Eurovision 2024

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Όντως είχε πυρετό η Σάττι; Τι κόλλησε, covid;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Όντως είχε πυρετό η Σάττι; Τι κόλλησε, covid;
Έχει φαρυγγίτιδα και υψηλό πυρετό λένε. Δεν άκουσα κάτι για covid. Πάνω από όλα η υγεία, να ξεκουραστεί κι ας μην πάει τόσο καλά το βράδυ. Κι ας μας φέρει ό,τι θέλει μετά-τα-τα. Αλλά όπως και να έχει, στην αποψινή δεκάδα πιστεύω ότι θα είναι και θα περάσει στον τελικό.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Έχει φαρυγγίτιδα και υψηλό πυρετό λένε. Δεν άκουσα κάτι για covid. Πάνω από όλα η υγεία, να ξεκουραστεί κι ας μην πάει τόσο καλά το βράδυ. Κι ας μας φέρει ό,τι θέλει μετά-τα-τα. Αλλά όπως και να έχει, στην αποψινή δεκάδα πιστεύω ότι θα είναι και θα περάσει στον τελικό.
Ωχ φαρυγγίτιδα δύσκολο, φτου γκαντεμιά!
Μακάρι στον τελικό να έχει συνέλθει, το ότι θα περάσει σήμερα είναι δεδομένο.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
δεν τα εχω μελετησει πολυ αυτα τα συμβολα οπως και τους στιχους του τραγουδιου
Τότε τι χτυπιέσαι 2 σελίδες τώρα; Μόνο να γίνεται σαματάς
ιαγωνισμος τραγουδιου ειναι και για εμενα θρησκευτικα συμβολα πρεπει να απογερευτουν γιατι σηκωνουν αντιδρασεις. Αλλα ξαναλεω μικρη σημασια εχουν αυτα. Οταν θελουν φιμωνουν την τεχνη και επιτρεπουν σε κρατοι που διαπρατουν γενοκτονιες να λαμβανουν κανονικα μερος στο τσιρκο.
Άρα να απαγόρευαν και στην Ουκρανία ήθελες; Αντιδράσεις πολλά προκαλούν. Όπως και να έχει θα κάνω ένα γενικό σχόλιο γιατί νομίζω χαλάμε το κλίμα του χαλαρού σχολιασμού, η πολιτική πάντα υπήρχε και θα υπάρχει όσο και αν έχουν κατά καιρούς προσπαθήσει να την περιορίσουν και υποτίθεται και τώρα αυτό προσπαθούν. Όμως, μιλάμε για την ebu, προφανώς θα πάει σύμφωνα με αυτά που θέλει η Ευρώπη η οποία έχει πάρει θέση υπερ του Ισράηλ. Για τον ίδιο λόγο απέκλεισαν τη Ρωσία και για τον ίδιο λόγο δεν ασχολήθηκε κανείς με το Αζερμπαιτζάν και την Αρμενία οι οποίες επίσης βρισκόντουσαν σε εμπόλεμη κατάσταση και δεν χύθηκε ούτε ένα δάκρυ εκεί. Δεν ανακάλυψες την Αμερική βρε Παράγοντα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,679 μηνύματα.
Έχει φαρυγγίτιδα και υψηλό πυρετό λένε. Δεν άκουσα κάτι για covid. Πάνω από όλα η υγεία, να ξεκουραστεί κι ας μην πάει τόσο καλά το βράδυ. Κι ας μας φέρει ό,τι θέλει μετά-τα-τα. Αλλά όπως και να έχει, στην αποψινή δεκάδα πιστεύω ότι θα είναι και θα περάσει στον τελικό.
ας προσευχηθουμε να εχει γινει καλα μεχρι τον τελικο

και να κολλησει και τους αλλους διαγωνιζομενους
:popeanim:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
ας προσευχηθουμε να εχει γινει καλα μεχρι τον τελικο

και να κολλησει και τους αλλους διαγωνιζομενους
:popeanim:
Με Baby Lasagna και Nemo πάντως έχει μιλήσει, πάμε να βγάζουμε ένα-ένα τα φαβορί από τη μέση. Και με την Angelina μίλησε χθες. Επόμενη στάση: Slimane.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Με Baby Lasagna και Nemo πάντως έχει μιλήσει, πάμε να βγάζουμε ένα-ένα τα φαβορί από τη μέση. Και με την Angelina μίλησε χθες. Επόμενη στάση: Slimane.
Οντως να τους ξεπαστρεψουμε ολους, να βγει νοκ αουτ η Σαττι, και να το σηκωσει η Ουκρανια
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.
Άρα να απαγόρευαν και στην Ουκρανία ήθελες; Αντιδράσεις πολλά προκαλούν. Όπως και να έχει θα κάνω ένα γενικό σχόλιο γιατί νομίζω χαλάμε το κλίμα του χαλαρού σχολιασμού, η πολιτική πάντα υπήρχε και θα υπάρχει όσο και αν έχουν κατά καιρούς προσπαθήσει να την περιορίσουν και υποτίθεται και τώρα αυτό προσπαθούν. Όμως, μιλάμε για την ebu, προφανώς θα πάει σύμφωνα με αυτά που θέλει η Ευρώπη η οποία έχει πάρει θέση υπερ του Ισράηλ. Για τον ίδιο λόγο απέκλεισαν τη Ρωσία και για τον ίδιο λόγο δεν ασχολήθηκε κανείς με το Αζερμπαιτζάν και την Αρμενία οι οποίες επίσης βρισκόντουσαν σε εμπόλεμη κατάσταση και δεν χύθηκε ούτε ένα δάκρυ εκεί. Δεν ανακάλυψες την Αμερική βρε Παράγοντα.
Δεν ειναι πολιτικη μεμετσι μου το θεμα με τη παλαιστινη και το ισραηλ. Ειναι στοιχειωδης λογικη και ανθρωπια κατι που η γιουροβιζιον μαλλον δεν εχει.Και δεν με νοιαζει κανενα κλιμα να χαλασει. Μονο διαγωνισμος τραγουδιου δεν ειναι πλεον. Οπως ειπες και εσυ εκτελουν πολιτικα συμφεροντα της ευρωπης.
Τότε τι χτυπιέσαι 2 σελίδες τώρα; Μόνο να γίνεται σαματάς
και σε 15 σελιδες θα χτυπιεμαι οταν βλεπω αδικια.
.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
.Και δεν με νοιαζει κανενα κλιμα να χαλασει.
Αυτός ο διαγωνισμός δεν είναι το πανηγύρι του χωριού, έχει απο πίσω τεράστιους χορηγούς που ποντάρουν χρήματα στο να βγεί ενα θέαμα ή/και να προωθήσουν και τον εαυτό τους.
Κανένας δε θα αφήσει να περάσουν τέτοια μηνύματα που θα διχάσουν τον κόσμο γιατι παίζονται λεφτά.

