Eurovision 2011 - Η Ελληνική συμμετοχή

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μπραβο λουκας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
τελικά από όλα τα άλλα, το δικό μας ήταν το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ουαου..περάσαμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Που ναι ο Φοκος να μας πει πως ειχε δικιο;χαχαχ.Σε σχεση με αλλα τραγουδια,μια χαρα ηταν το δικο μας παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ουαου..περάσαμε!:D
Μπα, δεν περάσαμε. Απλώς αναβάλλεται για λίγες μέρες ακόμα η ευχάριστη διαδικασία να γίνουμε ρεζίλι διεθνώς.


(Δεν ξέρω ποιος είναι καν ο Λουκάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Μπα, δεν περάσαμε. Απλώς αναβάλλεται για λίγες μέρες ακόμα η ευχάριστη διαδικασία να γίνουμε ρεζίλι διεθνώς.


(Δεν ξέρω ποιος είναι καν ο Λουκάς)

και εγώ στην αρχή ήμουν τελείως κάθετη με το τραγούδι που στείλαμε αλλά τώρα που τα είδα όλα στον όμιλο μας, δεν άξιζε κανένα.. για τον άλλο όμιλο δεν ξέρω πως είναι τα τραγούδια, ούτε τι θα γίνει αύριο..




το ρεφρέν είναι όλα τα λεφτά..το νιώθει και η ψυχή μας..γνήσιο Ελληνικό..το ραπ-hip hop μας τα χαλάει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι η γκρινια του Ελληνα που θελει να βγαλει απο τη μυγα ξυγκι.Ενα σοου ειναι για να διασκεδασουμε σε αυτους τους δυσκολους καιρους.Οχι και μειζων εθνικο ζητημα!Γιωργο του Λουκα δεν το ξερεις αλλα την Καλομοιρα που κουνουσε τα μπουτια της και το Ρουβα που εσκιζε τα πουκαμισα τον ηξερες.:P
Αυτα...Καλο ξημερωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
χμ..παντως ο Ρωσος...σαν κακεκτυπο του Ρουβα ηταν...προς το ξανθο..και το βλαχαδερο..:hehe:..καθολου δεν μου αρεσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
χμ..παντως ο Ρωσος...σαν κακεκτυπο του Ρουβα ηταν...προς το ξανθο..και το βλαχαδερο..:hehe:..καθολου δεν μου αρεσε...

Πουπουλίνα...λίγα με το μαναράκι μου!!! :boxing:

είναι πολύ γλύκας :worship: αχ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,474 μηνύματα.
Πουπουλίνα...λίγα με το μαναράκι μου!!! :boxing:

είναι πολύ γλύκας :worship: αχ.....

χαχαχαχαχα...σορυ για το ψιλο οφ..αλλα.....καλε,τι να πει αυτο το σαμιαμιδι,μπροστα στον..ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Που το ΄κρυβε όλο αυτό ρε παιδιά ο Λούκας; Σοβαρότατος, αξιοπρεπής, καλλίφωνος, κορμάρα. :P

΄σ΄ωραίος! :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
η Λουκίτιδα, όπως λέμε φρενίτιδα...μου θυμίζει κάτι από Σαρμπελίτιδα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
χαχαχαχαχα...σορυ για το ψιλο οφ..αλλα.....καλε,τι να πει αυτο το σαμιαμιδι,μπροστα στον..ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...:hehe::hehe::hehe:


xaxxa έλα τώρα..... και ο Σάκης καλός είναι...αλλά και οι Ρώσοι έχουν τις δικές τους χάρες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδιά κατάλαβε κανείς τί εγινε με το τραγούδι της λι8ουανίας
???
πέρασε αλλά κάτι άκουσα ότι παίχτηκε με την νοηματική γλώσσα...
άμα 3έρετε pleaseeeeeeeeeeeee πείτε μου διότι με ενδιαφέρει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
παιδιά κατάλαβε κανείς τί εγινε με το τραγούδι της λι8ουανίας
???
πέρασε αλλά κάτι άκουσα ότι παίχτηκε με την νοηματική γλώσσα...
άμα 3έρετε pleaseeeeeeeeeeeee πείτε μου διότι με ενδιαφέρει!!!
Το τραγουδούσαν και ταυτόχρονα το έλεγαν και με τη νοηματική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδιά κατάλαβε κανείς τί εγινε με το τραγούδι της λι8ουανίας
???
πέρασε αλλά κάτι άκουσα ότι παίχτηκε με την νοηματική γλώσσα...
άμα 3έρετε pleaseeeeeeeeeeeee πείτε μου διότι με ενδιαφέρει!!!


αααααααααα...άκυρο ! το βρήκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,084 μηνύματα.
Τα σχόλια για τα τραγούδια των άλλων χωρών γίνονται σε αυτό το θρεντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι καλυτεροι ημασταν παιδια..εντυπωσιάστηκα

ολα ηταν ξενερωτα μεχρι αηδιας,,

μονο 2-3 ξεχωρισαν περα απο το δικο μας που ως παραδοσιακο ηταν σαν τη μυγα μες το γαλα..

παιρνω πισω της μουντζες :P η εικονα και πως τραγουδησαν ηταν αψογη,,οπως επρεπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Noμιζω υπαρχει πιθανοτητα να ειμαστε και στη 10αδα γιατι ο Λουκας εχει πολλες θαυμαστριες ανα την Ευρώπη όπως φαίνεται,το τραγουδι το υποστηριξαν παρα πολυ καλά και ας μην ξεχναμε πως ειναι κατι διαφορετικο απο τα οσα τραγουδια ακουσα ως τωρα.Σιγουρα δεν ειναι και οτι το καλυτερο αλλα και ο Ρουβας το 2009 9ος πέρασε στον ημιτελικό.Νομιζω πως γυρω στην 8η με 12 θεση θα μάστε και εφέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
απο οτι βλεπω σε σχολια και αλλοι δεν πηγαιναν το τραγουδι μας..αλλα τους αρεσε στην παρουσιαση...:worry:
εκπληξη..

βασικα αυτο που μου αρεσε και εκανε μπαμ σε συγκριση με τα αλλα γλυκαναλατα..ειναι η μουσικη..

χτυπουσε δυνατα..

αλλα το ραπ παλι κανει κοιλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top