Eίναι το πληρωμένο σεξ εθισμός;

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι, αν μου επιτρέπεις βέβαια Chriss....
έχεις κάποια σταθερή άποψη πάνω σε αυτό το ζήτημα ή το επεξεργάζεσαι για να μπορείς να την διαμορφώσεις....
θέλω να πω, πώς σου φαίνεται το γεγονός της επίσκεψης των ανδρών σε τέτοιες γυναίκες...; είναι κάτι το ανήθικο...; παίζει ρόλο ο τύπος του άνδρα που θα επισκεφτεί κάποια κυρία...; υπάρχουν περιπτώσεις που δικαιολογείται αυτή η επιλογή και άλλες που δεν....

αγαπητε φιλε, λοιπον
η δικη μου αποψη...

την πρωτη ή τις πρωτες φορες που κανεις σεξ και δεν ξερεις πως γινεται κολας καπου φοβασε πως θα σε κρινει η αλλη κτλ κτλ...........δικαιολογειται

απο περιεργεια πχ.δεν πηγα ποτε και να παω να δω πως ειναι να ξερω ολοι οι φιλοι μου εχουν παει....(και δεν εχει κοπελα)........δικαιολογειται

οταν εχεις προβλημα πχ. αμεα(ατομα με αναπηρια) τα οποια ξερεται εχουν και αυτοι αναγκη για σεξουαλικη επαφη
ή
αν εισαι 160 κιλα ζωο και κομπλεξαρα και δε σταυρωνεις γκομενα και σε εχει φαει η αγαμια ε καπου πρεπει να ξεδωσεις..............δικαιολογειται

ακομα θα μπορουσα να δικαιολογησω εναν αντρα 45 και φευγα παντρεμενο πανω απο 10-15 χρονια του οποιου η γυναικα εγινε φακλανα και υστερο μετα απο 3 παιδια και τρεχει η καημενη ολημερις να τα βγαλει περα ε και δεν εχει πια τοσο ορεξη για σεξ....ε και αυτος ειπε να παει μια βολτα στα κοκκινα σπιτακια για αλλαγη...μια φορα στα 15 χρονια γαμου, χωρις συναισθημα οκ ............δικαιολογειται

αλλα
δεν μπορω να δικαιολογησω με τιποτα
ενα παληκαρι 2 μετρα, κουκλο, θεο, που περπατα και τον κοιτανε ολες, 22χρονων
που πηγε σε κοκκινα σπιτακια αρκετες φορες, ξερει πως ειναι, το δοκιμασε,
και εχει κοπελα κουκλα και ειναι ερωτευμενος μαζι της κτλ κτλ και ολα καλα στη σχεση
ε αυτος γιατι να παει ρε πο@στη μου??????/γιατι??//


υποτιθεται πως κανουμε σεξ οχι μονο για να ξεκαυλ@σουμε αλλα και για να αγαπησουμε τον αλλον να χαιδευτουμε να κοιταχτουμε να υποταχτουμε στη δυναμη της σεξουαλικοτητας του κορμιου του-και μη παει το μυαλο σας σε διαστροφες μιλαω για νορμαλ πραγματα---
ο ερωτας που πηγε???????
ολα εγιναν ενα φτηνο γ@μησι????
αυτα
τελος

:lol::lol::lol:
I see

ξεπερνώντας το χαρακτηρισμο της αντρικής σκέψης σαν επφανειακή, γιατί πρέπει ναι είναι τόσο περίεργο που είναι μπήχτης; :P

Κι εσύ γιατί κάθεσαι κι ασχολείσαι με κάποιον τέτοιον;:hmm:


ελα ντε...........
δεν ασχολουμε πια....
προσπαθω να καταλαβω....για να συγχωρησω....και να προχωρησω

Nα γ@#$#ς ενα καταπληκτικο και εμπειρο κωλο χωρις να πρεπει να ειστε μετα αγγαλια και να μοιραζεστε την καθε στιγμη.

Γιατι αγαπη μου guess what, το 99% των γυναικων (οπως και το 99% των αντρων) ειναι ηληθια, αυταρεσκα, ματαιοδοξα, βαρετα πλασματα που δεν εχουν τιποτα να πουν και τιποτα να προσφερουν εκτος απο το πηδημα.

Ναι το 1% ειναι διαφορετικο, αλλα ειναι θεμα στατιστικης μετα.

Ρωτα οποιονδηποτε αντρα εχει λιγη εμπειρια με γυναικες (και οσοι ειχαν λιγοτερες απο 10 γυναικες σε 10 χρονια ΔΕΝ μετρανε γιατι αυτοι ανοικουν στην κατηγορια "οτι τυχει και κατσει το ερωτευομαστε") και θα σου πει το ιδιο πραγμα, οτι ΑΚΡΙΒΩΣ με το που τελειωσει το σεξ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ, οχι γιατι ειμαστε τοσο ελλεινα σκουλικια αλλα γιατι ειστε ΤΟΣΟ βαρετες.

(for the record το αναλογο ισχυει και για τους αντρες)

κριμα............φαινεται δε σε αγαπησαν ποτε......κριμα..........και να σε αγαπησαν αδεια η ψυχη σου, δεν ενιωσες δεν νιωθεις.........κριμα............μεγαλη η δυστυχια σου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Nα γ@#$#ς ενα καταπληκτικο και εμπειρο κωλο χωρις να πρεπει να ειστε μετα αγγαλια και να μοιραζεστε την καθε στιγμη.