όσο άδικο και κακό να είναι αυτή είναι η σκληρή πραγματικότητα για τον κόσμο.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.
Κανένας δε θα αφήσει να περάσουν τέτοια μηνύματα που θα διχάσουν τον κόσμο γιατι παίζονται λεφτά.
Ξυδακι και πουλο σε οποιον διχαστει με την παλαιστινη λεω εγω. Αντε με το ξεπλυμα της Ε.Ε γιατι κουρασε.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.
Αυτός ο διαγωνισμός δεν είναι το πανηγύρι του χωριού, έχει απο πίσω τεράστιους χορηγούς που ποντάρουν χρήματα στο να βγεί ενα θέαμα ή/και να προωθήσουν και τον εαυτό τους.
Αντε καλη θεαση σε οσους το στηριζετε.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
Αντε καλη θεαση σε οσους το στηριζετε.


αν θέλεις να αποκοπείς απο τη μαυρίλα και την σκατίλα και την υποκρισία του κόσμου σου έχω πολύ κακά νέα καθώς δεν έχουν τελειωμό και θα πρέπει πιθανότατα να κάνεις ασκητική ζωή.

άσε μας παράγοντα, δεν μας ανοίγεις τα μάτια τωρα εσυ, συνειδητά τα κλείνουμε ορισμένες φορές καθώς θα πεθάνουμε απο τη μαυρίλα
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.
αν θέλεις να αποκοπείς απο τη μαυρίλα και την σκατίλα και την υποκρισία του κόσμου σου έχω πολύ κακά νέα καθώς δεν έχουν τελειωμό και θα πρέπει πιθανότατα να κάνεις ασκητική ζωή.

άσε μας παράγοντα, δεν μας ανοίγεις τα μάτια τωρα εσυ, συνειδητά τα κλείνουμε ορισμένες φορές καθώς θα πεθάνουμε απο τη μαυρίλα
Απλα απογοητευτηκα αμαρελια μου γιατι τη γιουροβιζιον την ειχα πιο προοδευτικη. Μαλλον εκανα λαθος. Προσπαθω να παραμεινω ρομαντικος , οσο ακομα μπορω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ενταξει καλη η καυλαντα και το γελιο εδω μεσα αλλα δεν ειναι κακο να ασκουμε κριτικη. Καποιοι εχουμε ματια και μυαλο και κρινουμε οτι δεν μας αρεσει.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,659 μηνύματα.
Γενικά δεν είμαι καθόλου του τζόγου και δεν έχω παίξει ποτέ στοίχημα, αλλά μόλις μου έστειλε ένας φίλος μου να παίξουμε ένα για την Eurovision and I’m tempted :cry_x:Βλέπω στο site σου δίνουν 20€ για κατάθεση αν είσαι νέος χρήστης, οπότε δεν βάζεις τίποτα εσύ. Είμαι 10% να το κάνω και 90% να κάτσω στα αυγά μου γιατί έχω και μια επιρρέπεια στους εθισμούς.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Γενικά δεν είμαι καθόλου του τζόγου και δεν έχω παίξει ποτέ στοίχημα, αλλά μόλις μου έστειλε ένας φίλος μου να παίξουμε ένα για την Eurovision and I’m tempted :cry_x:Βλέπω στο site σου δίνουν 20€ για κατάθεση αν είσαι νέος χρήστης, οπότε δεν βάζεις τίποτα εσύ. Είμαι 10% να το κάνω και 90% να κάτσω στα αυγά μου γιατί έχω και μια επιρρέπεια στους εθισμούς.
Δεν υπαρχει εθισμος στον τζογο. Λεγεται αφοσιωση στην αποκτηση χρηματων και ειναι αξιεπαινη
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Η βασική χορηγός Moroccanoil είναι ισραηλινών συμφερόντων, πέραν της γενικής υποστήριξης των ευρωπαϊκών κυβερνήσεων προς το Ισραήλ. Έχει κι αυτό τη σημασία του.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top