Eurovision 2024

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.

Phoenix_

Νεοφερμένος

Η Phoenix_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,628 μηνύματα.
Αν εννοεις τους σατανιστας,.μαζι σου.. :hehe:

 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Άμα δεν παινεψω το σπίτι μου..θα πέσει να με πλακώσει :redface:.. Όμως όντως ο Σλιμαν ήταν πολύ συγκινητικός ρε σεις! Όταν έλεγε τα τόσο όμορφα αυτά λόγια, τα μάτια του ήταν τόσο γλυκά.
 

Isolde75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Δεν κρατούσε το μικρόφωνο σωστά στην αρχή και δεν μπορούσε να κρατήσει τη φωνή της ψηλά. Σκηνική παρουσία πολύ καλή αν και το τικτοκ στην αρχή δεν μου άρεσε. Θα περάσει τελικό. Το θέμα είναι δούμε πως θα πάει το Σάββατο. Είναι λάθος να τη συγκρίνουμε με διαγωνιζόμενους που πήγαιναν με ελάχιστο budget τα τελευταία χρόνια.
Δε παίρνει και καλές ανάσες Σε κάποια σημεία ακούστηκε λαχανιασμενη Παίζει ναναι πτώμα απτη φαρυγγίτιδα
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,295 μηνύματα.
Άμα δεν παινεψω το σπίτι μου..θα πέσει να με πλακώσει :redface:.. Όμως όντως ο Σλιμαν ήταν πολύ συγκινητικός ρε σεις! Όταν έλεγε τα τόσο όμορφα αυτά λόγια, τα μάτια του ήταν τόσο γλυκά.
Το θέμα είναι ότι δεν ξέρουν οι περισσότεροι τα λόγια οπότε δε σου βγαίνει το συναίσθημα που κανονικά έχει αυτό το τραγούδι. Πάντως εγώ τον ερωτεύτηκα στα 3 αυτά λεπτά. Υπέροχος. <3
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι δεν ξέρουν οι περισσότεροι τα λόγια οπότε δε σου βγαίνει το συναίσθημα που κανονικά έχει αυτό το τραγούδι. Πάντως εγώ τον ερωτεύτηκα στα 3 αυτά λεπτά. Υπέροχος. <3
Ο γαλλος; Για τον γαλλο λεμε; :hehe:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Σαν παραδοσιακή κιτσαρία μου φαίνεται της Αρμενίας.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Ωραίος ο Λετονός, συγκινήθηκε κιόλας ο γλυκούλης. Δεν πιστεύω να περάσει δυστυχώς. :/:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Τραγούδι 80s η Ισπανία.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Ωραίο το Βέλγιο!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Η Ισπανία με ποια λογική πέρασε στον τελικό;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,122 μηνύματα.
της Σάττι ξεχωρίζει από όσα είδα.

αρκετά όμως. πονέσανε τα αυτιά μου και τα μάτια μου. οι περισσότεροι έχουν μείνει στα κακά 80-90s.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Η Σάττι είναι θεά μπροστά σ' αυτούς.

Απλή, λιτή κι απέριττη.. και κουκλίτσα🥰
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top