Eurovision 2020 - Ακυρώθηκε λόγω κορονοϊού!

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,496 μηνύματα.

Να και επίσημα το τραγούδι μας
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Παλια η Ελλάδα έστελνε καλά τραγούδια😭
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Να και επίσημα το τραγούδι μας

Είχα να ενθουσιαστω τόσο με ελληνική συμμετοχή από τότε που στείλαμε τον Αγάθωνα. Μπράβο!! Μακάρι μόνο να μην την χαντακώσουν στην σκηνή, όπως έγινε και με την Τερζή.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Πάντως εντυπωσιάστηκαν οι ξένοι.
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Εμέ δε μου αρέσει καθόλου σαν άκουσμα τουλάχιστο .Τίποτα ιδιαίτερο τίποτα που να το ξεχωρίζει.Αδιάφορο .Για την ώρα .Αν αργότερα μου αρέσει παραπάνω θα το πω . :bleh:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Εμένα πάντως το αγαπημένο μου ήταν αυτό. :P
Αγαπημένο!!!!6η θέση με 152 βαθμούς,η τελευταία φορά που βρεθήκαμε τόσο ψηλά,είχαμε πάρει υψηλή βαθμολογία από χώρες που δεν μας ψήφιζαν συνήθως όπως η Δανία,Ελβετία και Νορβηγία!!!!
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θα πρωτοτύπησω για ακόμη μια χρονιά. Δε μου αρέσει! :P
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,496 μηνύματα.
Αγαπημένο!!!!6η θέση με 152 βαθμούς,η τελευταία φορά που βρεθήκαμε τόσο ψηλά,είχαμε πάρει υψηλή βαθμολογία από χώρες που δεν μας ψήφιζαν συνήθως όπως η Δανία,Ελβετία και Νορβηγία!!!!

Εμένα πάντως το αγαπημένο μου ήταν αυτό. :P

Και τα 2(αυτό και το φετινό) είναι τις ίδια λογικής, uptempo ποπ με ελληνικά στοιχειά με την διαφορά ότι εκεί έχουμε άντρες και ελληνικό κυρίως στίχο. Και ήταν η τελευταία φορά που στείλαμε τέτοιο είδος, καλώς η κακώς αυτά περιμένουν από εμάς οι Ευρωπαίοι για αυτό πιστεύω ότι και το φετινό θα έχει κοντινή θέση αν αποδοθεί σωστά στην σκηνή.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και τα 2(αυτό και το φετινό) είναι τις ίδια λογικής, uptempo ποπ με ελληνικά στοιχειά με την διαφορά ότι εκεί έχουμε άντρες και ελληνικό κυρίως στίχο. Και ήταν η τελευταία φορά που στείλαμε τέτοιο είδος, καλώς η κακώς αυτά περιμένουν από εμάς οι Ευρωπαίοι για αυτό πιστεύω ότι και το φετινό θα έχει κοντινή θέση αν αποδοθεί σωστά στην σκηνή.
Το συγκεκριμένο με άρεσε γιατί ήταν λίγο "τρολλιά" γενικά δεν περιμένω τίποτα τρομερό από τη eurovision σαν διαγωνισμό τραγουδιού. Από αυτή την άποψη το λέω. Τραγούδι που μπορώ να πω ότι λάτρεψα και ήταν υπέροχο είναι αυτό. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο άλλο. :P
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,496 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο με άρεσε γιατί ήταν λίγο "τρολλιά" γενικά δεν περιμένω τίποτα τρομερό από τη eurovision σαν διαγωνισμό τραγουδιού. Από αυτή την άποψη το λέω. Τραγούδι που μπορώ να πω ότι λάτρεψα και ήταν υπέροχο είναι αυτό. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο άλλο. :P

Ναι καταλαβαίνω πως το εννοείς απλά θεωρώ ότι και τα δυο τραγούδια πιάνουν παρόμοιο κοινό!
Ούτε εγώ βρίσκω τραγούδια που να μου αρέσουν τρομερά εύκολα μέσα στον διαγωνισμό αλλά αυτό νομίζω είναι θέμα γούστου. Και αυτά που λέγαμε πιο πάνω για το είδος τους είναι οκει. Και εμένα μου άρεσε αυτό που έστειλες. Γενικά η Ιταλία και η Γαλλία κατά την γνώμη μου στέλνουν συνήθως προσεγμένες συμμετοχές. Εγώ είχα λατρέψει αυτό
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Εντάξει εγώ ξέρω τι θα ψηφίσω φέτος!!!
Γερμανία 2021!!!Ειδη στα στοιχήματα είναι στην 7η θέση ανάμεσα σε 41 χώρες

Το 2010 είχε νικήσει η Γερμανία λέτε 10 χρόνια μετά να νικήσει ξανά;Θα δείξει.
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Εντάξει εγώ ξέρω τι θα ψηφίσω φέτος!!!
Γερμανία 2021!!!Ειδη στα στοιχήματα είναι στην 7η θέση ανάμεσα σε 41 χώρες

Το 2010 είχε νικήσει η Γερμανία λέτε 10 χρόνια μετά να νικήσει ξανά;Θα δείξει.

Για νίκη δεν το νομίζω. Δεκάδα πάντως σίγουρα!
Για 1η θέση εγώ θα ήθελα Ρουμανία ή Βουλγαρία.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η παρακμή στο ζενίθ της. Ο άλλος θέλει να πάει καλά η Γερμανία η άλλη λέει καλό το ελληνικό τραγούδι. Η χώρα δεν πάει τυχαία όπως πάει από πίσω υπάρχει λόγος που έχουμε χρεωκοπήσει κοινωνικά και οικονομικά. Η χώρα δεν πρέπει να συμμετέχει σε τέτοιους διαγωνισμός, ποσό μάλλον δε με τέτοια τραγούδια προφοσιον της κοσμοτε και άλλων εταιριών
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Η παρακμή στο ζενίθ της. Ο άλλος θέλει να πάει καλά η Γερμανία η άλλη λέει καλό το ελληνικό τραγούδι. Η χώρα δεν πάει τυχαία όπως πάει από πίσω υπάρχει λόγος που έχουμε χρεωκοπήσει κοινωνικά και οικονομικά. Η χώρα δεν πρέπει να συμμετέχει σε τέτοιους διαγωνισμός, ποσό μάλλον δε με τέτοια τραγούδια προφοσιον της κοσμοτε και άλλων εταιριών

Νταξει; Τα έβγαλες τα νευράκια σου;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top