Eurovision 2021

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Αν ειχα κορη θα προτιμούσα για γαμπρο τον Ιταλο παρα τον βούτυρομπεμπε της Ελβετιας. 🤣🤣
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Κάπου εδώ να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους γονείς μου που είναι αλλεργικοι στους μπουληδες και όταν τους έδειξα έναν χαρτογιακα που είχαν φαγωθεί να μου πασάρουν οι φίλες μου, απάντησαν: "μ αυτόν τον φλώρο;"
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Άκουσα πως θα κανουν συναυλίες σε ολη την Ευρώπη με κοστος εισιτηρίου 40€ 😊 Ελπίζω να ισχύει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.
190071901_118828683688077_2543246411509776387_n.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Σχετικά με το θέμα το πιο καλό τραγουδι ήταν του Βελγίου. Κρίμα που πάτωσε αλλά δεν προκαλει έκπληξη γιατί αυτό το σόου είναι γενικά για τα πανηγυρια.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα με το παλιο σύστημα που ίσχυε μεχρι το 2015 και οι βαθμοι των επιτροπων και του κοινού ηταν μαζί και οχι ξεχωριστά θα ηταν τα εξης:
1)Ιταλια: 297 points
2)France: 261 points
3)Switzerland: 241 points
4)Iceland: 214 points
5)Ukraine: 195 points
6)Finland: 152 points
7)Malta: 116 points
8)Lithuania: 112 points
9)Russia: 94 points
10)Greece: 87 points.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.
FB_IMG_1622033356722.jpg
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.
Σκάνδαλο στη Μάλτα μετά τη Eurovision 2021: Ξόδεψαν χιλιάδες ευρώ για να ανέβει η συμμετοχή της στα στοιχήματα | ΖΩΗ | iefimerida.gr
Βλέπετε λοιπόν όπως λέγαμε πως δε γίνονται όλα πάντα για το πρόβλημα και τον ακτιβισμό αλλά εργαλειοποιούνται.
Όποιος είχε μάτια μπορούσε να το καταλάβει από πριν, απλά ο περισσότερος κόσμος δεν ασχολείται. Τελικά βέβαια πάτωσε γιατί ο κόσμος ψηφίζει αυτό που θέλει και νιώθει ότι είναι αυθεντικό.

@Libertus για πες, πόσο καιρό πριν σας είχα πει ότι η Μαλτέζα αυτοποντάρεται για να δείχνει φαβορί; :P
 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Όποιος είχε μάτια μπορούσε να το καταλάβει από πριν, απλά ο περισσότερος κόσμος δεν ασχολείται. Τελικά βέβαια πάτωσε γιατί ο κόσμος ψηφίζει αυτό που θέλει και νιώθει ότι είναι αυθεντικό.

@Libertus για πες, πόσο καιρό πριν σας είχα πει ότι η Μαλτέζα αυτοποντάρεται για να δείχνει φαβορί; :P
Ποιος μας προέτρεπε όλους να ποντάρουμε στη Γαλλία για να πλουτίσουμε; :jester:

Πάντως, το τραγούδι της Μάλτας μου άρεσε, αλλά το έχασε αρκετά πιστεύω στη σκηνική παρουσία.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.
Ποιος μας προέτρεπε όλους να ποντάρουμε στη Γαλλία για να πλουτίσουμε; :jester:

Πάντως, το τραγούδι της Μάλτας μου άρεσε, αλλά το έχασε αρκετά πιστεύω στη σκηνική παρουσία.
αχαχαχαχαχα :laugh: δεν φταίω εγώ για τις επιτροπές, στο τσακ ήταν και ας λέγατε μερικοί ότι θα πατώσει. Σας είχα βρει και την Ελλάδα 10αδα που πάλι μου το παίζατε άπιστοι Θωμάδες και την Μαλτέζα ότι παίζει βρώμικα, πόσα πια ο άνθρωπος;
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σκάνδαλο στη Μάλτα μετά τη Eurovision 2021: Ξόδεψαν χιλιάδες ευρώ για να ανέβει η συμμετοχή της στα στοιχήματα | ΖΩΗ | iefimerida.gr
Βλέπετε λοιπόν όπως λέγαμε πως δε γίνονται όλα πάντα για το πρόβλημα και τον ακτιβισμό αλλά εργαλειοποιούνται.
Καλά, αυτό ήταν φως φανάρι. Το τραγούδι ήταν πιο generic pop πεθαίνεις...
Άσε που κάπου πήρε το μάτι μου ότι μέχρι και στα τσοντο-site έβγαζε διαφημίσεις με ζητιανιά ψήφων. (Εγώ δεν μπόρεσα να το τσεκαρω, γιατί έχω AdBlock :P)
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Για όποιον ενδιαφέρεται στο κανάλι της Eurovision στο youtube έβαλε τα live on tape που είναι οι εμφανίσεις των χωρών σε περίπτωση που δε θα μπορούσαν να παραστούν. Το πιο αστείο κομμάτι είναι στο τέλος που οι φανς τραγουδούν και χορεύουν με τα αγαπημένα τους τραγούδια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top