Eurovision 2024

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Κλεμμένο χορευτικό από Φουρέιρα η Μάλτα :hmm:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
Κλεμμένο χορευτικό από Φουρέιρα η Μάλτα :hmm:
Και οχι μονο.Τοσο παρωχημενο κορμακι..εννοω αυτο που φοραγε..ελεος δηλαδη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΑΛΒΑΝΙΑ..μια απο τα ιδια...καλα..οχι οτι το ειχαν και ποτέ


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕΕΕ! :hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΝΑΙ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΓΜΤ! :hehe: ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΝΝΟΩ!
Καμια σχεση με το βιντεο κλιπ που το πρωτοπαρουσιασαν.Πολυ καλυτερο απο παρα πολλα.
Ενθουσιαστικο..ωραιο.
ΜΠΡΑΒΟ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Σκίσαμε κι ας είχαμε πάλι προβλήματα στον ήχο. Νομίζω ότι θα πάμε πολύ καλά. Μπράβο σε όλους, έχω χρόνια να χαρώ με τραγούδι μας.
:rockon:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Ωω μου άρεσε πολύ η Μαρίνα👏🏻😘😘🔝
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
Σκίσαμε κι ας είχαμε πάλι προβλήματα στον ήχο. Νομίζω ότι θα πάμε πολύ καλά. Μπράβο σε όλους, έχω χρόνια να χαρώ με τραγούδι μας.
:rockon:
Εδω εμενα μου αρεσε...που οταν ειχα δει το βιντεο κλιπ αρχικα..εβριζα!
Πολυ ωραια μπραβο!
ΘΕΑΡΑ ΛΕΜΕ! Και το λεω εγω που αρχικα την εθαβα!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Κι εμένα μου άρεσε!
Τώρα παίζει ο Nemo, φαβορί για 2ος.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Τα τα τα θα τραγουδάμε όλο το καλοκαίρι!!!
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.
για αυτο αγαπω τις φασαιες και ας ειναι κοντα 40 χρονες :bounce:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Τέλεια ήταν.. Και το μονόπλανο πολύ ιδιαίτερο! 🥰
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Phoenix_

Νεοφερμένος

Η Phoenix_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Όχι ότι τρελαίνομαι για το δικό μας, αλλά η Μαρίνα φάνηκε ότι έβαλε τα δυνατά της! Είναι και άρρωστη!

Στο μεταξύ, είναι η Μαρίνα 37 ετών;; 😮
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.
ιρλανδια μονο ρε
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
Δεν κρατούσε το μικρόφωνο σωστά στην αρχή και δεν μπορούσε να κρατήσει τη φωνή της ψηλά. Σκηνική παρουσία πολύ καλή αν και το τικτοκ στην αρχή δεν μου άρεσε. Θα περάσει τελικό. Το θέμα είναι δούμε πως θα πάει το Σάββατο. Είναι λάθος να τη συγκρίνουμε με διαγωνιζόμενους που πήγαιναν με ελάχιστο budget τα τελευταία χρόνια.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Μπέσα παιδιά κλαίω με το γαλλικό τραγούδι
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top