Euroleague 2023-2024

Νικητής Ευρωλίγκας για τη σεζόν 2023-2024
This poll will close: .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Άλμπα Βερολίνου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναντόλου Εφές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αρμάνι (Ολύμπια) Μιλάνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ερυθρός Αστέρας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βίρτους Μπολόνια

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Μονακό

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Βιλερμπάν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπαρτσελόνα

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Μπασκόνια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπάγιερν Μονάχου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φενέρμπαχτσε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μακάμπι Τελ Αβίβ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρεάλ Μαδρίτης

    Ψήφοι: 5 22.7%
  • Βαλένθια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παρτιζάν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 8 36.4%
  • Παναθηναικός

    Ψήφοι: 4 18.2%
  • Ζάλγκιρις

    Ψήφοι: 0 0.0%

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 856 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,750 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ο ΠΑΟ θέλει έναν αναπληρωματικό με έφεση στην άμυνα, όχι μια τρύπα ακόμα
Ίδια στατιστικά έχουν με τον Πουαριέ, για εμένα καλύτερος επιθετικά ο Γουίλι.
Αλλά η άμυνα είναι ομαδική. Τα αδέλφια Ερνάνγκομεθ σε ατομική άμυνα/τοποθετήσεις είναι πάρα πολύ καλοί.

Στον άσσο ακούστηκε για προσέγγιση Μπράουν στο ΟΑΚΑ, ενώ ο Καλάθης θα ψάξει το τελευταίο συμβόλαιο
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 856 μηνύματα.
Ίδια στατιστικά έχουν με τον Πουαριέ, για εμένα καλύτερος επιθετικά ο Γουίλι.
Αλλά η άμυνα είναι ομαδική. Τα αδέλφια Ερνάνγκομεθ σε ατομική άμυνα/τοποθετήσεις είναι πάρα πολύ καλοί.

Στον άσσο ακούστηκε για προσέγγιση Μπράουν στο ΟΑΚΑ, ενώ ο Καλάθης θα ψάξει το τελευταίο συμβόλαιο
Ο Καλάθης νμζ πήγε Μονακό
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ούτε Πουαριε ούτε Ταβαρες.
Φέρε Ερνανγκομεθ και έκλεισες. Αυτός που θα έρθει θα είναι συμπληρωματικος του Λεσορ.
Στο τρία δεν χωράει ο Χεζονια.
Μεταγραφή θα γίνει κ στον άσο.

Γκραντ, Μεταγραφή, Μωραιτης
Σλουκας, Ναν
Γκριγκονις, Παπαπετρου
Μητογλου, Ερνανγκομεθ
Λεσορ, Μεταγραφή, Αντετοκουνμπο

Γκαρντ , Μάριο και 2ο 5αρι είναι τα μόνα πράγματα που θέλει η ομάδα, τώρα άμα χαλάσει του Μάριο και δεν φέρει άλλον δεν το ξέρω , αλλά για να θέλει Μάριο σημαίνει ότι Γκριγκο ανεβαίνει στο 2 , ούτε οι χρόνοι βγαίνουν στα γκαρντ , let him cook αν έχει και Λορενζο μαζί με όλα αυτό , εγώ το θέλω πολύ αυτό το σενάριο.

Πουαριέ Εφές κατά πάσα πιθανότητα , λέτε να δούμε τα αδέρφια μαζί ? Πάντως εάν φύγει ο Χουαντσο τον Χέιζ της Φενέρ θέλει ο Αταμάν , δεν θέλω να φύγει , πάντως ο αδερφός του δεν με γέμισε το μάτι φέτος , ήταν και η πρώτη του χρονιά εδώ και στην Μπαρτσελόνα η οποία φέτος δεν ήταν σταθερή , οπότε δεν ξέρω... Ιμπακα ή Γουίλι θα διαλέγατε για 2ο 5αρί στον Παναθηναϊκό ;;; Ή κάποιον αλλον (εφικτά ονόματα έτσι χαχαχαχ)
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εικόνα_2024-05-23_170820936.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top