Γιατι αγαπη μου guess what, το 99% των γυναικων (οπως και το 99% των αντρων) ειναι ηληθια, αυταρεσκα, ματαιοδοξα, βαρετα πλασματα που δεν εχουν τιποτα να πουν και τιποτα να προσφερουν εκτος απο το πηδημα.

Ναι το 1% ειναι διαφορετικο, αλλα ειναι θεμα στατιστικης μετα.

Ρωτα οποιονδηποτε αντρα εχει λιγη εμπειρια με γυναικες (και οσοι ειχαν λιγοτερες απο 10 γυναικες σε 10 χρονια ΔΕΝ μετρανε γιατι αυτοι ανοικουν στην κατηγορια "οτι τυχει και κατσει το ερωτευομαστε") και θα σου πει το ιδιο πραγμα, οτι ΑΚΡΙΒΩΣ με το που τελειωσει το σεξ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ, οχι γιατι ειμαστε τοσο ελλεινα σκουλικια αλλα γιατι ειστε ΤΟΣΟ βαρετες.

(for the record το αναλογο ισχυει και για τους αντρες)

δεν μπορω να καταλαβω γιατι σκεφτεσαι με τετοιο τροπο!!

δεν μ εχει τυχει ποτε αυτο που λες, ΠΟΤΕ!!

απορω αν απλα τα λες για να τα επις η αν τα πιστευεις κιολας!!
μηπως εχεις πληγωθει πολυ?
δεν ξερω, παντως σιγουρα δεν θα ηθελα να ειμαι ποτε με εναν ανθρωπο που εχει τις δικες σου αποψεις σε αυτο το θεμα!!


αλλα απαντησε μου σε κατι, εσυ σε ποια κατηγορια ανηκεις? στο 99% η στο 1%???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ποιος σου ειπε οτι δεν γινεται αυτο?



δεν καταλαβαινεις τι εννοω και δεν νομιζω πως εισαι αρκετα διαβασμενη για να καταλαβεις...θα κανω ενα κοπο να σου εξηγησω 2-3 βασικα πραγματα στην εξελικτικη ψυχολογια, αμφιβαλω οτι θα τα δεχθεις γιατι οκ, ετσι ειναι το αναμενομενο αλλα τεσπα.

Σε παραπεμπω στις πρωτες μου απαντησεις στο στεκι που δεν αρεσαν κατα μεγαλο ποσοστο, λεγοντας την αποψη μου περι κερασματος, σεξ κι ανταλλακτικης σχεσης με τον αντρα. Νομιζω θα αλλαξεις και γνωμη. Μαλιστα σε πολλα συμφωνουμε.

Οταν ενας αντρας σε πλησιασει σε ενα μπαρ και σου πει "γεια σου ειμαι ο ταδε τι να σε κερασω?" στο 99% των περιπτωσεων δεν θα τον θεωρισεις το λιγοτερο βαρετο και θα τον αποριψεις (ευγενικα συνηθως)? Υποθετω πως η απαντηση ειναι ναι, αυτο γιατι το 99% των αντρων ειναι βαρετοι και ηλιθιοι και ουτε καν πολυ ωραιοι. Μια στο τοσο τυγχανει ενας τυπος που μπορει να σου κρατησει το ενδιαφερον με το παρουσιαστικο του και ΔΕΝ τον αποριπτεις.
Η απαντηση ειναι συνηθως ναι. Επεσες μεσα. Και στα δυο.

Τωρα υπαρχουν δυο κατηγοριες αυτοι που αγνωουν την βαρεμαρα γαιτι καταφερνουν να πηδηξουν μια φορα το χρονο και αυτο απο τυχη με αποτελεσμα να μην βλεπουν τον χαρακτηρα της αλλα το κωλο γιατι που θα βρουν αλλο κωλο και ανεχοντε τις αγγαλιες και τα γουτσου γουτσου και τα πιασμενα χερακια. Η αλλη κατηγορια ειναι αυτοι οι λιγοτεροι που εχουν μια καπως καλυτερη ικανοτητα επιλογης στην οποια περιπτοση αυτοι, βαριουνται μετα το σεξ. Βεβαια ΜΙΑ στο τοσο εμφανιζεται μια γυναικα με την οποια ΔΕΝ βαριουντε και ετσι μενουν μαζι της.
Τα σε μπολντ τα παρα-δεχομαι. Σε παραπεμπω παλι στην αποψη μου περι ευνουχισμενων ανδρων.
Ανοχη και βολεμα. (Προτιμω τη δευτερη κατηγορια παντως, εχουν λιγοτερα ψυχολογικα.)

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω που ειναι το δυσνοητο σε αυτο που λεω δεδομενου οτι ολοι το κανουν συστηματικα και συνεχως.
Δυσνοητα δεν ειναι. Χωρις επιχειρηματολογια ομως δε μπορει η απαντηση σου να μετρηθει, τουλαχιστον σε μενα. Δε γνωριζομαστε προσωπικα, ωστε να συμφωνησω η οχι. Χαιρομαι που το κανες σαφες, αν και κριτικη πανω σε μενα εισαγωγικα δε χρειαζοταν να κανεις, αν ειμαι διαβασμενη η οχι δεδομενου οτι δε με γνωριζεις, ισως να μην μεχεις διαβασει κιολας.

