Eurovision 2024

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,859 μηνύματα.
Ρουσλανάρα θεά
δε θα ξεχάσω ποτέ όμως που η γύφτισα στη συνάντηση με τον Σάκη μας του χε φέρει δώρο ενα ποτό κι αυτός (αν θυμαμαι καλά) ολοκληρο ρολοι :pfff:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Δεν υπήρχε αυτό το τραγούδι...Είχε ένα ρυθμό άκρως ξεσηκωτικό. Δε γινόταν να μην λικνιστείς, ένα πράμα...

Και 20 χρόνια πριν...

τραγουδάρα!
Αν και δεν ήταν το δικό μου φαβορί, δεν αμφισβητώ, πως ηταν το τραγούδι που έγραψε ιστορία.
Ο μεγάλος μου, που ασχολείται με μουσική, μου λέει, πως όλος ο θεσμός της γιουροβιζιον αξίζει γιαυτό και μόνο το τραγούδι. Όταν, λέει, βγήκε η Ρουσλάνα τότε στη σκηνή, μέσα στα πρώτα 10 δευτερόλεπτα, κατάλαβε πως θα βγει πρώτο και πως η ιστορία της Ουκρανίας και της γιουροβίζιον μπήκε σε άλλο δρόμο
 

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,522 μηνύματα.
Όταν, λέει, βγήκε η Ρουσλάνα τότε στη σκηνή, μέσα στα πρώτα 10 δευτερόλεπτα, κατάλαβε πως θα βγει πρώτο και πως η ιστορία της Ουκρανίας και της γιουροβίζιον μπήκε σε άλλο δρόμο
Μικρός ήμουν τότε με Ρουσλάνα, αλλά θυμάμαι ότι το τραγούδι είχε τόσο μεγάλες επιπτώσεις στον κόσμο και μερικοί θεωρούν ότι ήταν η πρώτη αφορμή για να αρχίσει να σκέφτεται το χτύπημα ο Πούτιν, ήδη από τότε, γιατί είχε θορυβηθεί πάρα πολύ.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,483 μηνύματα.
Μετά από αυτή την είδηση πήγα και ξαφρισα όλα τα mon amour του ζαχαροπλαστείου της γειτονιάς μου...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,341 μηνύματα.
Dooooooomsdayyy blγγγγγueeee
Μου έχει κολλήσει το τραγούδι της Ιρλανδίας :music2:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,483 μηνύματα.
Μη μου πείτε πως δε θα βρω πάλι εισιτήριο;
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,656 μηνύματα.
FB_IMG_1718316950599.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,483 μηνύματα.
Καλά, μαύρες κάλτσες με άσπρα παπούτσια;;;;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,483 μηνύματα.

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-06-15-10-34-09-603_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-15-10-34-09-603_com.android.chrome.jpg
    375.2 KB · Εμφανίσεις: 14

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,341 μηνύματα.
Στιγμιότυπο οθόνης 2024-06-16 161417.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top