις αν έχει κάπου κρυμένη την κάμερα; :P

ή θα πρέπει να ξέρεις ολες τις σκοτεινες πτυχές που μπορει να έχει, αν δεν τις ξέρεις φταις εσυ; αγουρη ειναι ακομη η σκέψη σου σε αυτα τα θέματα Φώτη. Θα δουμε αν θα χεις ιδια γνώμη μέτα απο 5-10 χρονια οταν πάνω στη καύλα θα κάνεις πράγματα που δεν τα χεις 100% σχεδιάσει. Αυτα βγαινουν αυθορμητα.

100% ενοχος ο τύπος εγω αν ημουν δικαστης θα τον ειχα ξεκω...σει. Κανονικα θέλει 1 μηνα σε υπογειο κάθε βράδυ μαστιγωμα. Σε ολους αυτους η κοινωνια φέρεται με το γάντι για αυτο κάνουν τέτοιες μλκιες. Κάτι τέτοιοι μονο με βρωμοξυλο καταλαβαινουνε. Οπως οι γουρουνες !!! Τέτοια ζωντοβολα ειναι !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Ένα από τα επιχειρήματα της Άννας Μαρίας που δεν πάει σε δωμάτιο είναι ότι δεν θέλει στο δωμάτιο να κοιμάται κάποιος άντρας. Σιγά μαρή παρθενοπιπίτσα, 37 χρονών μουλάρα είσαι. :P
Πες την αλήθεια, ότι απλά είσαι μονόχνοτη, δε θα σου πει κανείς κάτι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.
Live τώρα η αηδιαστική συζήτηση χάους με δήμαρχο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.

Η Ραμόνα είχε φωτογραφηθεί ως μοντέλο για τα ρούχα της εταιρίας που έκανε τα δώρα στους παίκτες, στο σημερινό επειδόδιο. Ύποπτο!

Επίσης κάτι διάβασα για ένα like που έχει δώσει η Ραϊσα στον Πυργίδη στο facebook (αν είναι αξιόπιστη η πληροφορία). Πάλι ύποπτο!

Μυρίζομαι Μασσονία! Εντάξει μερικές κατηγορίες πιο κάτω :lol:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Βρίσκω πολύ φάουλ της Ραμόνας να αποκαλύψει κάτι που εμπιστευτικά, κεκλεισμένων των θυρών, της είχε πει κάποτε η Άννα Μαρία εφόσον ήτανε πολύ κοντά, μόνο και μόνο για αν στρέψει το σπίτι και ειδικά τον Θέμη εναντίον της Άννας Μαρίας.

Αυτή τη βδομάδα θα φύγει η Ραμόνα πιστεύω. :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.
Βρίσκω πολύ φάουλ της Ραμόνας να αποκαλύψει κάτι που εμπιστευτικά, κεκλεισμένων των θυρών, της είχε πει κάποτε η Άννα Μαρία εφόσον ήτανε πολύ κοντά, μόνο και μόνο για αν στρέψει το σπίτι και ειδικά τον Θέμη εναντίον της Άννας Μαρίας.

Αυτή τη βδομάδα θα φύγει η Ραμόνα πιστεύω. :)

Έχει φύγει είδη.
Η Άννα Μαρία ποτέ δεν έβρισε τον θεμη για αυτό που είναι,ακόμα και η Σοφία πήρε το μέρος της ΑΜ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Κάτι λένε ότι δεν θα έχουμε αποχώρηση στο αποψινό live!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.
Ελεος 😑😑

Αηδία αυτό μόνο.Εκτός από την Ραμόνα που δεν χρειάζεται να μιλήσω για ένα άνθρωπο που για εμένα είναι μίασμα ξέρασα με την συμπεριφορά του θεμη όπου αρχικά ο ίδιος δεν έχει αποδεχθεί αυτό που είναι.Πριν μια εβδομάδα που χτύπησε στην πισίνα στο αγώνισμα του βέτο η ΑΜ ήταν η μόνη που τον βοήθησε.
Δεν με ενδιαφέρει που αυτός είναι αυτό που είναι με ενοχλεί που είναι ένας κακός ανθρωπος.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Πολύ βαρετό και καταθλιπτικό το σημερινό live! :morning1:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,243 μηνύματα.
Το σημερινό live ήταν να βλέπουμε την Ρουμάνα να θάβει την ΑΜ και τον θεμη να μας προσπαθήσει να μας πείσει ότι είναι διαφορετικός.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Άντε byeeee αντιδήμαρχε, που θα συνέτριβες την Άννα Μαρία :lol:
Εγώ έχω κάνει την πρόβλεψή μου εδώ και πολύ καιρό ότι τελευταίοι για τα 100k θα μείνουν η Άννα - Μαρία και ο Μπέντζι και θα τα πάρει η Άννα - Μαρία. :)
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ειναι δεδομένο οτι θα νικήσει η Άννα Μαρία η Γραμμή ζωής που έδωσε ειναι αχτύπητη ο μοναδικός δυνατός αντίπαλος ο Πυργιδης αλλα δεν ειναι τόσο αληθινός και αυθόρμητος και χάνει,
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Τον ξεφτύλισε τον δίδυμο σήμερα η Σοφία, δίνοντάς του το βέτο :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,813 μηνύματα.
Αφροδίτη για το ποιος πιστεύει ότι θα κερδίσει τα 100k στο Big Brother:
Ποιον πιστεύεις νικητή; Και με ποιον δεν θα ξαναμιλούσες; Με ποιους θα κράταγες σχέση;

Ξεκάθαρα η Άννα Μαρία όπως όλα δείχνουν. Έχει φανατιστεί ο κόσμος μαζί της και αυτό για μένα δεν είναι καλό, (γιατί ο φανατισμός δεν είναι καλό, δεν βλέπεις καθαρά) αλλά... στην τελική είναι ένα ριάλιτι, μια μικρογραφία της κοινωνίας μας. Δεν θα ήθελα σχέσεις με τη Ράνια, τον Νίκο, που αναφέρονται στο ήθος μου πολλές φορές και δεν μου κάνει όλο αυτό εμένα. Δεν θα με κρίνουν αυτοί... Ο Θέμης είναι πολύ καλό παιδί και θα τον κρατήσου στην ζωή μου, έχει περάσει πάρα πολλά αυτό το παιδί, έχει φάει πολύ ξύλο στην ζωή του, και είναι πολύ μικρός και όλο αυτό είναι άδικο. Επίσης με τον Κεχαγιά, τη Σοφία τη Ραΐσα τον Ζακ, σύμφωνα με το ΣΚΑΪ.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Άννα Μαρία θα το κερδίσει πολύ εύκολη πρόβλεψη :D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top