Η αρχικη απαντηση λοιπον ηταν η εξις: Το σεξ σχεδον ποτε δεν ειναι "τσαμπα" περιλαμβανει ενα βαθμο οικονομικης η τουλαχιστον συναισθηματικης συναλαγης. Προσωπικα στα πρωτα ραντεβου παντα πληρωνω εγω, το ιδιο και ΟΛΟΙ οι αντρες που ξερω. Επισις στο πρωτο ραντεβου σχεδον ποτε δεν επιδιωκω το σεξ ενεργα (παροτι το θελω) κτλ κτλ.

Κλασσικη τακτικη και τη δεχομαι. Πιανει σε μεγαλο ποσοστο. Ασυνειδητα σε καποιες αδιαβαστες, συνειδητα σε καποιες αλλες που γνωριζουν εξαρχης τα κινητρα σου, εχοντας και εκεινες τα ιδια.

Η λυση σε αυτο το "προβλημα" (εγω δεν το βλεπω σαν προβλημα μου αρεσει ολο αυτο το παιχνιδι, σε αλλους οχι) ειναι να πας σε μια πορνη και να ξεμπερδευεις, πιο φτηνο, πιο ευκολο και δεν εχεις την αμηχανια του να ξυπνησεις το πρωι και να πεις "θεε μου τι μαλακια εκανα" και να πρεπει να της δειξεις ευγενικα οτι θελεις να ξεκουμπιστει.

Συμφωνω, ομως εισαι εκτος θεματος. Ειπα ηδη σε προηγουμενη σελιδα πως το να το κανει σε μια φαση της ζωης του, δεκτο. Το να το κανει που και που παλι δεκτο οντας ελευθερος, και τελοσπαντων το να παει σε οικους το δεχομαι, το θεωρω φυσιολογικο. Το να χει ομως γυναικα(σχεση, γκομενα, συντροφο πες το οπως σαρεσει) και να πηδα πουτ@νες δεν ειναι. Κοροιδευει κυριως εκεινον και μετα τους υπολοιπους. Ανικανοποιητος.
Ενα παραδειγμα. Ενας γνωστος μου εχει κοπελα, υποτιθεται περνανε καλα αλλα ψαχνει σε πορνοσαιτς κολ γκερλς της περιοχης του. Αν κανει κατι τελικα δεν το ξερω, κρυβεται καλα ουτε και με νοιαζει(πρεπει να χεις και γερες τσεπες για πορνες πολυτελειας). Μονο το συνεχες ψαξιμο του ομως και μακροχρονιο μου βαζει ιδεες.

So γιατι οι αντρες που μπορουν να εχουν γκομενα πανε σε πουτανες 1) ειναι πιο φτηνο 2) πιο γρηγορο 3) ξεμπερδευεις χωρις αμηχανιες και αγκαλιτσες και φιλακια που more often than not δεν σε ενδιαφερουν γιατι η γκομενα ειναι ΒΑΡΕΤΗ

Το δεχομαι και ειναι συνηθες φαινομενο για πολλους αντρες που γνωριζω. Ειναι ομως συν τοις αλλοις απατη αν το κανεις παραλληλα με δεσμο που σου δινει αγκαλιες, οπως λες.
Αργα η γρηγορα τα ζωα ξυπνουν.

Και για να κλεισω καπως κρις (δε νομιζω ναχω να προσθεσω κατι αλλο, θα δειξει), θα ελεγα πως ο τυπος που χιλιοαναλυσαμε περισσοτερο ανικανοποιητος μου μοιαζει απο την ολη ζωη του. Ερωτευμενος δεν ειναι (αλλο τι δηλωνεις, αλλο τι εισαι) Περαστικα ναναι. Αν γινει χρονιο, κουραγιο σε κεινον, κουραγιο και στους γυρω του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν θα σχολιάσω αυτά που γράφεις, αλλά θα κάνω 1 παρατήρηση. Αυτά που περιγράφεις δεν αποτελούν εξελικτική ψυχολογία. Η εξελικτική ψυχολογία ή αναπτυξιακή ψυχολογία ασχολείται με την φυσιολογική ανάπτυξη του ατόμου από την περίοδο που είναι έμβρυο ως την ενηλικίωση. Σε περίπτωση που βιαστείς να τονίσεις την ασχετοσύνη αυτών που χρησιμοποιούν τον συγκεκριμένο όρο (επειδή φαντάζομαι ότι κάτι θα απέδωσες στα ελληνικά με αυτή την μετάφραση) να πω ότι στον τομέα της ψυχολογίας τείνουμε να μεταφράζουμε κάποια πράγματα ελεύθερα στα ελληνικά (ας πούμε εκτός από το developmental psychology σε εξελικτική χρησιμοποιείται και το σχολική ψυχολογία για το educational psychology).
developmental psychology = αναπτυξιακη ψυχολογια
evolutionary psychology = εξελικτικη ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, τι μανία είναι αυτή που πιάνει ορισμένες γυναίκες και αν έχεις διαφορετική άποψη από τη δική τους σώνει και ντε έχεις πληγωθεί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, τι μανία είναι αυτή που πιάνει ορισμένες γυναίκες και αν έχεις διαφορετική άποψη από τη δική τους σώνει και ντε έχεις πληγωθεί; :P

βγάζει μάτι ότι έχει πληγωθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
βγάζει μάτι ότι έχει πληγωθεί...
Ο epote?
Δε νομίζω. Απλά έχει απηυδήσει με την απύθμενη κενότητα των περισσότερων γύρω του και πλέον he doesn't sugarcoat τα όσα πιστεύει.

