Eurovision 2024

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Χριστέ μου, να στείλουμε Ξυλούρη στην Eurovision?

υπέρτατος ξεπεσμός και ασέβεια (για τον Ξυλούρη)
A δε ήξερα πως ήταν Ξυλουρης ,η μουσική ενώνει τους ανθρωπους κ ηρεμεί τα πλήθη δεν είναι ποτέ ξεπέσμος το μοίρασμα of culture
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.
δεν είναι ποτέ ξεπέσμος το μοίρασμα of culture
Σίγουρα, αλλά υπάρχει το μέρος για όλα.
Η Eurovision είναι κατά 80% ενα οπτικοακουστικό σόου.
Με την ίδια λογική που η Κάλλας δεν θα τραγουδούσε στο πανηγύρι του χωριού.

imo
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Σίγουρα, αλλά υπάρχει το μέρος για όλα.
Η Eurovision είναι κατά 80% ενα οπτικοακουστικό σόου.
Με την ίδια λογική που η Κάλλας δεν θα τραγουδούσε στο πανηγύρι του χωριού.

imo
Γιατί όχι ? Η κουλτούρα είναι για όλους όπως κ στην αρχαία Ελλάδα το θεατρο ήταν προσβάσιμο και ανοιχτό σε όλους άσχετα την κοινωνική θέση, τις πεποιθήσεις κλπ... ενωνε τον λαό.. κ τον επιμορφώνε

Δεν συμφωνώ με την ψευτοκουλτουρα αλλά καταλαβαίνω εννοείται το point σου..


Αν ακούσετε πχ το " beautiful mess.. και άλλα τραγούδια είναι υπέροχα



Ο σκοπός της Γιουροβιζιον ήταν να συσπυρωθει ο κόσμος μετά τον 2ρο παγκόσμιο πόλεμο , ο κόσμος να ανοίξει προς τις κουλτούρες των άλλων χωρών με κάποιες φορες ελαφρύ τόνο κ άλλες με πιο σοβαρό. .:))
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
Λατρευω το ξυδι εχω να σου πω! Βεβαιαως εσυ τσαντιστικες ..εγω απλα λεω την αποψη μου.
:thumbup:
6ο φαβορι ειναι η σαττι παντως συμφωνα με τους ειδικους. Να δω αμα το σηκωσουμε αμα θα πας ομονοια να πανηγυρισεις 'ή θα λες ειναι για αραβες το τραγουδι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Μιχαλη συγνωμη...

View attachment 130498΄'
Πάνε 22 χρονια απο τότε αλλά δε θα ξεχάσω ΠΟΤΕ αυτη την ΕΠΙΚΗ τραγουδάρα με τη στολάρα και το εθνόσημο (εστω κι αν ειναι του Θέματος Ελλαδικών).


Ο Μιχαλάκης έχει βγάλει επικές τραγουδάρες (ΚΑΙ σαν παραγωγός):



(Και σαν τραγουδιστής):

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
6ο φαβορι ειναι η σαττι παντως συμφωνα με τους ειδικους. Να δω αμα το σηκωσουμε αμα θα πας ομονοια να πανηγυρισεις 'ή θα λες ειναι για αραβες το τραγουδι
Καλα σοβαρα τωρα; Εχεσθην τι θα γινει.Δηλαδη..σοβαρεψου που θα πανυγηριζω για τη γιουροβιζιον.Εκτος αν ητανε να εξαιρετικο τραγουδι.
Κατα τα αλλα μακαρι να ειχε αραβικα στοιχεια το τραγουδι.ΙΝΔΙΚΑ μαρθα κλαψα εχει/.αν δεν το εχεις πιασει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Εδω δεν κατεβηκαμε για την Παπαρίζου που ειχε λύρες μέσα και ήταν και φανταστικό.

Εδω δεν κατεβήκαμε για τον Σάκη... αχ σάκις.

Δε λεω, κατέβαινα για Σάττι, αμα μου έλεγε για ρομαντική περατζάδα, ειναι κουκλα. Αλλα οχι για να πανηγυρίσω Eurovision.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Εντωμεταξυ τι φάση, ο γουγλης λέει οτι ειναι 37 ετων κι εγω το στυλάκι της το κοβω για μαξ 20άρας τικτοκερ.

Κουκλίτσα όμορφη, μιαμ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Μας εχει κλεψει την καρδια η ατιμη.
Ναι αδερφέ μου, αλλά κοίτα να ξεχωρίσεις το τι νιώθει η καρδούλα, απ' το τι ακούν τα αυτιά σου.

Κι εμένα χαίρεται η καρδιά μου όταν τη βλέπει, αλλά έχω κι ένα μουσικό γούστο. :devil:



ΥΓ: Κανονικά ήθελα να πω "Βγάλε το πουλί σου απο τ αυτιά σου γιατί έχεις κουφαθεί" αλλά ήταν πολύ χοντρή καφρίλα για αστειο και δεν ήθελα να παρεξηγηθείς. :bleh: :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,717 μηνύματα.
Πιθανότητα να κερδίσουμε την Eurovison με αυτό το έκτρωμα = Πιθανότητα να γίνει όλος ο πλανήτης Vegan = 0%.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.
Πιθανότητα να κερδίσουμε την Eurovison με αυτό το έκτρωμα = Πιθανότητα να γίνει όλος ο πλανήτης Vegan = 0%.
Ναι γιατι η Eurovision ειναι λυρική σκηνή και σηκώνει μόνο την Τραβιάτα του Βέρντι.

Κάτι τέτχοια κλαπατσίμπανα θα πάρουν την πρωτιά και ύστερα θα βγείτε με Κυριάκο να απονείμετε μετάλλιο Ελλάδα 3.0 της προόδου και του πολιτισμού, θα την κάνετε Πρέσβειρα Ευρωπαικού Πολιτισμού και θα πέσουν 62 μίζες για εμφανίσεις 20 λεπτών σε πανηγύρια στην Τραβαραχούλα Θεσπρωτίας.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,717 μηνύματα.
Ναι γιατι η Eurovision ειναι λυρική σκηνή και σηκώνει μόνο την Τραβιάτα του Βέρντι.

Κάτι τέτχοια κλαπατσίμπανα θα πάρουν την πρωτιά και ύστερα θα βγείτε με Κυριάκο να απονείμετε μετάλλιο Ελλάδα 3.0 της προόδου και του πολιτισμού, θα την κάνετε Πρέσβειρα Ευρωπαικού Πολιτισμού και θα πέσουν 62 μίζες για εμφανίσεις 20 λεπτών σε πανηγύρια στην Τραβαραχούλα Θεσπρωτίας.

Δεν νικάει η Ελλάδα με αυτό το τραγούδι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,416 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,717 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top