Eurovision 2024

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 851 μηνύματα.
Αρνούμαι να δεχτώ ότι έχασε ο Κροάτης που σήκωσε όλο το γήπεδο στον αέρα από τον Ελβετό που όλο το τραγούδι ήταν το α α α α σε ψηλές νότες
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,536 μηνύματα.
Που είδες να υπερασπίζομαι τους Ustase; Απλά όντως για τους Κροάτες είναι προσβλητική η σημαία της Γιουγκοσλαβίας γιατί τους θυμίζει σερβική καταπίεση. Για εμένα είναι απλό, πείραξες Σέρβο είναι σαν να πείραξες Έλληνα. Πείραξες Έλληνα, σαν να πείραξες Σέρβο. Οι Σέρβοι είναι πάνω από ιδεολογίες και αριστεροί να γίνουν είναι αδέρφια μας.

Όπως έλεγε ο Ράντιτς το 1995 «μόνο δύο συμμάχους έχουμε, τον Θεό και τους Έλληνες».
Τετοια αγαπη εχω για την Αρμενία εγω πρώτα και υστερα για τη Σερβία.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.
Που είδες να υπερασπίζομαι τους Ustase; Απλά όντως για τους Κροάτες είναι προσβλητική η σημαία της Γιουγκοσλαβίας γιατί τους θυμίζει σερβική καταπίεση. Για εμένα είναι απλό, πείραξες Σέρβο είναι σαν να πείραξες Έλληνα. Πείραξες Έλληνα, σαν να πείραξες Σέρβο. Οι Σέρβοι είναι πάνω από ιδεολογίες και αριστεροί να γίνουν είναι αδέρφια μας.

Όπως έλεγε ο Ράντιτς το 1995 «μόνο δύο συμμάχους έχουμε, τον Θεό και τους Έλληνες».
σορυ τοτε αδερφε, μαλακια μου, εχω ψημενο εγκεφαλο και περναω το χρονο μου στο τικτοκ και το skull and bones εμοτζι το γνωριζω ως γελιο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 851 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.
Τελικά τι θέση πιάσαμε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο Ελβετός γτ πήρε τόσο πολύ στους κριτές;
Γιατί έχουν γνώση από μουσική. Και στο κοινό ήταν σχεδόν πρώτο. Στους νέους σίγουρα.
 

KleinosBrekias

Νεοφερμένος

Ο Μητσαρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,248 μηνύματα.
Τετοια αγαπη εχω για την Αρμενία εγω πρώτα και υστερα για τη Σερβία.
και για τους δύο θα έλεγα την ίδια έχω. Ό,τι λέω για τους Σέρβους ισχύει και για τους Αρμένιους αδελφούς μας.

Δεν καταλαβαίνω βέβαια την αγάπη σου για το Ισραήλ με τίποτα :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,941 μηνύματα.
IMG_8961.jpeg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.
Ο Ελβετός γτ πήρε τόσο πολύ στους κριτές;

Επειδή ο Ελβετός είναι non binary για αυτό, κάθε χρόνο οι επιτροπές χαλάνε το αποτέλεσμα. Το έκαναν το 2015 με την Ιταλία, το 2016 με την Ρωσία, πέρσι με την Φινλανδία και τώρα με την Κροατία. Πραγματικά ντροπή και κοροϊδία.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,536 μηνύματα.
και για τους δύο θα έλεγα την ίδια έχω. Ό,τι λέω για τους Σέρβους ισχύει και για τους Αρμένιους αδελφούς μας.

Δεν καταλαβαίνω βέβαια την αγάπη σου για το Ισραήλ με τίποτα :P
Είναι απλό.

Δεν τους αγαπάω, αλλά τους θαυμάζω γιατί κάνουν αυτο που πρέπει για τη χώρα τους (μέσα σε κάποια λογικά πλαίσια, δε συμφωνώ με όλα). Αυτο που θα έπρεπε να κανει και η δική μας. Μας πειραξες σήμερα; Δεν υπάρχεις από αύριο.
 

nearos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.
1715468795528.png
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Πω πω κλεψιά τεράστια..

Γάμα μας ρε Γιουροβίζιον, που η Σάττι είχε τις περισσότερες προβολές και βγήκε 11η.

Μπουρδελοδιαγωνισμός, δεν ξανά βλέπω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,748 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά μπράβο, νίκησε η Ελβετία με 110 points κάτω από την πρώτη Κροατία. Πανηγύρι από τα λίγα, μας δουλεύουν μέσα στα μούτρα μας.

IMG_5166.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πω πω κλεψιά τεράστια..

Γάμα μας ρε Γιουροβίζιον, που η Σάττι είχε τις περισσότερες προβολές και βγήκε 11η.

Μπουρδελοδιαγωνισμός, δεν ξανά βλέπω.

Δες ποσό κάτω ήταν η Ελβετία όμως η επιτροπές της έσωσαν την νίκη.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,941 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,195 μηνύματα.
Επειδή ο Ελβετός είναι non binary για αυτό, κάθε χρόνο οι επιτροπές χαλάνε το αποτέλεσμα. Το έκαναν το 2015 με την Ιταλία, το 2016 με την Ρωσία, πέρσι με την Φινλανδία και τώρα με την Κροατία. Πραγματικά ντροπή και κοροϊδία.
Ο Ελβετός θα έπαιρνε πολύ περισσότερα από το κοινό αν δεν διαγωνίζονταν το Ισραήλ και η Ουκρανία.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,536 μηνύματα.
Πω πω κλεψιά τεράστια..

Γάμα μας ρε Γιουροβίζιον, που η Σάττι είχε τις περισσότερες προβολές και βγήκε 11η.

Μπουρδελοδιαγωνισμός, δεν ξανά βλέπω.
Ελα να τη δουμε παρέα του χρόνου, αμέσως νίκη. Θα έχω και λαιβ παπαρίζου για πάρτη σου, μπέλλυ ντάνσινγκ.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,638 μηνύματα.
Πωω του έσπασε στο τέλος το βραβείο!!
Ακουστηκε ένα κρακ και μετά του χε μείνει το μισό στο χερι
 

KleinosBrekias

Νεοφερμένος

Ο Μητσαρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top