Eurovision 2024

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,938 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,165 μηνύματα.
Να σας πω την αλήθεια είναι ακριβώς αυτό που ήθελα από τραγούδι Eurovision. Το υποστηρίζω!
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,517 μηνύματα.
Γιατι κάτι μου λέει πως δε θα περάσουμε καν τελικό;

Ένας αχταρμας ειναι, σαλάτα, όλα τα μουσικα στιλ μαζί
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,820 μηνύματα.
Είναι catchy πάντως. Την πρώτη φορά που το άκουσα δε μου έκανε κλικ, αλλά όσο περισσότερο το ακούω, τόσο μου αρέσει. Το κλιπ δε θέλω να βλέπω μόνο. :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,938 μηνύματα.
Είναι catchy πάντως. Την πρώτη φορά που το άκουσα δε μου έκανε κλικ, αλλά όσο περισσότερο το ακούω, τόσο μου αρέσει. Το κλιπ δε θέλω να βλέπω μόνο. :P
Γιατί τι έχουν οι μπαρμπάδες και τα τζατζίκια; Μα γιατί μισείτε τόσο την Ελλάδα μας. :lolsign:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,517 μηνύματα.
Καταρχήν δε μου θυμίζει Ελλάδα (που θα περίμενα μπουζούκι από μουσική ας πουμε)
Πιο κοντά σε ανατολιτικο ειναι

Επισης από άποψη δομής σαν τραγούδι πιο πλήρες μου έκανε του βικτωρα περυσι
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,507 μηνύματα.
είναι ολοίδιο με το τουκτουκ τελικά :bleh:
ε ωραια μουσική αλλά meh.. ανυπαρκτοι οι στιχοι
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Μόλις το άκουσα, πραγματικά ένα από τα χειρότερα τραγούδια που έχουμε στείλει τα τελευταία χρόνια. Πραγματικά η συγκεκριμένη τραγουδιστρια έχει πολύ ωραία φωνή όμως την κατέστρεψαν με το τραγούδι που της έδωσαν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,867 μηνύματα.
Απορώ πως δέχθηκε να το τραγουδήσει με τόσο autotune.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,507 μηνύματα.
Μόλις το άκουσα, πραγματικά ένα από τα χειρότερα τραγούδια που έχουμε στείλει τα τελευταία χρόνια. Πραγματικά η συγκεκριμένη τραγουδιστρια έχει πολύ ωραία φωνή όμως την κατέστρεψαν με το τραγούδι που της έδωσαν.
εν μέρει αυτή το έγραψε , μην κοιτάς τα πάλια της τραγούδια που ήταν uwu τα τελευταία χρόνια λέει κατι τέτοια παλαβά
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,393 μηνύματα.
Έχετε σκεφτεί πως αυτή η περιέργεια και ιδιαιτερότητα στην φωνή της μας φαίνεται κομπλέ επειδή καταλαβαίνουμε την γλώσσα και τον στίχο;
Αν το άκουγα σε ξένους στίχους θα έλεγα πως ματώνουν τα αυτιά μου, το ίδιο ίσως να πούν και οι ξένοι.

:sorry:
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
Απο τις μεγαλυτερες π@π@ριες που εχω ακουσει
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,517 μηνύματα.
τοσους καλλιτεχνες εχουμε, γιατι καθε χρονια στελνουμε ο,τι πιο experimental υπαρχει;
ειναι σα να ριχνουμε... ζαρι για το αν θα προκριθουμε
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Έχετε σκεφτεί πως αυτή η περιέργεια και ιδιαιτερότητα στην φωνή της μας φαίνεται κομπλέ επειδή καταλαβαίνουμε την γλώσσα και τον στίχο;
Αν το άκουγα σε ξένους στίχους θα έλεγα πως ματώνουν τα αυτιά μου, το ίδιο ίσως να πούν και οι ξένοι.

:sorry:

Αυτό ακριβώς, εγώ δεν άντεξα να το ακούσω μέχρι το τέλος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εν μέρει αυτή το έγραψε , μην κοιτάς τα πάλια της τραγούδια που ήταν uwu τα τελευταία χρόνια λέει κατι τέτοια παλαβά

Όντως πέρσι έβγαλε ένα τραγούδι που έλεγε tucutum tucutum 😵💫😵💫.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,627 μηνύματα.
τοσους καλλιτεχνες εχουμε, γιατι καθε χρονια στελνουμε ο,τι πιο experimental υπαρχει;
ειναι σα να ριχνουμε... ζαρι
Καλά, τα τραγούδια της Στεφανίας και της amanda δεν τα λες και experimental. Άγνωστες οι καλλιτέχνιδες αλλά τα τραγούδια ήταν average.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.
Καλά, τα τραγούδια της Στεφανίας και της amanda δεν τα λες και experimental. Άγνωστες οι καλλιτέχνιδες αλλά τα τραγούδια ήταν average.
Average τραουδι, τοπ τραγουδιστρια η Στεφανια ομως, την ειχε υποστηριξει ολο το τσατ τοτε στην καραντινα
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,507 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Μου θύμισε Ινδία, μουσική από ταινία Bollywood.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,627 μηνύματα.
Average τραουδι, τοπ τραγουδιστρια η Στεφανια ομως, την ειχε υποστηριξει ολο το τσατ τοτε στην καραντινα
Καλά ναι, δεν είπα για τη Στεφανία. Για αυτή έχω την καλύτερη γνώμη. Αλλά σαν τραγούδι δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, εγώ το περίμενα γύρω στη 15η θέση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top