Προσωπικά τα περισσότερα από όσα γράφει εδώ μου φαίνονται αυτονόητα (αν δεις πέρα από το ύφος) και απορώ για τις αντιδράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
developmental psychology = αναπτυξιακη ψυχολογια
evolutionary psychology = εξελικτικη ψυχολογια

Και ξαναλέω ότι στα ελληνικά όταν λέμε εξελικτική ψυχολογία εννοούμε developmental, δηλ. αναπτυξιακή. Υπάρχουν αρκετά συγγράμματα με τον τίτλο Εξελικτική, καθώς και μαθήματα στα ελληνικά ΑΕΙ, τα οποία έχουν σαν θεματική την ανάπτυξη του ατόμου κι όχι την εξέλιξη των ειδών, κάτι που ούτως ή άλλως θεωρώ ότι έχει να κάνει κυρίως με την ανθρωπολογία κι όχι την ψυχολογία. Ο όρος αναπτυξιακή, τον οποίο κι εγώ θεωρώ πιο δόκιμο, έχει αρχίσει να χρησιμοποιείται κι αυτός, χωρίς όμως να έχει καταργηθεί η χρήση του όρου εξελικτική ψυχολογία. Οποιονδήποτε ψυχολόγο ρωτήσεις ''τι μαθαίνατε στην εξελικτική ψυχολογία?'' δεν θα σου απαντήσει ούτε για τους πιθήκους ούτε για τον πρωτόγονο άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μισελ και Ντοκτωρα ενα κομμεντ οφ τοπικ-
Οι αντιδρασεις ειναι κυριως εξαιτιας του υφους και της τακτικης - οχι επιχειρηματα-.
Εχω συμφωνησει πολλες φορες με αποψεις του που ισως irl να μη χρειαζοταν να ζητησεις επεξηγηση, η γλωσσα του σωματος, το υφος και ο τροπος σε παραπεμπει σε αυτην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά; Δεν υπάρχουν μονογαμικοί άνθρωποι σήμερα; Πάμε καλά; Δηλαδή πάτε να μας περάσετε σαν το πλέον φυσικό πράγμα στον κόσμο οτι στη ζωή μας πάντα θα κερατώνουμε ή θα κερατωνόμαστε;:confused:

τα' χετε μπλέξει. Το θέμα είναι για την πορνεία. Ο άνθρωπος πάει με πόρνες ενώ μπορεί να πάει με άλλες ελεύθερες ή δεσμευμένες γυναίκες ταυτόχρονα ή να χωρίσει, είναι φτηνιάρης και για τα μπάζα κατά τη γνώμη μου. Και ο άλλος μας λέει ότι το 99% των ανθρώπων είναι βλάκες και θέλετε να πιστέψουμε ότι δεν έχει φάει γερά στραπάτσα ; Ελάτε τώρα που η επιθετικότητα δείχνει αυτοπεποίθηση και δύναμη, διαβάστε και λίγη στοιχειώδη Ψυχολογία και συγνώμη που σας το χαλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ποιος σου ειπε οτι δεν γινεται αυτο?



δεν καταλαβαινεις τι εννοω και δεν νομιζω πως εισαι αρκετα διαβασμενη για να καταλαβεις...θα κανω ενα κοπο να σου εξηγησω 2-3 βασικα πραγματα στην εξελικτικη ψυχολογια, αμφιβαλω οτι θα τα δεχθεις γιατι οκ, ετσι ειναι το αναμενομενο αλλα τεσπα.

Οταν ενας αντρας σε πλησιασει σε ενα μπαρ και σου πει "γεια σου ειμαι ο ταδε τι να σε κερασω?" στο 99% των περιπτωσεων δεν θα τον θεωρισεις το λιγοτερο βαρετο και θα τον αποριψεις (ευγενικα συνηθως)? Υποθετω πως η απαντηση ειναι ναι, αυτο γιατι το 99% των αντρων ειναι βαρετοι και ηλιθιοι και ουτε καν πολυ ωραιοι. Μια στο τοσο τυγχανει ενας τυπος που μπορει να σου κρατησει το ενδιαφερον με το παρουσιαστικο του και ΔΕΝ τον αποριπτεις.

Αυτο ειναι για τις γυναικες, για εμας ειναι λιγο διαφορετικο γιατι αρχιζουμε και "βλεπουμε" το χαρακτηρα ΜΕΤΑ το σεξ, μεχρι πριν το σεξ βλεπουμε μονο βυζια και κωλους. Αφου λοιπον γινει το σεξ που ηταν εξ αρχης το ζητουμενο εμφανιζεται ολη η ελειψη προσωπικοτητας και ενδιαφεροντος χαρακτηρα.

Τωρα υπαρχουν δυο κατηγοριες αυτοι που αγνωουν την βαρεμαρα γαιτι καταφερνουν να πηδηξουν μια φορα το χρονο και αυτο απο τυχη με αποτελεσμα να μην βλεπουν τον χαρακτηρα της αλλα το κωλο γιατι που θα βρουν αλλο κωλο και ανεχοντε τις αγγαλιες και τα γουτσου γουτσου και τα πιασμενα χερακια. Η αλλη κατηγορια ειναι αυτοι οι λιγοτεροι που εχουν μια καπως καλυτερη ικανοτητα επιλογης στην οποια περιπτοση αυτοι, βαριουνται μετα το σεξ. Βεβαια ΜΙΑ στο τοσο εμφανιζεται μια γυναικα με την οποια ΔΕΝ βαριουντε και ετσι μενουν μαζι της.

