Eurovision 2024

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
εχει λικαριστει ολοκληρο με τα κανονικα πλανα αλλα μονο το μεσημεριανο που ηταν χαλια φωνητικα . Απο το jury show εχει βγει καποιο κλιπακια , και εχουν διορθωθει τα φωνητικα

Φαίνεται πολύ καλό αυτό το βίντεο στο x.com!
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ξέρουμε τι ώρα/με τη σειρά θα βγεί η Μαρίνα αύριο; Στις 11 θα φτάσω σπίτι :closed-topic:
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Πενταδα με τυχαια σειρα: Ουκρανια Κροατι Ιταλια Ελλαδα Ελβετια
Παιξτε μεχρι και τα σπιτια σας.

Εναλλακτικα: Ουκρανια, Κροατια, Ιταλια, Ελβετια, Ιρλανδια
Αρχηγέ τα σπίτια μας θα παίξουμε, δεν υπάρχει "εναλλακτικά". :shablon_03:
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Εχω λατρέψει Ιρλανδία και Κροατία και μου άρεσε αρκετά της Κύπρου παρ’ ολο που ηταν φουλ ποπ γιατι είχε catchy ρεφρέν. Ανυπομονω για την εμφάνιση της Μαρίνας αλλά ανυπομονώ περισσότερο για το Ισραήλ καθώς ΠΕΡΙΜΕΝΩ να δω κάποια σημαία της Παλαιστινης. Θα έχει τρομερή φαση και πραγματικά ελπίζω να την δείξει κάποιος γτ υποτίθεται σαν διαγωνισμός δεν παίρνει θέση πολιτικά αλλά μέχρι στιγμής αυτό έχει κάνει.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
δεν ξερω κατα ποσο θα εχει φαση να γιουχαρουν την κοπελα ( ισως να της πεταξουν και τιποτα στην σκηνη )
Την EBU θα γιουχάρουν ουσιαστικά, όχι την κοπέλα. Δεν είναι το θέμα η κοπέλα ή η καταγωγή της. Το θέμα είναι η υποκρισία που υπάρχει εκεί πέρα για τα πολιτικά συμφέροντα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.
Την EBU θα γιουχάρουν ουσιαστικά, όχι την κοπέλα. Δεν είναι το θέμα η κοπέλα ή η καταγωγή της. Το θέμα είναι η υποκρισία που υπάρχει εκεί πέρα για τα πολιτικά συμφέροντα.
την EBU μπορουν να την γιουχαρουν οταν δεν ειναι καποιος στην σκηνη ... μην κοροιδευομαστε το μισος προς τον πολεμο πολλοι το προσωποποιουν ( σε λανθασμενα ατομα )
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Eurovision χωρίς Καπουτζιδη είναι σαν το σουβλάκι χωρίς το τζατζίκι.

Παρόλα αυτά τη βλέπω κάθε χρόνο γιατί μου αρέσει η μουσική και να ακούω νέα τραγούδια.
Αλλά δεν είναι όπως παλιά, σίγουρα.

Εγώ θα ήθελα την Δάφνη Μπόγκοτα. Αυτή ήταν η συνώνυμη λέξη της Eurovision.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Ο Καπουτζίδης ήταν φοβερός στην παρουσίαση. Εύστοχος, με ορθή φωνή και σωστές παύσεις και αναλύσεις.
Και η Μπόγκοτα ήταν σύμβολο - συνώνυμο της λέξης eurovision για χρόνια αλλά ξεπεράστηκε και σαν τον Καπουτζίδη δεν έχει.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
την EBU μπορουν να την γιουχαρουν οταν δεν ειναι καποιος στην σκηνη ... μην κοροιδευομαστε το μισος προς τον πολεμο πολλοι το προσωποποιουν ( σε λανθασμενα ατομα )
Μη αναγκαίο κακο αν δεν βγει καλη η παρουσίαση της στην περίπτωση που το κοινό εκείνη την ώρα δείξει πως υποστηριζει την Παλαιστινη. Αν και όλοι της διοργανωσης προφανώς θα φροντίσουν να βγει.
Όπως κι αν έχει όμως, ειναι υποκριτικό που στο Ισραήλ επιτρέπεται η συμμετοχή στον διαγωνισμό. Ετσι το βλεπω εγώ τουλάχιστον αλλά αν γίνει ανάλυση του θέματος εδώ φεύγουμε τελείως από το νόημα του θρεντ και πάμε στα πολιτικά.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Ρεαλ ετοιμασου να υποταχθεις στην μεγαλυτερη ομαδα της Γερμανιας.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
ξέρουμε τι ώρα/με τη σειρά θα βγεί η Μαρίνα αύριο; Στις 11 θα φτάσω σπίτι :closed-topic:
Γύρω στις 10 και 20 λογικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχω λατρέψει Ιρλανδία και Κροατία και μου άρεσε αρκετά της Κύπρου παρ’ ολο που ηταν φουλ ποπ γιατι είχε catchy ρεφρέν. Ανυπομονω για την εμφάνιση της Μαρίνας αλλά ανυπομονώ περισσότερο για το Ισραήλ καθώς ΠΕΡΙΜΕΝΩ να δω κάποια σημαία της Παλαιστινης. Θα έχει τρομερή φαση και πραγματικά ελπίζω να την δείξει κάποιος γτ υποτίθεται σαν διαγωνισμός δεν παίρνει θέση πολιτικά αλλά μέχρι στιγμής αυτό έχει κάνει.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Γύρω στις 10 και 20 λογικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το γιουχάρισμα είναι οντως άσχημο για την ίδια. Η αντιπάθεια ωστόσο πηγαίνει στην EBU και οχι σε αυτήν.
Όπως κι αν έχει, εγώ δεν ανεφερα πως ανυπομονώ να ακούσω γιουχάρισμα. Ανεφερα πως περιμένω να φανει η σημαία της Παλαιστινης από το κοινό για τον κανόνα που βγήκε πως απαγορεύεται η σημαία της.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το γιουχάρισμα είναι οντως άσχημο για την ίδια. Η αντιπάθεια ωστόσο πηγαίνει στην EBU και οχι σε αυτήν.
Όπως κι αν έχει, εγώ δεν ανεφερα πως ανυπομονώ να ακούσω γιουχάρισμα. Ανεφερα πως περιμένω να φανει η σημαία της Παλαιστινης από το κοινό για τον κανόνα που βγήκε πως απαγορεύεται η σημαία της.
Το ξέρω, απλά είδα το ποστ σου και θυμήθηκα ότι είδα το τουιτ πριν λίγο
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Πολύ άσχημο το γιουχάρισμα στην κοπέλα. Κρίμα. Και το τραγούδι είναι πάρα πολύ ωραίο, όπως και η φωνή της που είναι από τις καλύτερες της φετινής διοργάνωσης. Μάλλον εκεί θα πάει η αυριανή μου ψήφος.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
χαρηκε η ψυχουλα μου με το γιουχαρισμα
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,677 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top