Black list τα τατουάζ μαύρης χένας

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι αλλά σου μένει ουλή συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ναι.. Και δεν φεύγει τελείως το τατουάζ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ο θείος μου είχε κάνει tatoo, μετά πήγε να τα αφαιρέσει με lazer, αλλά δε βγήκαν εντελώς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω πως εξαφανίζεται (ως ένα βαθμό) με χρήση laser ή μέσω κάποιες πλαστικής επέμβασης.

Ειναι πολυ επικινδυνο,μπορει να παθεις κ καρκινο. Γι'αυτο πρεπει να εισαι παρα πολυ σιγουρος οτι θελεις να μεινει για παντα πανω σου.Πολλοι το κανουν επειπολαια χωρις να σκεφτονται αν μετα απο χρονια θα το θελουν και το μετανοιωνουν. Δεν το προτεινω παντως,σε εξαιρετικες περιπτωσεις..

+φωνω με αναρκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω πως εξαφανίζεται (ως ένα βαθμό) με χρήση laser ή μέσω κάποιες πλαστικής επέμβασης.

Μπλιαχ, αηδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Το κανονικό είναι πολύ μόνιμο ρε παιδί μου :P .
Αυτό που θα διαλέξεις μπορεί να σε εκφράζει τώρα, αλλά θα σε εκφράζει και σε 10 χρόνια;

Ακριβώς. Είναι βλακεία να κάνεις ένα μόνιμο να το μετανιώσεις και μετά να πας να κάνεις εγχείρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Έχω κάνει tatoo με στυλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
παιδια εγω κανω καθε χρονο απο τα 9 μ και σχεδον συνεχεια χενα.. εχω κανει σε διαφορα σημεια και διαφορα μεγεθοι και χρωματα....κανω συνηθως σε πλανοδιους αλλα εδω 5-6 μηνες εχω αγορασει ενα ''μαρκαδορο'' π κανεισ χενα μονος σου....και εκανε περιπου 10$ το πηρα απο τν καναδα...και ειναι πολυ πολυ καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Χένα και βλακείες... Κάντε μια πάπια να σας παραδεχτώ :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
παιδια εγω κανω καθε χρονο απο τα 9 μ και σχεδον συνεχεια χενα.. εχω κανει σε διαφορα σημεια και διαφορα μεγεθοι και χρωματα....κανω συνηθως σε πλανοδιους αλλα εδω 5-6 μηνες εχω αγορασει ενα ''μαρκαδορο'' π κανεισ χενα μονος σου....και εκανε περιπου 10$ το πηρα απο τν καναδα...και ειναι πολυ πολυ καλο...


Υπάρχει και στην Ελλάδα αυτός ο μαρκαδόρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitr@!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εκανα πριν 2 χρονια, οταν πηγα διακοπες στην Σαντορινη...Δεν ηταν βεβαια πολυ μεγαλο.. Το ειχα κανει συγκεκριμενα στην γαμπα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εγώ τελικά έκανα φέτος. Μια μικρή πεταλουδίτσα στην ωμοπλάτη. Μου κράτησε 15 μέρες περίπου. 5 ευρώ πλήρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ενταξη η χενα δεν ειναι τπτ...γιατι να λενε οτι ειναι επικινδυνο?σιγα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε ναι, ας λέει ο,τι θέλει ο Εθνικός Οργανισμός Φαρμάκων, το επιχείρημα "σιγά..." είναι σαφώς ισχυρότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εμένα η αδερφή μου έκανε μόνιμο στην ωμοπλάτη της και σκέφτομαι να κάνω και γω σε κανενα μπράτσο ή στην πλάτη αναμεσα στους ώμους!!!Αλλά δεν ξέρω!Θα δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
κ σκεφτομαι να κάνω αργότερα ...
αλλά σε κάποιο σημείο που να μη το βλέπουν όλοι :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εχω κανει χενα σε πλανοδιο αλλα δεν επαθα τιποτα!!!ασε που η πεταλουδα στον αστραγαλο ηταν τελεια!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Έχω κάνει με μαύρη χένα και είναι τελείως ακίνδυνο αν ξέρει αυτός που θα στο κάνει, φυσικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Απορώ με την άνεση με την οποία απορρίπτετε ολόκληρη έκθεση του ΕΟΦ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Απορώ με την άνεση με την οποία απορρίπτετε ολόκληρη έκθεση του ΕΟΦ.

Και εγω. Μονο τις 5 πρωτες σειρες διαβασα και αντριχιασα/αηδιασα. Μιλαει για μονιμες δερματολογικες βλαβες, ουλες και και και...

Απορω πως μερικοι το σκεφτονται ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top