Eurovision 2024

Isolde75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Νομίζω απλά δε πήρε σωστές ανάσες λόγω χορευτικού

Η Ιρλανδία δε μαρεσει καθόλου, απορώ πως πέρασε
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Πάντως το cover του zombie το είπε εκπληκτικά👏🏻
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γιατί πίσω γίνεται της πουτάνας και οι άλλοι πανηγυρίζουν στον διαγωνισμό τραγουδιού;
δεν ξέρω μπορεί να το σκέφτομαι και λάθος, το θεωρούσα δεδομένο πως απείχαν καθώς τα τελευταία χρόνια δεν παρακολουθούσα και χθες ξαφνιάστηκα που τους είδα -αν και το τραγούδι κομματάρα, έτερον εκάτερον-
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Γιατί πίσω γίνεται της πουτάνας και οι άλλοι πανηγυρίζουν στον διαγωνισμό τραγουδιού;
δεν ξέρω μπορεί να το σκέφτομαι και λάθος, το θεωρούσα δεδομένο πως απείχαν καθώς τα τελευταία χρόνια δεν παρακολουθούσα και χθες ξαφνιάστηκα που τους είδα -αν και το τραγούδι κομματάρα, έτερον εκάτερον-
Ναι καταλαβαινω τι λες. Νομιζω οτι ειναι μερος και του επικοινωνιακου αγωνα της Ουκρανιας να παραμεινει στην επικαιροτητα το ζητημα και η γιουροβιζιον προσφερει βημα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Το ρίξανε το βίντεο :(
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.
Το ανέβασαν πάλι αλλοι, είναι πλάνο.
Μαλιστα/ΟΚ Ο Φωκας ειπα να επαναλαβει τον ποντιακο χορο ΤΗΣ ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ!
Νταξει...δεν θα σχολιασω αλλο.Μην φανω περισσοτερο κακια

1715187479759.png


Αλλα αυτος κλεβει τον εαυτο του γμτ... :hehe:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Γιατί πίσω γίνεται της πουτάνας και οι άλλοι πανηγυρίζουν στον διαγωνισμό τραγουδιού;
δεν ξέρω μπορεί να το σκέφτομαι και λάθος, το θεωρούσα δεδομένο πως απείχαν καθώς τα τελευταία χρόνια δεν παρακολουθούσα και χθες ξαφνιάστηκα που τους είδα -αν και το τραγούδι κομματάρα, έτερον εκάτερον-
Έχμ όχι απλά συμμετείχαν αλλά πρόπερσι κέρδισαν κιόλας - τελείως αξιοκρατικά βεβαίως βεβαίως.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Ο Φωκάς Ευαγγελινός το ίδιο μοτίβο κάθε χρόνο;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Ε καλά με αυτό το τραγούδι τί άλλο μπορεί να κάνει;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,818 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Εμένα πάντως φωνητικά μου άρεσε το εξής theatrale άσμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top