Facebook: Τεχνικές Συμβουλές

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
@ Princess,
μπες στο προφίλ σου, πάνω δεξιά πάτα ''προβολή ως..'' και μετά πάνω στο κέντρο πάτα ''public''.
Και εμένα μου δείχνει τον τοίχο και τις φωτογραφίες αλλά δε δείχνει καμία πληροφορία.
Το είχα ρυθμίσει παλιά, τώρα έβαλαν τις επιλογές στην κεντρική σελίδα.
Κι εκεί που σε έπιασα, σε έχασα στο πάμπλικ που δεν βρήκα. Το ξέρω ότι δεν φαίνεται καμία πληροφορία ή φωτογραφία, αλλά δε θέλω να φαίνεται καν το "wall" αριστερά. ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ; :'(
@Λάουρα

Δε φαίνεται τίποτα, don't worry. ;)

Ούτε καν στα αριστερά; :(
Είμαι περίεργη αι νόου, αλλά θέλω να βλέπουν μόνο τα info. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κι εκεί που σε έπιασα, σε έχασα στο πάμπλικ που δεν βρήκα. Το ξέρω ότι δεν φαίνεται καμία πληροφορία ή φωτογραφία, αλλά δε θέλω να φαίνεται καν το "wall" αριστερά. ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ; :'(


Ούτε καν στα αριστερά; :(
Είμαι περίεργη αι νόου, αλλά θέλω να βλέπουν μόνο τα info. :/
Απ' όσο ξέρω δε γίνεται.
Πάνω στη μέση σου βγάζει ένα μπλε πλαίσιο. Εκεί μέσα έχει έναν υπερσύνδεσμο, το public.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α ναι το είδα.
Ναι το πάτησα. Και; Δε κάνει κάτι. Ίδια παραμένουν όλα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βλέπεις πως βλέπουν το προφίλ σου οι άλλοι, μη-φίλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΤΟ ξέρω ρε συ, το πριντ σκριν από κει το πήρα, δε χρειάζεται καν να πατήσω το παμπλικ.
ΤΟ θέμα είναι να μη βλέπουν ΓΟΥΟΛ. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η επιλογή wall θα φαίνεται σε όλους.Αλλά το τι θα φαίνεται εξαρτάται απ'τις ρυθμίσεις σου.Όταν κάνεις ένα στάτους αριστερά απ'την επιλογή post έχει ένα βελάκι.Εκεί αν πατήσεις public,τότε οποιοσδήποτε θα μπορεί να το βλέπει.Οπότε το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να επιλέξεις Friends(ό,τι επιλέξεις θα ισχύει και για τα επόμενα ποστ που θα κάνεις).Νομίζω ότι αυτό εννοείς :hmm:
Στο δείχνω και με παραστατικά βελάκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    11.4 KB · Εμφανίσεις: 699

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασίλη, απ' ότι κατάλαβα γνωρίζει πως δεν φαίνεται το περιεχόμενο του τοίχου της -τουτέστιν έχει κάνει τις απαραίτητες ρυθμίσεις γι' αυτό. Απλώς θέλει να μην φαίνεται το "Τοίχος", όπως και οι "Φωτογραφίες".



Λάουρα, κοίταξα τις ρυθμίσεις και δεν βρήκα την "χρυσή" επιλογή που τα εξαφανίζει, μάλλον δε γίνεται.
Μη σε νοιάζει, όμως, αφού δε φαίνεται τίποτα σε τρίτους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, Βασίλη αυτά που λες τα ξέρω, αυτό που λέει η Lysippe εννοώ εγώ, αλλά οκ, βαρέθηκα να το ψάχνω, θα το αφήσω έτσι.
Ευχαριστώ όλους πάντως. :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Απλώς θέλει να μην φαίνεται το "Τοίχος", όπως και οι "Φωτογραφίες".
Το έχει κάνει μία φίλη μου στον τοίχο της γιατί έγραφαν διάφοροι πράγματα που δεν τα ήθελε, την ρώτησα που είναι ο τοίχος της και δεν φαίνεται και μου είπε ότι το έκανε να το βλέπει μόνο εκείνη.
Οπότε μπορείς να το ρυθμίσεις έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μα δε θέλω να μη το βλέπουν οι φίλοι μου. Θέλω να το βλέπουν οι φίλοι μου.
Αφφφ μπέρδεμα, η Λισιπ κατάλαβε τι λέω, αφήστε το δεν υπάρχει λύση.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Βασίλη, απ' ότι κατάλαβα γνωρίζει πως δεν φαίνεται το περιεχόμενο του τοίχου της -τουτέστιν έχει κάνει τις απαραίτητες ρυθμίσεις γι' αυτό. Απλώς θέλει να μην φαίνεται το "Τοίχος", όπως και οι "Φωτογραφίες".



