Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπάρχει αυτή η εφαρμογή αλλα συλλέγει τις πληροφορίες της από τα άτομα που επικοινωνείς συνήθως.Οι πληροφορίες είναι fake!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ναι το ξερω γι'αυτη την εφαρμογη...εγω λεω για τις καινουργιες ρυθμισεις απορρητου που εγιναν τον αυγουστο..οπως πχ η τοποθεσια που βρισκεσαι κτλ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
απορρητο στο fakebook? χααχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Η ρύθμιση που αναφέρεις "Τωρα μπορειτε να ελεγχετε ποιος βλεπει τισ δημοσιεύσεις σας" σου επιτρέπει να ρυθμίσεις αν θέλεις τις δημοσιεύσεις σου να τις βλέπουν μόνο φίλοι ή φίλοι φίλων.Δεν ισχύει ότι μπορείς να δεις ποιοι μπαίνουν στο προφίλ και βλέπουν τις δημοσιεύσεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
από τη στιγμή που έκανες facebook δεν υπάρχει απόρρητο...
Not.
Υπάρχει αν το θες.
Τώρα για το ποιους έχεις φίλους, χμμ μια λύση είναι να μην τους μιλάς και στην καθημερινή σου ζωή, έξω δηλαδή, για να έχεις απόρρητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Not.
Υπάρχει αν το θες.
Τώρα για το ποιους έχεις φίλους, χμμ μια λύση είναι να μην τους μιλάς και στην καθημερινή σου ζωή, έξω δηλαδή, για να έχεις απόρρητο.
πως ακριβως υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η ρύθμιση που αναφέρεις "Τωρα μπορειτε να ελεγχετε ποιος βλεπει τισ δημοσιεύσεις σας" σου επιτρέπει να ρυθμίσεις αν θέλεις τις δημοσιεύσεις σου να τις βλέπουν μόνο φίλοι ή φίλοι φίλων.
Και επίσης ποιοι συγκεκριμένοι φίλοι να τις βλέπουν και ποιοι όχι.Έτσι μπορείς να φτιάξεις μια λίστα με μόνο αυτούς που θέλεις να βλέπουν δημοσιεύσεις σου και για τους..ανεπιθύμητους θα φαίνεται ότι δεν έχεις κάνει κάποια δημοσίευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πως ακριβως υπαρχει?
Με το να προσέχεις τι κοινοποιείς και ποιους κάνεις φίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

momolis

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Άφησα την ξαδέλφη μου να μπει στο facebook με το προφίλ και έκανε σε μερικούς αίτημα φιλίας και δε θυμάται σε ποιους ακριβώς.Μηπως υπάρχει τρόπος να δω σε ποιους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Άφησα την ξαδέλφη μου να μπει στο facebook με το προφίλ και έκανε σε μερικούς αίτημα φιλίας και δε θυμάται σε ποιους ακριβώς.Μηπως υπάρχει τρόπος να δω σε ποιους;
Νομιζω πως οχι !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άφησα την ξαδέλφη μου να μπει στο facebook με το προφίλ και έκανε σε μερικούς αίτημα φιλίας και δε θυμάται σε ποιους ακριβώς.Μηπως υπάρχει τρόπος να δω σε ποιους;
Δεν ξέρω κάποιον τρόπο όμως μπορείς να ακυρώσεις τα αιτήματα απενεργοποιώντας και ξανά ενεργοποιώντας το προφίλ σου στο fb.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάποιος να μου πει πώς μπορώ να κρύψω τον τοίχο μου από άσχετους και να τον βλέπουν μόνο φίλοι.
Ξέρω ότι δε βλέπουν τα πάντα στον τοίχο μου, αλλά φαίνεται στα αριστερά που λέει "Wall" και το ίδιο και οι "Photos" . T.T

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάποιος να μου πει πώς μπορώ να κρύψω τον τοίχο μου από άσχετους και να τον βλέπουν μόνο φίλοι.
Ξέρω ότι δε βλέπουν τα πάντα στον τοίχο μου, αλλά φαίνεται στα αριστερά που λέει "Wall" και το ίδιο και οι "Photos" . T.T
Πας στα Options και πατάς Διαγραφή Λογαριασμού. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χαίρω πολύ μάναμ. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steki365

Νεοφερμένος

Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ΚωλόFB... Μου τη δίνει... Ελπίζω τώρα με το Google + να πάρει την κάτω βόλτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
το Google + τι ειναι ακριβως? ειναι πιο καλο απο το φεισμπουκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ΚωλόFB... Μου τη δίνει... Ελπίζω τώρα με το Google + να πάρει την κάτω βόλτα.
μαζι σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
το Google + τι ειναι ακριβως? ειναι πιο καλο απο το φεισμπουκ?
Μια ανταγωνιστική κίνηση της google.
Απλώς μπορείς να διαλέγεις ποιοι θα βλέπουν τα μηνύματά σου (κάτi που το πρόλαβε ήδη το fb) για να μην ξέρουν όλοι πότε θα κοιμηθείς ή πότε θα ξυπνήσεις, θα διαγράφεις τον λογαριασμό σου όποτε θελήσεις κλπ.
Κατά τα άλλα είναι ένα άλλο είδος κοινωνικής δικτύωσης, ίσως όμως λίγο πιο σοβαρό από τα άλλα, αλλά θα φανεί στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@ Princess,
μπες στο προφίλ σου, πάνω δεξιά πάτα ''προβολή ως..'' και μετά πάνω στο κέντρο πάτα ''public''.
Και εμένα μου δείχνει τον τοίχο και τις φωτογραφίες αλλά δε δείχνει καμία πληροφορία.
Το είχα ρυθμίσει παλιά, τώρα έβαλαν τις επιλογές στην κεντρική σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Λάουρα

Δε φαίνεται τίποτα, don't worry. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top