Eurovision 2024

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.
Πιστεύω το τραγούδι θα είναι κάλο , ξέρει όμως κανείς αν μπορεί αυτή να τραγουδήσει λαιβ ;
Μια χαρά μπορεί από τα βίντεο που έχω δει. Είναι σοβαρή καλλιτέχνιδα, δεν είναι 17χρονη ανηψιά εφοπλιστή που θα αρχίσει τα ουιγειε
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.
Μια χαρά μπορεί από τα βίντεο που έχω δει. Είναι σοβαρή καλλιτέχνιδα, δεν είναι 17χρονη ανηψιά εφοπλιστή που θα αρχίσει τα ουιγειε
καλά δεν έχει σημασία , πολλοί επιτυχημένοι καλλιτέχνες λαιβ ακούγονται σαν σφαγμένα γουρούνια
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Έχω προσπαθήσει τα πάντα αλλά δε μπορώ να το δω από εξωτερικό. Έψαξα και σε σάιτ που δείχνουν ελληνική τιβι στο εξωτερικό αλλά δουλεύουν όλα τα κανάλια πλην της ΕΡΤ 1. 😕
Ελπίζω να αξίζει η υπομονή που κάνω για να το ακούσω από yt. xD
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.
Έχω προσπαθήσει τα πάντα αλλά δε μπορώ να το δω από εξωτερικό. Έψαξα και σε σάιτ που δείχνουν ελληνική τιβι στο εξωτερικό αλλά δουλεύουν όλα τα κανάλια πλην της ΕΡΤ 1. 😕
Ελπίζω να αξίζει η υπομονή που κάνω για να το ακούσω από yt. xD
vpn ?
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,516 μηνύματα.
Έχω προσπαθήσει τα πάντα αλλά δε μπορώ να το δω από εξωτερικό. Έψαξα και σε σάιτ που δείχνουν ελληνική τιβι στο εξωτερικό αλλά δουλεύουν όλα τα κανάλια πλην της ΕΡΤ 1. 😕
Ελπίζω να αξίζει η υπομονή που κάνω για να το ακούσω από yt. xD
ακουσε το απο ξενη αναμεταδοση, τοσες χωρες το εχουν live, ας μην ειναι απο ert1
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Το άκουσα πριν λίγα λεπτά. Το είχε η ΕΡΤ στο κανάλι της αλλά δεν είναι πλέον διαθέσιμο. Δεν ενθουσιάστηκα. Μόνο αυτά τα σέξι "τα τα τα" που λέει μου άρεσαν. :P
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.
Το άκουσα πριν λίγα λεπτά. Το είχε η ΕΡΤ στο κανάλι της αλλά δεν είναι πλέον διαθέσιμο. Δεν ενθουσιάστηκα. Μόνο αυτά τα σέξι "τα τα τα" που λέει μου άρεσαν. :P
μα δεν έχει παιξει ακομα στο λαιβ πως το ακουσες :eek:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
μα δεν έχει παιξει ακομα στο λαιβ πως το ακουσες :eek:
Το πρόλαβα πριν ξαναγίνει ιδιωτικό. :P

Screenshot_2024-03-07-21-09-12-288_com.google.android.youtube.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα που το ξανακούω, δεν είναι κακό. Απλά είναι κιτς το βίντεο κι εντελώς άσχετο με το τραγούδι. Σαν βίντεο του ΕΟΤ είναι.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.
Το πρόλαβα πριν ξαναγίνει ιδιωτικό. :P

View attachment 130415
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα που το ξανακούω, δεν είναι κακό. Απλά είναι κιτς το βίντεο κι εντελώς άσχετο με το τραγούδι. Σαν βίντεο του ΕΟΤ είναι.
το ανέβασαν καταλάθος ? πώς γίνεται να λούζουμε παντού :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,931 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ έχει γεμίσει το youtube, reactions από ξένους για το μάντισσα. :P
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,495 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ έχει γεμίσει το youtube, reactions από ξένους για το μάντισσα. :P

Έχε γούστο να νικήσουμε φέτος ενώ το ΟΑΚΑ έχει βγει off. Βλέπω να γίνεται η Eurovision στο στάδιο του Θρύλου την επόμενη χρονιά έτσι και γίνει κανένα θαύμα 🤣🤣.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,931 μηνύματα.
Έχε γούστο να νικήσουμε φέτος ενώ το ΟΑΚΑ έχει βγει off. Βλέπω να γίνεται η Eurovision στο στάδιο του Θρύλου την επόμενη χρονιά έτσι και γίνει κανένα θαύμα 🤣🤣.
Πάντως οι Coldplay θα παίξουν / θα ανοίξει το στάδιο.

Αν κερδίσουμε τη Eurovision θα στήσουμε μια εξέδρα στο Σύνταγμα και θα είμαστε η πρώτη χώρα που θα έχουμε ανοιχτή Eurovision :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top