Λάουρα, κοίταξα τις ρυθμίσεις και δεν βρήκα την "χρυσή" επιλογή που τα εξαφανίζει, μάλλον δε γίνεται.
Μη σε νοιάζει, όμως, αφού δε φαίνεται τίποτα σε τρίτους. :)

Χμ,και τότε ποιο το νόημα να μη φαίνεται το wall και photos?Αφού έτσι κι αλλιώς δε θα βλέπουν τίποτα αν κάνουν κλικ.Τέσπα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι ρε συ, αλλά πχ. αν έχεις αλλάξει φωτό προφιλ, φαίνεται σε άκυρους όταν πατάνε το γουολ, ή αν έχεις κάνει λάικ σε κάποια σελίδα, πάλι φαίνεται, ή αν έχεις γράψει σχόλιο κάπου, πάλι θα το δουν. Εμένα δεν φαίνεται κάτι επειδή τα σβήνω από τον τοίχο, αλλά αν τα άφηνα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
παιδια αμα στο fb εχεις ενα φιλο και ξαφνικά εκει που πας να του στείλεις μνμ πλεον σου λεει οτι "τουλαχιστον μια διευθυνση ειναι λανθασμενη", δεν υπαρχει πια φωτογραφία κ το λινκ δε λειτουργεί, παει να πει οτι μ εχουν κανει μπαν ή κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια αμα στο fb εχεις ενα φιλο και ξαφνικά εκει που πας να του στείλεις μνμ πλεον σου λεει οτι "τουλαχιστον μια διευθυνση ειναι λανθασμενη", δεν υπαρχει πια φωτογραφία κ το λινκ δε λειτουργεί, παει να πει οτι μ εχουν κανει μπαν ή κατι τετοιο?
Αν κατάλαβα καλά σημαίνει ότι σε μπλόκαρε ή έκλεισε το προφίλ του.


Ερώτηση: Λαμβάνετε στο e-mail σας μηνύματα; Σχολιασμός κατάστασης και τέτοια.
Δε μου έρχονται εμένα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ερώτηση: Λαμβάνετε στο e-mail σας μηνύματα; Σχολιασμός κατάστασης και τέτοια.
Δε μου έρχονται εμένα. :/:
Παλιά μου έρχονταν για το παραμικρό.Τώρα πια όχι (ευτυχώς).
Μόνο για γενέθλια φίλων ήρθαν τις προηγούμενες βδομάδες δύο μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Οχι πια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ok, νόμιζα ότι εγώ άλλαξα κάτι.
Βλακεία βέβαια γιατί το fb τρώει κολλήματα.

Μήπως ξέρετε πώς αλλάζουμε μια δική μας ομάδα στη νέα εμφάνιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Λαμβάνετε στο e-mail σας μηνύματα; Σχολιασμός κατάστασης και τέτοια.
Μια μέρα καθώς το άνοιγα, είδα μήνυμα από το fb ότι δεν θα στέλνονται πλέον πολλά μηνύματα, αλλά σύνοψη πολλών μαζί, εκτός αν το ρυθμίσω διαφορετικά.
Έκανα κάποιες ρυθμίσεις, όχι για να λαμβάνω συνέχεια, αλλά να ξέρω πότε μου στέλνουν μήνυμα ή έχω αίτημα φιλίας μόνο, και τώρα λαβαίνω μόνο τα βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πώς το ρυθμίζουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ερώτηση: Λαμβάνετε στο e-mail σας μηνύματα; Σχολιασμός κατάστασης και τέτοια.
Δε μου έρχονται εμένα. :/:

Οι υπεύθυνοι του fb απενεργοποίησαν τις περισσότερες ειδοποιήσεις με μεμονωμένα e-mail.

Μπορείς να επαναφέρεις τη ρύθμισή σου:

Λογαριασμός --> Ρυθμίσεις λογαριασμού --> Ειδοποιήσεις (στ' αριστερά) και κάνεις αποεπιλογή της "συχνότητας email" (στα δεξιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top