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω που ειναι το δυσνοητο σε αυτο που λεω δεδομενου οτι ολοι το κανουν συστηματικα και συνεχως.

Η αρχικη απαντηση λοιπον ηταν η εξις: Το σεξ σχεδον ποτε δεν ειναι "τσαμπα" περιλαμβανει ενα βαθμο οικονομικης η τουλαχιστον συναισθηματικης συναλαγης. Προσωπικα στα πρωτα ραντεβου παντα πληρωνω εγω, το ιδιο και ΟΛΟΙ οι αντρες που ξερω. Επισις στο πρωτο ραντεβου σχεδον ποτε δεν επιδιωκω το σεξ ενεργα (παροτι το θελω) κτλ κτλ.

Η λυση σε αυτο το "προβλημα" (εγω δεν το βλεπω σαν προβλημα μου αρεσει ολο αυτο το παιχνιδι, σε αλλους οχι) ειναι να πας σε μια πορνη και να ξεμπερδευεις, πιο φτηνο, πιο ευκολο και δεν εχεις την αμηχανια του να ξυπνησεις το πρωι και να πεις "θεε μου τι μαλακια εκανα" και να πρεπει να της δειξεις ευγενικα οτι θελεις να ξεκουμπιστει.

So γιατι οι αντρες που μπορουν να εχουν γκομενα πανε σε πουτανες 1) ειναι πιο φτηνο 2) πιο γρηγορο 3) ξεμπερδευεις χωρις αμηχανιες και αγκαλιτσες και φιλακια που more often than not δεν σε ενδιαφερουν γιατι η γκομενα ειναι ΒΑΡΕΤΗ

[...]
ξερεις ποσσες αγ@μητες γυναικες κυκλοφορουν εκει εξω??????
ξερεις ποσσες θελουν "ενα λουτσο για αποψε και αυριο βλεπουμε" ????
ποσσες γκομενες υπαρχουν που θα τις κοζαρεις και θα τους πεις στα ισα "θελω να σε πηδ@ξω" και αυτη θα σου πει "οκ μενω 2 τετραγωνα παρακατω φυγαμε" !!!!!

πια νομιζεις πως θελει φουμαρα και ιστοριες αγαπης για ενα γρηγορο????

η μ@λ@κια που κανεται εσεις οι αντρες ειναι πως δεν εισαστε ειλικρινεις!!!
πες "θελω μονο σεξ!!! τιποτα αλλο!!!"
τοσο δυσνοητο ειναι αυτο για το μικροσκοπικο σας μυαλουδακι???????

και στο λεω απο πειρα...........ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
ο ερωτας που πηγε???????
ολα εγιναν ενα φτηνο γ@μησι????
Διόρθωσέ με αν κανω λάθος αλλα απ ότι κατάλαβα ο άνθρωπος αυτός παρόλο που κάλυπτε το σεξουαλικό απο αλλού συνέχιζε να θέλει να είναι μαζί σου. Απο τη δικιά σας σχέση κάτι ηθελε και το έπαιρνε, και γι αυτο τη συνέχιζε. Αν κατάλαβα επίσης καλά δεν προσπάθησε κάν να το κρύψει, αλλά στο έλεγε ανοιχτά, έδινε δηλαδη ο ίδιος πολύ μικρή σημασία στο σεξουαλικό κομμάτι. Αναγνωρίζω το δικαίωμα που σου έδινε το ό,τι έκανε να λήξεις τη σχέση, και δεν εχω κάποια εξήγηση η υπόθεση για τη συμπεριφορά του, και ενώ θεωρώ ο ίδιος λάθος αυτο που έκανε δεν υποδηλώνει οτι σκευτόταν έτσι που υποννοείς η συμπεριφορά του (τουλάχιστον απο τα στοιχεία που εξέθεσες).

- Δεν πρέπει να κάνει κάτι το κράτος και για τις πόρνες ;
Έχουν δικό τους ΚΑΔ στην εφορία και συνδικαλιστικό όργανο, τι άλλο να κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aoristos10719

Νεοφερμένος

Ο aoristos10719 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
[...]
ξερεις ποσσες αγ@μητες γυναικες κυκλοφορουν εκει εξω??????
ξερεις ποσσες θελουν "ενα λουτσο για αποψε και αυριο βλεπουμε" ????
ποσσες γκομενες υπαρχουν που θα τις κοζαρεις και θα τους πεις στα ισα "θελω να σε πηδ@ξω" και αυτη θα σου πει "οκ μενω 2 τετραγωνα παρακατω φυγαμε" !!!!!

πια νομιζεις πως θελει φουμαρα και ιστοριες αγαπης για ενα γρηγορο????

η μ@λ@κια που κανεται εσεις οι αντρες ειναι πως δεν εισαστε ειλικρινεις!!!
πες "θελω μονο σεξ!!! τιποτα αλλο!!!"
τοσο δυσνοητο ειναι αυτο για το μικροσκοπικο σας μυαλουδακι???????

