Euroleague 2023-2024

Νικητής Ευρωλίγκας για τη σεζόν 2023-2024
This poll will close: .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 26)
  • Άλμπα Βερολίνου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναντόλου Εφές

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αρμάνι (Ολύμπια) Μιλάνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ερυθρός Αστέρας

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βίρτους Μπολόνια

    Ψήφοι: 1 3.8%
  • Μονακό

    Ψήφοι: 3 11.5%
  • Βιλερμπάν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπαρτσελόνα

    Ψήφοι: 1 3.8%
  • Μπασκόνια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μπάγιερν Μονάχου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φενέρμπαχτσε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μακάμπι Τελ Αβίβ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρεάλ Μαδρίτης

    Ψήφοι: 6 23.1%
  • Βαλένθια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παρτιζάν

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 9 34.6%
  • Παναθηναικός

    Ψήφοι: 6 23.1%
  • Ζάλγκιρις

    Ψήφοι: 0 0.0%

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,773 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ο ΠΑΟ θέλει έναν αναπληρωματικό με έφεση στην άμυνα, όχι μια τρύπα ακόμα
Ίδια στατιστικά έχουν με τον Πουαριέ, για εμένα καλύτερος επιθετικά ο Γουίλι.
Αλλά η άμυνα είναι ομαδική. Τα αδέλφια Ερνάνγκομεθ σε ατομική άμυνα/τοποθετήσεις είναι πάρα πολύ καλοί.

Στον άσσο ακούστηκε για προσέγγιση Μπράουν στο ΟΑΚΑ, ενώ ο Καλάθης θα ψάξει το τελευταίο συμβόλαιο
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.
Ίδια στατιστικά έχουν με τον Πουαριέ, για εμένα καλύτερος επιθετικά ο Γουίλι.
Αλλά η άμυνα είναι ομαδική. Τα αδέλφια Ερνάνγκομεθ σε ατομική άμυνα/τοποθετήσεις είναι πάρα πολύ καλοί.

Στον άσσο ακούστηκε για προσέγγιση Μπράουν στο ΟΑΚΑ, ενώ ο Καλάθης θα ψάξει το τελευταίο συμβόλαιο
Ο Καλάθης νμζ πήγε Μονακό
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ούτε Πουαριε ούτε Ταβαρες.
Φέρε Ερνανγκομεθ και έκλεισες. Αυτός που θα έρθει θα είναι συμπληρωματικος του Λεσορ.
Στο τρία δεν χωράει ο Χεζονια.
Μεταγραφή θα γίνει κ στον άσο.

Γκραντ, Μεταγραφή, Μωραιτης
Σλουκας, Ναν
Γκριγκονις, Παπαπετρου
Μητογλου, Ερνανγκομεθ
Λεσορ, Μεταγραφή, Αντετοκουνμπο

Γκαρντ , Μάριο και 2ο 5αρι είναι τα μόνα πράγματα που θέλει η ομάδα, τώρα άμα χαλάσει του Μάριο και δεν φέρει άλλον δεν το ξέρω , αλλά για να θέλει Μάριο σημαίνει ότι Γκριγκο ανεβαίνει στο 2 , ούτε οι χρόνοι βγαίνουν στα γκαρντ , let him cook αν έχει και Λορενζο μαζί με όλα αυτό , εγώ το θέλω πολύ αυτό το σενάριο.

Πουαριέ Εφές κατά πάσα πιθανότητα , λέτε να δούμε τα αδέρφια μαζί ? Πάντως εάν φύγει ο Χουαντσο τον Χέιζ της Φενέρ θέλει ο Αταμάν , δεν θέλω να φύγει , πάντως ο αδερφός του δεν με γέμισε το μάτι φέτος , ήταν και η πρώτη του χρονιά εδώ και στην Μπαρτσελόνα η οποία φέτος δεν ήταν σταθερή , οπότε δεν ξέρω... Ιμπακα ή Γουίλι θα διαλέγατε για 2ο 5αρί στον Παναθηναϊκό ;;; Ή κάποιον αλλον (εφικτά ονόματα έτσι χαχαχαχ)
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 520 μηνύματα.
εικόνα_2024-05-23_170820936.png
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.
Άξιος!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240524_210340.jpg
    IMG_20240524_210340.jpg
    157.9 KB · Εμφανίσεις: 8

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,799 μηνύματα.
Τι φάση να πουλάνε τα δικαιωματα στους κωλο-ιδιώτες και να πρέπει να πας σε καφετερια να το δεις επειδη το χει συνδρομητικό;

Δε γ....στε ρε πουλημένοι με τους ιδιωτες;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,166 μηνύματα.
τούρκος ενίκησε τούρκους.
έλληνες ενίκησαν έλληνα.

