Eurovision 2024

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.
O γαλλος πώς γίνεται να ακουγόταν έτσι κρυσταλλινος από 1 μετρο μακριά το μικρόφωνο στο ακαπελλα;

Ουαου υπέροχος
Δεν ξερω γαλλικά αλλά μου μετεδωσε το συναίσθημα
Και αυτό είναι το νόημα της μουσικής και το κατάφερε και με το παραπάνω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολύ μαρεσει το Ισραήλ πάντως φωνητικά τέλεια φωνή έκταση μελωδια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Ωραίο του Ισραήλ!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.
Μόνο στις πρόβες είχαν τα @@ να γιουχαρουν μερικοί το Ισραήλ, τώρα μουγκα.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Ισραήλ πάρα πολύ καλό.

Νορβηγία έχει βγει η Μαρία Καβογιάννη;
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,633 μηνύματα.
Η φωνη της νορβηγεζας είναι σα να γεμίζει όλη την αρένα φωναρα ατμοσφαιρικο
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Ρε η γλυκούλα💞
20240509_233034.jpg
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.
Φοβερή, χορός, ζωντάνια, νεανικός αέρας μου άρεσε πάρα πολύ, παιδιά δεν αποκλείω και την πρωτιά να ξέρετε
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Δε μπορώ να πω μας τιμήσανε με την Παπαρίζου!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Ασκήσαμε το εκλογικό μας δικαίωμα!
 

Isolde75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isolde75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Θεές και οι 3
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Πω πω τι γυναικάρα η άτιμη🔥
20240509_234745.png
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,860 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,180 μηνύματα.
Ισραήλ και Γαλλία, φωνάρες. Ο Γάλλος είναι μαγκρεμπινος. Με είχε μαγέψει με άλλο τραγούδι πολύ παλιά. Αν το βρω, θα το βάλω.
Edit
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,628 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.
Λοιπον..αφου τα ειδα ολα και δεν κοιμηθηκα... :hehe: ενα θα σας πω! Οτι 2 τραγουδια εχω στην καρδια μου!
Κια ας σας στεναχωρησω.
Το ενα ειναι του Βελγιου...καλα μιλαμε θεος ο τυπος!Ενας..μονος του..παρα πολυ δυνατη παρουσια..παρα πολυ κοντα στα ακουσματα μου. ΘΕΟΣ!
Για το δευτερο θα ζητησω ταπεινα συγνωμην..θα κανω 100 τεμεναδες ,θα σας ορκιστω οτι δεν ειμαι μερος του σιωνιστικου σχεδιου..αλλα ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ ΛΕΜΕ! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!
Σορυ αγαπουλες.Αλλα ηταν φανταστικο!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,082 μηνύματα.
Είναι πρώτοι σε κάτι τέτοια χιουμοριστικά οι Σουηδοί.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.
αυτή η παρουσιαστρια μ’αρέσει φουλ βγάζει τρελή αυτοπεποίθηση και εχει χιούμορ οχι ξυλάγγουρο τηλεπερσόνα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top