και στο λεω απο πειρα...........ελεος




Πολύ ωραία τα λες εκτός από το σημείο των γενικεύσεων του στυλ "οι άνδρες δεν είστε ειλικρινείς, κλπ". Τώρα σε ότι αφορά το θέμα, που αρχικά έθεσες, μπορεί να συμβεί για διαφορετικούς λόγους στον καθένα και κάποιοι αναφέρθηκαν αλλά συνήθως τα αρσενικά ζουν και φέρονται πιο παρορμητικά και στο sex όπως κι αλλού και αυτό ανάλογα με την ωριμότητα - εμπειρία, τα ωθεί τα επαναλαμβάνουν ή όχι τα ίδια λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οχι που δε θα σε επιανα εγω.

Θυμωμενη εισαι, θα σου περασει. Μολις συνελθεις θα τα δεις αλλιως τα πραματα. Υποσχεση αυτο.
Αυτο που εζησες ειναι βαρβατο, δεν ειναι αστεια τα πραματα και το μονο σιγουρο ειναι πως θα σου περασει, στα χω γραψει στο αλλο θεμα μην επαναλαμβανομαι. Δωσε μονο χρονο στον εαυτο σου και βαλτα κατω λιγο λιγο κι οχι ολα μαζι.


να κανω μια ερωτηση στους υπολοιπους?
''δεν εχουμε πει τα σιγανα ποταμακια να φοβομαστε?''
Μερικοι βριζουν και πανω στα νευρα τους λενε του θεου τα παθη και τιποτα κακο εν τελει,ουτε μυρμηγκι δεν ειναι ικανοι να πειραξουν, απλως υπερβαλλουν λιγακι, αλλοι μιλουν με το σεις και με το σας και ειναι φιδια ολακερα.
δε λεω πως μιλησε ομορφα αλλα ας ερθει ενας να μου πει οτι δεν εχει ριξει γ@μοτετοια σε φασεις τετοιες και θα του αναψω καντηλι!

Κρις ειναι η κακτικη του στεκιου αυτη, δεν επιτρεπονται βωμολοχιες οποτε ξεκινα να μιλας λιγο πιο ευγενικα, στην πραγματικοτητα να συζητας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Πολύ ωραία τα λες εκτός από το σημείο των γενικεύσεων του στυλ "οι άνδρες δεν είστε ειλικρινείς, κλπ". Τώρα σε ότι αφορά το θέμα, που αρχικά έθεσες, μπορεί να συμβεί για διαφορετικούς λόγους στον καθένα και κάποιοι αναφέρθηκαν αλλά συνήθως τα αρσενικά ζουν και φέρονται πιο παρορμητικά και στο sex όπως κι αλλού και αυτό ανάλογα με την ωριμότητα - εμπειρία, τα ωθεί τα επαναλαμβάνουν ή όχι τα ίδια λάθη.


δε γενικευω τιποτα
οπως γραφω εχω και εμπειρια στο θεμα...????....!!!!!
δεν ειστε ολοι σας σκουληκια το ξερω:)
οι περισσοτεροι καλοι ειστε και πολυ ευαισθητοι...ασε που κανετε τους σκληρους....

Οχι που δε θα σε επιανα εγω.

Θυμωμενη εισαι, θα σου περασει. Μολις συνελθεις θα τα δεις αλλιως τα πραματα. Υποσχεση αυτο.
Αυτο που εζησες ειναι βαρβατο, δεν ειναι αστεια τα πραματα και το μονο σιγουρο ειναι πως θα σου περασει, στα χω γραψει στο αλλο θεμα μην επαναλαμβανομαι. Δωσε μονο χρονο στον εαυτο σου και βαλτα κατω λιγο λιγο κι οχι ολα μαζι.


να κανω μια ερωτηση στους υπολοιπους?
''δεν εχουμε πει τα σιγανα ποταμακια να φοβομαστε?''
Μερικοι βριζουν και πανω στα νευρα τους λενε του θεου τα παθη και τιποτα κακο εν τελει,ουτε μυρμηγκι δεν ειναι ικανοι να πειραξουν, απλως υπερβαλλουν λιγακι, αλλοι μιλουν με το σεις και με το σας και ειναι φιδια ολακερα.
δε λεω πως μιλησε ομορφα αλλα ας ερθει ενας να μου πει οτι δεν εχει ριξει γ@μοτετοια σε φασεις τετοιες και θα του αναψω καντηλι!

Κρις ειναι η κακτικη του στεκιου αυτη, δεν επιτρεπονται βωμολοχιες οποτε ξεκινα να μιλας λιγο πιο ευγενικα, στην πραγματικοτητα να συζητας:)


το καταλαβα κουκλα με το δυσκολο ονομα, αλλα ετσι μιλαω γενικα οταν τα 'χω παρει, προσπαθω να βγαλω αυτο που νιωθω την ενταση στις λεξεις, και δε μ'αρεσουν τα σεμνοτυφα και τα ''χαζα'' ξερεις τι εννοω. λεω τα πραγματα με το ονομα τους δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου...τεσπα το δικιο δικο σας....ειμαι βρωμοστομη...ετσι επρεπε να βαλω παρατσουκλι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ε ας παει και ο δικος σας γκομενος--πρωην πια---σε π@ρνη (που δεν πηγε αλλα του την εστειλαν στο δωματιο---αχρηστη πληροφορια που εμαθα 4 εβδομαδες μετα απο τον ιδιο(α και αλλη αχρηστη πληροφορια---ε δεν την πηδ@ξε τελικα γιατι σκεφτοταν εμενα και ξενερωσε χαχα εδω γελαμε δυνατα ολοι μαζι!!!!!!!!!!!!)

