Eurovision 2024

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.
Ξέρω έχεις αδυναμία στα γαλλικά , αλλά η γαλλία δεν έχει πιθανότητες :bleh: Η πιο δυνατή μπαλάντα είναι του Βέλγου και αυτή οριακά θα βγεί 5αδα .
Οι πιθανοί νικητές είναι : Ολλανδία , Ελβετία , Κροατία , άντε και Ιταλία αν έχει σκηνική παρουσία
Κροατία όμως είναι ψιλο-άφωνος θα πάει άπατος στις επιτροπές
Ολλανδία θα κερδίσει televoting , ομως θα νικήσει Ελβετία απο μεγάλη διαφορά στις επιτροπές .
Δεν με νοιάζει η Γαλλία φέτος :pfff: η Αντζελίνα θέλω να τα πάει καλά
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,566 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,927 μηνύματα.
Τι πλάκα που έχει το βίντεο κλιπ? Τώρα το είδα έχει τρολοδιάθεση και φαίνεται και απο το ύφος της ίδιας της Μαρίνας σε πολλά σημεία
^^^^^Γενικα παντα οταν ακουω το τραγουδι και ειδικα οταν βλεπω τη μαρινα χαμογελαω για καποιο λογο. @amarelia
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,363 μηνύματα.
Σταθερα μεσα στην πρωτη 8δα η σαττι συμφωνα με στοιχηματιοκες και ειδικους αλλα οι ελληναρες βρηκαν ευκαιρια να κραξουν τη κοπελιτσα. Ασχοληθειτε λεω εγω με κανα σοβαρο θεμα και αφηστε τη σαττι να κανει τη δουλεια της.
Δεν αρκεί μόνο ο καλός τραγουδιστής όμως...χρειάζεσαι και καλό τραγούδι. Εαν και ακουστικά προσωπικά δεν μου αρέσει, αναγνωρίζω οτι είναι όντως πρωτότυπο πάντως και αυτό του δίνει edge σε πολλά άλλα στον διαγωνισμό.

Απο οτι έχω ακούσει μέχρι τώρα μου αρέσουν με σειρά προτίμησης :

1.Ισραήλ
2.Κύπρος
3.Ισπανία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το βίντεο κλιπ ενδιαφέρουσα παρωδία/σάτιρα πάντως.
Μακάρι να στέλναμε αυτή την εκδοχή, θα ταίριαζε γάντι :
 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,927 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.
1.Ισραήλ
2.Κύπρος
3.Ισπανία
Vine Wtf GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,316 μηνύματα.
Η φρεγάτα της Ιταλίας θα τα πάει καλά, ποντάρω στα μπουτάκια της τα όμορφα. <3
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,316 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,502 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,316 μηνύματα.
Μαζί σου αν και τώρα που τα είδα τούτα τα μπούτχια θεωρώ είναι νορμάλ και όχι θικ.
Για να μιλήσω σοβαρά
Σ αυτό συμφωνουμε εν μέρει, έπρεπε να ναι πιο θικ για να τανασκελιάσω σα χελώνα σε επιληψία από τη χαρά.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,502 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,316 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,088 μηνύματα.
τελευταία φορά που είδα eurovision, φάγαμε πίτσα και ήπιαμε μπύρες, ήταν όταν έπαιξε αυτή η κομματάρα, το 2003:

 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,363 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,066 μηνύματα.
1000055206.jpg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.
Έχουμε μεγάλη άνοδο στα στοιχήματα σήμερα, από 14η πήγε 10η Ελλάδα μέσα σε μια μέρα. Πριν την κυκλοφορία του τραγουδιού ήταν 16η.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top