:hmm:
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.
Το αντιαθλητικό στον Γκραντ στο 48-45 δε δίνεται... Κ κλασικά κωλοφαρδο μπάζερ μπιτερ από τον Καλαϊτζάκη του 20% στο τρίποντο
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μόνο αγκαλίτσα δεν έκαναν οι ολυμπιακοί τους Τούρκους... Δεν πειράζει έτσι ήταν πιο γλυκό...

Σας περιμένουμε στον τελικό, μην κάνετε τις κότες , ελάτε τελικό , ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ 💦💦💦💦☘️☘️☘️⭐
 

Συνημμένα

  • 20240524_212133.jpg
    20240524_212133.jpg
    186.2 KB · Εμφανίσεις: 5

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μαζί τους βριζανε στο ζέσταμα, ότι θέλεις λες πάλι

Και μαζί πανηγυρίζατε μετά όμως , εντάξει άρχισαν και τα υβριστικά μεταξύ μας και ακολούθησαν αυτα , και εγώ θα πανηγύριζα αλλά όχι με τους Τούρκους και όσα έχουν συμβεί τις τελευταίες ημέρες.
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μπράβο στον Παναθηναϊκό που γλέντησε τους Μαμελούκους για τις βλαχομαγκιές που έκαναν πριν το ματς.
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Το τε γτ; Εγώ ήμουν μέσα;

Μην το παίρνεις προσωπικά μωρέ χαχαχ , εγώ μπήκα για να γράψω καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό (πέραν του πανηγυρισμούς νταξ) και είδα το ποστ σ για την διαιτησία και νευρίασα, και σήμερα η διαιτησία μας βοήθησε ???? Παραδεχτείτε μια φορά ότι παίξαμε καλά και νικήσαμε δίκαια μωρέ.

Εγώ θαυμάζω την άμυνα και το ξύλο που ρίχνει η ομάδα του Μπι όσο και να μην με αρέσει το φετινό στυλ της (προσαρμογή το λέω βασικά) , σήμερα όμως και εμείς παίξαμε τρομερή άμυνα, αν δεν υπήρχε ο Καλάθης να σβήσει τον Ναν και ο εάν ο Σλούκας δεν προερχόταν από τραυματισμό θα είχαμε μεγάλη διαφορά , αλλά ναι η διαιτησία φταίει.

Τέλος πάντων , Καλό ματς τώρα και μακάρι ελληνικό τελικό 🇬🇷🤝
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.
Μην το παίρνεις προσωπικά μωρέ χαχαχ , εγώ μπήκα για να γράψω καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό (πέραν του πανηγυρισμούς νταξ) και είδα το ποστ σ για την διαιτησία και νευρίασα, και σήμερα η διαιτησία μας βοήθησε ???? Παραδεχτείτε μια φορά ότι παίξαμε καλά και νικήσαμε δίκαια μωρέ.

Εγώ θαυμάζω την άμυνα και το ξύλο που ρίχνει η ομάδα του Μπι όσο και να μην με αρέσει το φετινό στυλ της (προσαρμογή το λέω βασικά) , σήμερα όμως και εμείς παίξαμε τρομερή άμυνα, αν δεν υπήρχε ο Καλάθης να σβήσει τον Ναν και ο εάν ο Σλούκας δεν προερχόταν από τραυματισμό θα είχαμε μεγάλη διαφορά , αλλά ναι η διαιτησία φταίει.

Τέλος πάντων , Καλό ματς τώρα και μακάρι ελληνικό τελικό 🇬🇷🤝
Νταξει ήμουν λίγο υπερβολικός, αλλά στέκομαι στο αντιαθλητικό του Γκράντ που δε κτλβνω με ποια λογική δόθηκε, εγώ τουλάχιστον δε βλέπω αντιαθλητικό, αλλά ένα απλό σκληρό φάουλ

Σάρας υβριστής της προπονητικής, στο -1 βάζει Σανλι και Γκουντουριτς, ο Αταμάν του πήρε το σκαλπ

