Eurovision 2024

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
The Office Crying GIF
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.
Ενδιαφερουσα η ποπ ροκ οπερα του Ελβετου. Ειχε καλες στιγμές.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Ενταξει, μονο το νον-binary και την καλή φωνή έχει. Ολα τ αλλα αισχος.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,832 μηνύματα.
Πρωτη φορα ειδα τον ελβετο..ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
αντικειμενικα το τραγουδι της ελβετιας ειναι masterpiece
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Σε λίγο βγαίνει το μεγάλο φαβορί η Κροατία. Από την εμφάνιση τους θα εξαρτηθεί αν η τελευταία μου ψήφος πάει στην Κροατία η στην Ελβετία.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Η καλύτερη φωνή φέτος και πολυ εντυπωσιακό το πως τραγουδάει τόσο καλά σε τέτοια σκηνη
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,136 μηνύματα.
Το τοπ-3 μου παραμένει:

Σαττι
Ισραήλ
Ιρλανδία
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,876 μηνύματα.
Εγώ στα 17 πήγα τριήμερη με το σχολείο, αυτή έχει εκπομπή στην τηλεόραση, είναι τραγουδίστρια, χορεύτρια και πήγε Eurovision.
στα 17 μου εγω χαραμιζομαι με τις κοκακολες και τα πρεζοκρασα.
βλεπεις απο νεαρη ηλικια την πορεια των ανθρωπων στη ζωη τους.
η δικια μου ειναι φανερη
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,305 μηνύματα.
Τί λένε οι στίχοι ρε παιδιά και συγκινειστε;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,088 μηνύματα.
Σκάστε πιααααα για παρουσιαστές και χαχανα.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
οχι να μας περναει στα odds και η ισπανια , που καταντησαμε
Παιδιά, λάθος στοιχήματα κοιτάτε. Για νίκη δεν έχουν πλέον σημασία, δεν υπάρχει ψυχή που να ποντάρει σε εμάς και είναι λογικό. Στα στοιχήματα για τη δεκάδα ανεβήκαμε από το 48% εχθές στο 55% πιθανότητα
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 655 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,534 μηνύματα.
Σλοβένα, θέλω να γίνουμε φίλοι.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,625 μηνύματα.
πωπω τώρα θα πάρει φωτιά το σταδιο όλο

πάμε
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,747 μηνύματα.
Βγαίνει το μεγάλο φαβορί παιδιά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top