Συγνώμη αλλά εδώ αρχίζεις να φάσκεις και να αντιφάσκεις. Καλά όλοι οι άλλοι δεν διαβάζετε τί γράφει ή έχετε βάλει το μοτεράκι και γράφετε μπλα μπλα μπλα για να γράφετε ; Μας λες στην αρχή ότι πάει με πόρνες και εδώ γράφεις ότι δεν πήγε αλλά του την έστειλαν και από την άλλη ότι την απέρριψε για σένα. Δεν σε καταλαβαίνω, γιατί αν σκεφτόταν εσένα αυτό λέει ότι σε αγαπάει πάρα πολύ. Τελικά πάει με πόρνες ή δεν πάει ; Εγώ δεν έχω βγάλει άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά εδώ αρχίζεις να φάσκεις και να αντιφάσκεις. Καλά όλοι οι άλλοι δεν διαβάζετε τί γράφει ή έχετε βάλει το μοτεράκι και γράφετε μπλα μπλα μπλα για να γράφετε ; Μας λες στην αρχή ότι πάει με πόρνες και εδώ γράφεις ότι δεν πήγε αλλά του την έστειλαν και από την άλλη ότι την απέρριψε για σένα. Δεν σε καταλαβαίνω, γιατί αν σκεφτόταν εσένα αυτό λέει ότι σε αγαπάει πάρα πολύ. Τελικά πάει με πόρνες ή δεν πάει ; Εγώ δεν έχω βγάλει άκρη.


αχ για αυτο σας λεω σβησανε την αρχικη δημοσιευση....

γιατι εσυ τον πιστευεις?
ενα μηνα μετα ηρθε και μου ειπε αυτες τις αχρηστες πληροφοριες....

δεν ειπα οτι παει με πορνες συστηματικα.ειπα οτι πηγε μερικες φορες και πιο μικρος οταν ηταν και οταν δεν ειχε κοπελα.τωρα που μεγαλωσε λιγακι ακομα και ξερει πως ειναι τα πραγματα και που ειχε κοπελα γιατι να παει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
αχ για αυτο σας λεω σβησανε την αρχικη δημοσιευση....

γιατι εσυ τον πιστευεις?
ενα μηνα μετα ηρθε και μου ειπε αυτες τις αχρηστες πληροφοριες....

δεν ειπα οτι παει με πορνες συστηματικα.ειπα οτι πηγε μερικες φορες και πιο μικρος οταν ηταν και οταν δεν ειχε κοπελα.τωρα που μεγαλωσε λιγακι ακομα και ξερει πως ειναι τα πραγματα και που ειχε κοπελα γιατι να παει???

Μα πήγε ; 'Ασε τι έκανε προ Χριστού, όσο ήσασταν μαζί έχεις αποδείξεις ότι πήγε ; Για να έρθει πίσω να στα πει πάει να πει σε αγαπάει. Μπορεί να σου λέει αλήθεια ότι την απέριψε, και πράγματι να την απέριψε επειδή σε αγαπάει. Ο μήνας και το πεντάμηνο δεν παίζουν ρόλο. Πώς χωρίσατε και τι έκανε μετά έχει κι αυτό σημασία. Σε ξαναγύρευε ; γιατί δεν τον πλησιάζεις ξανά να βεβαιωθείς αν σε αγαπάει και να του βάλεις και αυστηρούς όρους να δεις αν θα σε ακολουθήσει ; Στα δύσκολα φαίνεται η αγάπη. Εσύ απ΄την άλλη πλευρά τί έκανες ; αυτό έχει σημασία. Ήσουν βέβαιη ότι πήγε με πόρνη ή πόρνες όσο τα είχατε και το ανεχόσουν αυτό ή το'μαθες μετά, και τί ακριβώς έμαθες ; ότι του προτάθηκε κάτι από μια πόρνη αλλά αυτός το αρνήθηκε ; Τότε θα'πρεπε να τον αθωόσεις κατά τη γνώμη μου. Ψάξε και γιατί να θέλει να πάει με πόρνη ενώ είστε μαζί, κάτι λάθος θα κάνεις κι εσύ. Πόσο καιρό είχατε σχέση ; Παίζει ρόλο κι αυτό όπως και το τι έκανες λάθος για να τον κάνεις να ψάξει αλλού κάτι "βρώμικο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
οταν εχεις προβλημα πχ. αμεα(ατομα με αναπηρια) τα οποια ξερεται εχουν και αυτοι αναγκη για σεξουαλικη επαφη

Θα σου απαντήσω σε αυτό και μόνο σε αυτό, επειδή αναφέρεις για άλλη μια φορά τα άτομα με αναπηρία...

Είμαι ΑΜΕΑ λοιπόν.

1ον, δεν δέχομαι να ξαναδιαβάσω από οποιοδήποτε άτομο τέτοια άποψη, γιατί θίγει την κοινωνική ομάδα στην οποία ανήκω, εμμέσως εμένα και ακόμα πιό εμμέσως το ανθρώπινο είδος (διότι όπως όλοι γνωρίζουμε τα ΑΜΕΑ είναι υποσύνολο του ανθρώπινου είδους, όπως οι ψηλοί, οι κοντοί, οι Έλληνες, οι Άγγλοι, οι Πασοκατζήδες, οι Κομμουνιστές, οι Γαύροι, οι Βάζελοι κλπ.)