Κωλοπαιδο Γκουντουριτς με μας ήξερες να βάζεις 6/6

Πολύ δύσκολο ματς αυτό που ακολουθεί, 99-1 Ρεάλ οι πιθανότητες
 

NeosUser2023

Νεοφερμένος

Ο NeosUser2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Νταξει ήμουν λίγο υπερβολικός, αλλά στέκομαι στο αντιαθλητικό του Γκράντ που δε κτλβνω με ποια λογική δόθηκε, εγώ τουλάχιστον δε βλέπω αντιαθλητικό, αλλά ένα απλό σκληρό φάουλ

Σάρας υβριστής της προπονητικής, στο -1 βάζει Σανλι και Γκουντουριτς, ο Αταμάν του πήρε το σκαλπ

Κωλοπαιδο Γκουντουριτς με μας ήξερες να βάζεις 6/6

Πολύ δύσκολο ματς αυτό που ακολουθεί, 99-1 Ρεάλ οι πιθανότητες

Εγώ το θεωρώ στην κρίση του διαιτητή , σίγουρα θα μπορούσε να μην το δώσει αλλά σε γενικές γραμμές ήταν καλή η διαιτησία.

Όλοι σας έχουν αουτσάιντερ αλλά το φετινό μπάσκετ του Ολυμπιακού μπορεί να καταστρέψει το παιχνίδι του αντιπάλου , άμα το φέρετε στον Ρυθμό σας.

Περιμένω ματσαρα από Κάναν επιθετικά , η Ρεάλ φέτος δεν έχει παίξει Do or Die ματς ενώ ο Ολυμπιακός έχει δώσει τελικούς και σε δύσκολες έδρες μάλιστα , αυτό πιστεύω είναι ένα + , συν την βροντερή παρουσία του κόσμου.
 

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 937 μηνύματα.
Εγώ το θεωρώ στην κρίση του διαιτητή , σίγουρα θα μπορούσε να μην το δώσει αλλά σε γενικές γραμμές ήταν καλή η διαιτησία.

Όλοι σας έχουν αουτσάιντερ αλλά το φετινό μπάσκετ του Ολυμπιακού μπορεί να καταστρέψει το παιχνίδι του αντιπάλου , άμα το φέρετε στον Ρυθμό σας.

Περιμένω ματσαρα από Κάναν επιθετικά , η Ρεάλ φέτος δεν έχει παίξει Do or Die ματς ενώ ο Ολυμπιακός έχει δώσει τελικούς και σε δύσκολες έδρες μάλιστα , αυτό πιστεύω είναι ένα + , συν την βροντερή παρουσία του κόσμου.
Κγω στον κόσμο ποντάρω, ο Ησαιας δεν είναι καλά, ξέρει ότι θα φύγει το καλοκαίρι κ έχει επηρεαστεί
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,796 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στον αταμαν που ισως ειναι το πρωτο ματς για φετος που ειχε καποια τακτικη,επαιξε αμυνα και δεν ηταν το κλασσικο τουρλουμπουκι.Δεν το περιμενα με τιποτα.Πιστευα οτι θα κερδιζε με το κλασσικο hero ball του ναν.Φυσικα τι εμπνευση ηταν αυτη του σαρας να παιξει με το ορθιο ξυλο το τσανλι και γενικα ενα μπασκετ κυριολεκτικα της πλακας....Τον μισω οσο μισω τον ποδοσφαιρικο γαυρο τον αχταρμαν και εχω πονεσει απιστευτα σημερα αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα.Δυστυχως βλεπω να το σηκωνει με τη ρεαλ.Την κυριακη θα τους ανοιξει και με τυχερα τριποντα οποτε μαλλον το εχει ηδη κατακτησει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κγω στον κόσμο ποντάρω, ο Ησαιας δεν είναι καλά, ξέρει ότι θα φύγει το καλοκαίρι κ έχει επηρεαστεί
Mητσο δεν εχεις καμια τυχη....Θα το ωθησουν σε τελικο ρεαλ παο και θα το παρει ο παο....Φαινεται η ιστορια....Εχει τρομερο αστρο φετος ο αχταρμαν...Οση ατυχια ειχε ο πεδουλακης αλλα τοσο φαρδος εχει αυτος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,799 μηνύματα.
Αν και μια ζωη Παναθηναικος, δε θα τόλμαγα ποτε να πανηγυρίσω με τούρκο παρέα εναντιον του γαυρου.

Πρώτα η πατρίδα.

Θα ήμουν ακόμα και με κασκόλ του ολυμπιακού αν έπαιζε με Τούρκους.

ΠΡΩΤΑ Η ΠΑΤΡΙΔΑ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top