Eurovision 2024

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,679 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω ότι πέρασε η Λετονία και όχι το Βέλγιο 🥹
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,394 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Άστα, μεγάλο το κόλλημα φέτος.
Πάμε Ισραήλ διακοπές του χρόνου :pfff:.
Απλά ας πάρουμε και κανά αλεξίσφαιρο γιατί δεν ξέρεις πως θα είναι ο καιρός :loltooth:.
Δλδ εσυ κολλησες με το Ισραηλ φετος αντι για περυσι; Ρε εισαι τρελος ρε;

Φωνητικα μακραν καλυτερα φετος βεβαια
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Πω πω, απόλυτη γυναικάρα🔥
20240510_011157.jpg
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.
εκανε η μανα μου εμβολιο στη παπαριζου :prettyplz:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Άστα, μεγάλο το κόλλημα φέτος.
Πάμε Ισραήλ διακοπές του χρόνου :pfff:.
Απλά ας πάρουμε και κανά αλεξίσφαιρο γιατί δεν ξέρεις πως θα είναι ο καιρός :loltooth:.
Το ψήνω. Noa πέρυσι (αξεπέραστη), Eden φέτος (άξια διάδοχος). Φύγαμε :worry:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.
IMG_8945.jpeg

Τα views ανεβαίνουν αλλά όχι τα likes. Προφανώς είναι πληρωμένα.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,565 μηνύματα.
κι εγώ πιστεύω πως μάλλον η κροατία θα το πάρει, διάβασα κάτι σχόλια με τα οποία ταυτίστηκα που λέγαν πως ο τύπος είναι σαν να κάνει το δικό του σόου και να μαστε καλεσμένοι

μάχη θα γίνει το σαββατο
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,394 μηνύματα.
Δλδ εσυ κολλησες με το Ισραηλ φετος αντι για περυσι; Ρε εισαι τρελος ρε;

Φωνητικα μακραν καλυτερα φετος βεβαια
Δεν ήταν κακή και του 2023, αλλά φέτος παίζουμε σε ακόμα υψηλότερα στάνταρ απο όλες τις απόψεις.
Θέλω να παραμένω ρεαλιστικός όμως γιατί θα σκάσει κανάς νόμος Andy-Zukov πάλι και η ζωή θα προσφέρει καμιά Netta :hehe:.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Μαζέψτε με, έχω κολλήσει στην Έλενα εγώ😋
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,708 μηνύματα.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Ιταλίας:

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-05-10, 1.20.12 πμ.png


Ιπποπρόσωποι (κοινώς αλογομούρηδες), τρέξτε να στοιχηματίσετε νίκη Ισραήλ στο televoting όσο έχει ακόμα αξιοπρεπείς αποδόσεις
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,394 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ εαν η Σάττι ήταν όντως άρρωστη και πήγαινε και κόλλαγε στους άλλους...πολύ έξυπνη κίνηση. Έτσι θα είναι όλοι σκατά το Σαββάτο και θα αναμετρηθούν επί ίσοις όροις :bleh:!

Μου θύμησε έναν καθηγητή πληροφορικής που είχα ο οποίος είχε μικροφοβία παίζει να καθάριζε τα πάντα ανα 10 λεπτά στο εργαστήριο. Μια μέρα είχε επίσκεψη στο σπίτι του απο οτι μας είχε πει απο κάτι συγγενείς. Πάνε, τον φιλάνε, τον αγκαλιάζουν και του λένε "είμαστε άρρωστοι". Έτρεχε να βρει μαντηλάκια :hehe:.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.
Μου θύμησε έναν καθηγητή πληροφορικής που είχα ο οποίος είχε μικροφοβία παίζει να καθάριζε τα πάντα ανα 10 λεπτά στο εργαστήριο. Μια μέρα είχε επίσκεψη στο σπίτι του απο οτι μας είχε πει απο κάτι συγγενείς. Πάνε, τον φιλάνε, τον αγκαλιάζουν και του λένε "είμαστε άρρωστοι". Έτρεχε να βρει μαντηλάκια :hehe:.
Μήπως έχουμε τον ίδιο; Πηγαίνουν και του φιλάνε την καράφλα και βήχουν πάνω του και ο τυπας κανει παρκούρ για να τρέξει να παρει χαρτί και αντισηπτικό.
Μασκα φυσικά ποτέ...
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,565 μηνύματα.

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,649 μηνύματα.
τι ειπα ρε παιδια :lol:
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ο λόγος που ανέβηκε το Ισράηλ δεν είναι επειδή έσκισε στον ημιτελικό, είναι επειδή υπάρχει τρομερή συσπείρωση των εβραίων και χτυπήσανε τρελά νούμερα στο σημερινό τέλε

@Poirot κανόνισε να τους ψηφίσεις κακομοίρη μου, θα φέρω τη μάγισσα να σε βρει
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,083 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ εαν η Σάττι ήταν όντως άρρωστη και πήγαινε και κόλλαγε στους άλλους...πολύ έξυπνη κίνηση. Έτσι θα είναι όλοι σκατά το Σαββάτο και θα αναμετρηθούν επί ίσοις όροις :bleh:!

Μου θύμησε έναν καθηγητή πληροφορικής που είχα ο οποίος είχε μικροφοβία παίζει να καθάριζε τα πάντα ανα 10 λεπτά στο εργαστήριο. Μια μέρα είχε επίσκεψη στο σπίτι του απο οτι μας είχε πει απο κάτι συγγενείς. Πάνε, τον φιλάνε, τον αγκαλιάζουν και του λένε "είμαστε άρρωστοι". Έτρεχε να βρει μαντηλάκια :hehe:.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,394 μηνύματα.
Μήπως έχουμε τον ίδιο; Πηγαίνουν και του φιλάνε την καράφλα και βήχουν πάνω του και ο τυπας κανει παρκούρ για να τρέξει να παρει χαρτί και αντισηπτικό.
Μασκα φυσικά ποτέ...
Κοίτα, εγώ τον είχα πριν καμιά 10ετια+. Τότε είχε μαλλάκια, τώρα δεν ξέρω τι γίνεται :hehe:.
Αλλά ναι, η πληροφορική είναι εξαιρετικό career path εαν είσαι ψυχαναγκαστικός.

Στην δεδομένη περίπτωση βεβαια εαν ο άλλος έρθει και σε φιλήσει ενώ ξέρει οτι είναι άρρωστος, τότε είναι και λίγο μαλάκας πέρα απο άρρωστος.

Αλλά η Σάττι δικαιολογείται, έχει ιερό σκοπό και πρέπει να χρησιμοποιήσει και τεχνικές ανορθόδοξου πολέμου για την νίκη μας :pfff:.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,718 μηνύματα.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Ιταλίας:

View attachment 132357

Ιπποπρόσωποι (κοινώς αλογομούρηδες), τρέξτε να στοιχηματίσετε νίκη Ισραήλ στο televoting όσο έχει ακόμα αξιοπρεπείς αποδόσεις


Κοιτά αφού πήραμε και 4 από την Ιταλία κάτι είναι καθώς συνήθως δεν μας ψηφίζουν. 😂😂
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,935 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top