Δεν υπάρχουν είδη ανθρώπων λοιπόν και κατηγορίες, που αν θίξει κανείς αυτούς θα είναι "καθαρός" με τους υπόλοιπους. Υπάρχει ένα είδος, το ανθρώπινο, τελεία και παύλα!

2ον δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη να προβώ σε συναλλαγή αγοραίου έρωτα. Όχι γιατι δε μπορώ να περπατήσω όπως ο Μάκης, ο Τάκης, ο Σάκης κλπ, αλλά γιατί το μυαλό μου, μου λέει ότι δεν το έχω ανάγκη. Το μυαλό μου, μου λέει ότι κι αν δεν κάνω σεξ απόψε με την πχ Ελένη, δε χάθηκε κι ο κόσμος, οπότε γιατί να πάω σε πόρνη; Δεν έχω καμία ανάγκη για σεξουαλική επαφή κάποιες φορές, και όταν την έχω, την εκτονώνω παρέα με μια κοπέλα που γνωρίζω στο περιβάλλον μου και όχι σε οικο ανοχής. Είναι μια στάση ζωής που έχω, τελεία και παύλα.


3ον Θεωρώ χειρότερη κατάντια από άτομα ΑΜΕΑ να πηγαίνουν στις πόρνες, το να έχεις 100000 ανθρώπους εκεί έξω που δεν μπορούν ηθελημένα λόγω χαζομάρας να λειτουργήσουν το μυαλό τους. Ανόητους, ίσως πολλές φορές ψεύτες, πονηρούς, κακεντρεχείς, μνησίκακους, εκδικητικούς που δεν τους έκατσε η γκόμενα/ος, απατηλούς, απάνθρωπους, ελεγχόμενους από τους γονείς τους όντας άβουλοι κλπ άλλα "καλούδια". Τόσο για να βλάψουν τους άλλους ανθρώπους, όσο και τους εαυτούς τους. Είναι καλύτερο δηλαδή να λείπει κάτι στο σώμα, απ' το να λείπει κάτι στο μυαλό. Το πρώτο είναι καθαρή ατυχία, το δε δεύτερο πολλές φορές είναι και επιλογή προς βελτίωση. Άλλη μια στάση ζωής λοιπόν, για μένα που είμαι άντρας, είναι να ψάχνω ένα ταίρι του οποίου θα λειτουργεί το μυαλό, πρώτον για να ευχαριστηθώ την επικοινωνία και δεύτερον το σεξ (διότι ναι, το καλό σεξ περνάει και από το μυαλό).

Ελπίζω να μην ξαναχρειαστεί να απαντήσω και δεν μπορώ να πω ότι ήταν ιδιαίτερη η χαρά μου που το έκανα. I just wanted to set things straight.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Μα πήγε ; 'Ασε τι έκανε προ Χριστού, όσο ήσασταν μαζί έχεις αποδείξεις ότι πήγε ; Για να έρθει πίσω να στα πει πάει να πει σε αγαπάει. Μπορεί να σου λέει αλήθεια ότι την απέριψε, και πράγματι να την απέριψε επειδή σε αγαπάει. Ο μήνας και το πεντάμηνο δεν παίζουν ρόλο. Πώς χωρίσατε και τι έκανε μετά έχει κι αυτό σημασία. Σε ξαναγύρευε ; γιατί δεν τον πλησιάζεις ξανά να βεβαιωθείς αν σε αγαπάει και να του βάλεις και αυστηρούς όρους να δεις αν θα σε ακολουθήσει ; Στα δύσκολα φαίνεται η αγάπη. Εσύ απ΄την άλλη πλευρά τί έκανες ; αυτό έχει σημασία. Ήσουν βέβαιη ότι πήγε με πόρνη ή πόρνες όσο τα είχατε και το ανεχόσουν αυτό ή το'μαθες μετά, και τί ακριβώς έμαθες ; ότι του προτάθηκε κάτι από μια πόρνη αλλά αυτός το αρνήθηκε ; Τότε θα'πρεπε να τον αθωόσεις κατά τη γνώμη μου. Ψάξε και γιατί να θέλει να πάει με πόρνη ενώ είστε μαζί, κάτι λάθος θα κάνεις κι εσύ. Πόσο καιρό είχατε σχέση ; Παίζει ρόλο κι αυτό όπως και το τι έκανες λάθος για να τον κάνεις να ψάξει αλλού κάτι "βρώμικο".

γιατρε μου...γιαυτο ξεκινησα το θεμα....για να δω φταιω εγω? ή εχει μανια με τις πορνες?εχει εθιστει?θα εθιστει?σε 5 χρονια απο τωρα θα συνεχισει να πηγαινει?.....

γιατι εγω --και αυτο δικη μου γνωμη και αν καποιοι αλλοι το βλεπουν αλλιως σεβαστο και καλα κανουν---- θελω το δικο μου αγορι, ο αντρας μου,ο συντροφος να μαμαει μονο εμενα!!! θελω αποκλειστικοτητα, τωρα σε αυτη τη φαση της ζωης μου.μπορει σε 10 χρονια να αλλαξω γνωμη-λεμε τωρα........

9 μηνες ημασταν,μια φορα εγινε,και χωρισαμε,το καταλαβα,και το παραδεχτηκε μετα απο 2 εβδομαδες, αφου μαλωσαμε 3000 φορες, και μετα μου ανακοινωσε τις αχρηστες πληροφοριες μετα απο αλλες 4 εβδομαδες που συναντηθηκαμε.και ναι προσπαθησε να τα βρουμε.εγω δεν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top