[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει γίνει μόνο σε εμένα, ούτε και αν είναι κάποιο λάθος αλλά θα το αναφέρω, στα πρόσφατα emoji δεν υπάρχουν αυτά που χρησιμοποιούσα παρά μόνο ένα το οποίο δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Είναι φυσιολογικό αυτό;
Είναι λειτουργία που βασίζεται στα cookies ή στο localStorage. Αν αποσυνδεθηκες ή μπηκες απο αλλη συσκευή μπορεί να συμβεί αυτο. Μήπως το είχες πατήσει κατα λαθος το emoji αυτό, ακόμα κι αν δεν δημοσίευσες ποτέ το μήνυμα;
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 447 μηνύματα.
Είναι λειτουργία που βασίζεται στα cookies ή στο localStorage. Αν αποσυνδεθηκες ή μπηκες απο αλλη συσκευή μπορεί να συμβεί αυτο. Μήπως το είχες πατήσει κατα λαθος το emoji αυτό, ακόμα κι αν δεν δημοσίευσες ποτέ το μήνυμα;
Όχι, δεν έχω συνδεθεί πουθενά αλλού και ούτε το πάτησα αυτό το emoji ποτέ. Πλέον όμως τα εμφανίζει όπως ήταν...
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,557 μηνύματα.
Δε ξερω αν ειναι λάθος ή σκόπιμο αλλα αμα πατήσεις το "καντε κλικ εδω να γραψετε ενα στατους" και το σύρεις πανω στον εαυτό του εμφανίζεται "javascript:void()"
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.
Όχι, δεν έχω συνδεθεί πουθενά αλλού και ούτε το πάτησα αυτό το emoji ποτέ. Πλέον όμως τα εμφανίζει όπως ήταν...
Απλά να σημειωθεί ότι η εμφάνιση του πλαισίου αυτου είναι ανεξάρτητη σε κάθε section. Δηλαδή άλλα θα βλέπεις στο steki και άλλα στο iSchool ανάλογα με τη χρήση.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 447 μηνύματα.
Απλά να σημειωθεί ότι η εμφάνιση του πλαισίου αυτου είναι ανεξάρτητη σε κάθε section. Δηλαδή άλλα θα βλέπεις στο steki και άλλα στο iSchool ανάλογα με τη χρήση.
Ευχαριστώ, αλλά και πάλι στο iSchool δεν έχω βάλει μέχρι στιγμής emoji. Κυρίως εδώ μπαίνω.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,549 μηνύματα.
Αυτό έτσι ήταν ή εγώ το πρόσεξα τώρα;

firefox

01.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,078 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,557 μηνύματα.
Μόλις πριν λίγα λεπτά έγινε έτσι :P
Θα σκεφτώ να βάλω κάτι άλλο στη θέση του κουμπιού "εκείνου", να μην φαίνεται έτσι κενό.
που πηγε το τσατ :(

βαλτε μια φωτογραφία ενος meme στη θεση του μεχρι την τελικη αποφαση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top