Eurovision 2024

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Καλά αν νικήσει το Ισραήλ σήμερα βλέπω η ΚΝΕ να κλείνει τα πανεπιστήμια με κατάληψη για τους επόμενους μήνες 😂😂.
Ειναι τοσο το μισος τους και η προπαγανδα τους που δεν προκειται.
Αλλα εγω ριχνω μια ψηφο στο ισραηλ.. για την τραγουδιστρια 20 χρονων...που δεν φταιει σε τιποτα και εχουν πεσει να την φανε.Πολυ θαρρος γμτ.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
και ο τσα τσα τσα αρνηθηκε να δωσει τους βαθμους για φινλανδια νμζ
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,941 μηνύματα.
Καλά αν νικήσει το Ισραήλ σήμερα βλέπω η ΚΝΕ να κλείνει τα πανεπιστήμια με κατάληψη για τους επόμενους μήνες 😂😂.
H νίκη του Ισραήλ στο televoting είναι δεδομένη. Στην Ελλάδα με τόσο διαφήμιση που έχουν ρίξει θα βγει πρώτο σίγουρα (televoting). Αν έπαιζε το europapa θα γινόταν μάχη.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
Πάντως αν δούμε τα views από τον ημιτελικό η Κροατία σπάει ρεκόρ με 7 εκατομμύρια views σε μόλις τρεις ημέρες, δηλαδή τα τριπλάσια σε σχέση με το Ισραήλ και την Ελβετία. Λες @Poirot αυτό να σημαίνει κάτι ως προς το αποτέλεσμα η όχι;;

View attachment 132451

View attachment 132452

View attachment 132453
Όχι απαραίτητα. Και η Ελλάδα έχει παρά πολλά views αλλά η λογική λέει ότι δεν θα είναι στο top 5. Είναι μια ένδειξη ότι ένα τραγούδι έχει απήχηση, αλλά μέχρι εκεί. Ειδικά τώρα που αν κερδίσει το Ισραήλ δεν θα είναι λόγω απήχησης του τραγουδιού αλλά λόγω πολιτικής.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
βtw εγω θεωρω δεδομενο το ιρλανδο θα πεταξει καμια σημαια παλαιστινης σημερα
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,080 μηνύματα.

Δεν ξέρω αν το βάλατε ήδη γιατί δε διάβασα γύρω στις πεντέξι σελίδες, αλλά εδώ γράφει την επίσημη ανακοίνωση και θέση της Ολλανδίας.
Τώρα τι ισχύει, ποιος το ξέρει....
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.

Δεν ξέρω αν το βάλατε ήδη γιατί δε διάβασα γύρω στις πεντέξι σελίδες, αλλά εδώ γράφει την επίσημη ανακοίνωση και θέση της Ολλανδίας.
Τώρα τι ισχύει, ποιος το ξέρει....
ναι το εβαλα εγω καμποσες σελιδες πισω
το εγραψα και σε 2-3 ποστ
κανείς δεν το εδωσε σημασια ομως
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,080 μηνύματα.
ναι το εβαλα εγω καμποσες σελιδες πισω
το εγραψα και σε 2-3 ποστ
κανείς δεν το εδωσε σημασια ομως
Πάντως αν συνέβη όντως αυτό που γράφει και δεν υπήρξε κανένα ίχνος βίας, τότε νομίζω και εγώ πως ήταν υπερβολικό να τους πετάξουν από το διαγωνισμό.
Με τέτοια ευτράπελα που συμβαίνουν μου φαίνεται θα το παρακολουθήσω το θέμα απλώς για να γελάσω. Για γέλια είναι, τέτοιο τραγικό θέαμα που κατάντησαν.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
H νίκη του Ισραήλ στο televoting είναι δεδομένη. Στην Ελλάδα με τόσο διαφήμιση που έχουν ρίξει θα βγει πρώτο σίγουρα (televoting). Αν έπαιζε το europapa θα γινόταν μάχη.

Το Ισραήλ θα πατωσει στα juries θεωρώ, σίγουρα η νίκη θα είναι οριακή σήμερα καθώς θα έχουμε μεγάλο dispersion στις ψήφους.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,941 μηνύματα.
Το Ισραήλ θα πατωσει στα juries θεωρώ, σίγουρα η νίκη θα είναι οριακή σήμερα καθώς θα έχουμε μεγάλο dispersion στις ψήφους.
Auto είναι απαράδεκτο γιατί είναι ωραίο τραγούδι. Προφανώς αυτό λες θα γίνει γιατί αλλιώς τα στοίχηματα θα το έδειχναν πρώτο το Ισραήλ.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Auto είναι απαράδεκτο γιατί είναι ωραίο τραγούδι. Προφανώς αυτό λες θα γίνει γιατί αλλιώς τα στοίχηματα θα το έδειχναν πρώτο το Ισραήλ.
Ισραηλ και Ουκρανια σιγουρα θα φανε κοφτη. Δε θα ρισκαρουν να ριξουν και αλλο λαδι στη φωτια στις κατηγοριες περι πολιτικοποιησης
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top