Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
έχω μόλις βγει από το μπάνιο και είμαι γυμνός και υγρός

σκουπίσου κακομοίρη μου γιατι θα πουντιάσεις..αν catch καμιά πνευμονία η Giovanna δεν θα σε τρέχει...στο διαβεβαιώνω...:teasing: :tongue: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ρε κορίτσια ψηθείτε να κάνουμε ένα μ-σ-ν πάρτυ :redface::P... (και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε :clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Eμ-εσ-εν πάρτυ??wonderful idea...(απο μακριά και αγαπημένοι δεν λένε?? :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αμερικαν μπαρρρ το κάνατε το θέμα :mad: :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αν σκεφτούμε ότι η τεχνολογία αναπτύσσεται με ραγδαία βήματα..ενώ οι διαπροσωπικές σχέσεις έχουν πάρει τη κατιούσα..οι διάφορες εταιρείες θα πρέπει να προνοήσουν ώστε επαφές σαν αυτές που ενασχολείται το θέμα να γίνουν πιό αληθοφανείς και πιό ολοκληρωμένες ;) ....χααχαχχααχαχχααχαχαχαχαχ...
Αυτό που κάποτε μου είπε κάποιος..."γιατι φοβάσαι μήπως πεταχτεί ο @@τσος μου απο την οθόνη και τρομάξεις???" (:rofl: :rofl: :rofl: )...να γίνει πραγματικότητα!!!!!
χααχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
γιατί όχι δλδ???? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Φοουν σεξ, loooooooooooooooooool τι μου θυμησατε τωρα...! Ναι, φυσικα και εχω κανει, σπουδες Λονδινο, αμορε Αθηνα, ε, επομενο είναι να γίνει κι αυτο... τρελλοι λογαριασμοι στην bt.. πλάκα είχε, το θυμαμαι και σκάω στα γέλια πραγματικα! (οχι με την αρνητικη εννοια!):P

Πω πω, και να ' μαι με κατι πυτζαμες φαρδιες, μες την τρίχα... και να νομιζει ο καημενος ο boyfriend ο οποιος βρισκοταν Ελλάδα, οτι ειμαι με το σι θρου νυχτικακι που με εβλεπε τις λιγες φορες που μπορεσε να ερθει και να με επισκεφτει.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Σήματα Καπνού... Τηλέγραφος με Morse... :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Περίπου μέσω icq.(ήμουν και σε δημόσιο χώρο θητεία).
Γενικά πέρα από το γεγονός ότι είναι ένας πιο επικεντρωμένος αυνανισμός που θα μπορούσε να είναι με μια πολύ ωραία ερωτική ταινεία εγώ δεν βρίσκω διαφορά.
Και αυτό γιατί η κά**α είναι κυρίως εγκεφαλική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από briki:
Φοουν σεξ, loooooooooooooooooool τι μου θυμησατε τωρα...! Ναι, φυσικα και εχω κανει, σπουδες Λονδινο, αμορε Αθηνα, ε, επομενο είναι να γίνει κι αυτο... τρελλοι λογαριασμοι στην bt.. πλάκα είχε, το θυμαμαι και σκάω στα γέλια πραγματικα! (οχι με την αρνητικη εννοια!):P

Πω πω, και να ' μαι με κατι πυτζαμες φαρδιες, μες την τρίχα... και να νομιζει ο καημενος ο boyfriend ο οποιος βρισκοταν Ελλάδα, οτι ειμαι με το σι θρου νυχτικακι που με εβλεπε τις λιγες φορες που μπορεσε να ερθει και να με επισκεφτει.:whistle:
Αυτο δεν ειναι τίποτα .... μπροστα της περιπτωσεις του 090 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
είναι πολύ βαρετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν μπορώ, δεν μπορώ
δεν μπορώ να τη βρω
με κομπιούτερ και με κουμπάκια
New Wave, Jazz, Rock,
Sex, Drugs, Rock ʽnʼ Roll
με τζατζίκι και με σουβλάκια

Τζίμης Πανούσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

perseusath

Νεοφερμένος

Ο perseusath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ειναι λογικο να βρουν τροπο να βρεθουν τη στιγμη που βρισκονται για καιρο μακρυα. το εχω κανει, 5-6 φορες μεσα σε 7 χρονια. σαν φανταρος μεσω τηλεφωνου και απο το σπιτι μια φορα με καμερα. καλα ειναι τελεια!!! εννοειται με τη κοπελα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
το χω κάνει και μπορώ να πω ότι είχε ενδιαφέρον και πλάκα.. υπάρχουν βέβαια φορές που μπορεί ο άλλος να σε ξενερώσει πολύ ευκολά αλλά είναι στον καθένανε αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann7365

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
να προσθέσω και σκάυπ-σεξ :devil: :D
Δεν τρελαίνομαι κι όλας, ούτε το βρίσκω κι άσχημο.
Αλλά είναι σχεδόν λογικό, για όποιον έχει πχ αναγκαστεί να έχει σχέση από απόσταση για κάποιο καιρό. Τουλάχιστον δεν το κάνεις και εντελώς μόνος σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Cyber σαν αυτό;
wenn_Katzen_Cybersex_machen.jpg
Sovara,

Δεν έχω κάνει ποτέ cyber και δεν είμαι από τους συνεσταλμένους. :redface:

Αλλά οι αισθήσεις βγαίνουν παραπονούμενες.
Δεν συμβιβάζομαι με κορνέ χωρίς γέμιση...

Άσε που σε blind-cyber, παίζει κι αυτό: (:mpliaks:)
Hotcybersex.png
:sick:
Γενικά, πάντως, το concept του cyber με παραπέμπει σε κάτι τέτοιο:
cybersex4614564873nz0xz.jpg
Καρααίσχουλο, σα να λέμε.

Όσοι το λαδώνετε το έθερνετ, να προσέχετε τα καλώδια και το keyboard.
Εξού και τα παρακάτω (2) σχετικά:
1.
021.jpg
2.
funny0383.jpg
Πάντως αυτός είναι λόγος για cyber. Αν δε μπορείς να γλυκαθείς, τουλάχιστον ας γίνεις γαριδομάτης:

deb1.jpg

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
με αγνωστο ποτέ αλλα με σχέση εχω κάνει μια δυο φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAMBOO

Νεοφερμένος

Η BAMBOO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το cyber sex θεωρειται απιστια οταν εχεις μια σχεση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rose25

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σαν το πραγματικό τίποτα δεν είναι..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAMBOO

Νεοφερμένος

Η BAMBOO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και εγω συμφωνω τελικα οτι δεν μπορει να αντικαταστησει το πραγματικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top