Facebook: υπέρ ή κατά;

Olga99

Νεοφερμένος

Ο Olga99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν σας αρέσει μια κοπέλα ή ενα αγόρι επηρέαζεστε καθολου απο το οτι στο φβ δεν εχει τόσα like αλλα πχ 60-70;Δηλαδη σας απογοητεύει ώστε να μην θελετε να στείλετε κι ας τον έχετε γνωρίσει απο κοντα κ σας αρεσε!Τι γνώμη έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Αν σας αρέσει μια κοπέλα ή ενα αγόρι επηρέαζεστε καθολου απο το οτι στο φβ δεν εχει τόσα like αλλα πχ 60-70;Δηλαδη σας απογοητεύει ώστε να μην θελετε να στείλετε κι ας τον έχετε γνωρίσει απο κοντα κ σας αρεσε!Τι γνώμη έχετε;

Πόσα λάικσ δλδ αποτελούν αποτελούν ένα σωστό δέλεαρ για να επιχειρήσει κανείς κονέ;
Και λάικσ σε τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olga99

Νεοφερμένος

Ο Olga99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εννοώ οτι σου αρέσει κάποιος/Α κ βλέπεις οτι οι φωτο που βάζει παίρνουν 60 λικες!Σε επηρεάζει αυτο αρνητικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,986 μηνύματα.
Πόσα λάικσ δλδ αποτελούν αποτελούν ένα σωστό δέλεαρ για να επιχειρήσει κανείς κονέ;
Και λάικσ σε τι;

Tι κολληματα μπορει να υπάρχουν καμια φορά ε; ειναι απιστευτο! Και μετα αναρωτιέται ο άλλος ο φουκαράς τι λάθος εκανε!

Μετα λένε εμάς οτι τα σκεφτομαστε περιεργα!

Δεν με ενδιαφέρουν καθολου τα λαΪκ που έχει κάποια. Δεν με ενδιαφέρει καν αν το προφιλ της ειναι δημοφιλές και τα σχετικά. Δεν δινω μεγαλη σημασια σε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Εννοώ οτι σου αρέσει κάποιος/Α κ βλέπεις οτι οι φωτο που βάζει παίρνουν 60 λικες!Σε επηρεάζει αυτο αρνητικά;

Οκ.
Αλλά επίτρεψέ μου μερικές απορίες για να μπω στο κλίμα. Τι απεικονίζουν αυτές οι φωτό; Υπάρχει μίνιμουμ αποδεκτός αριθμός λάικσ; Το προφίλ αυτών που κάνουν τα λάικσ μετράει;

Tι κολληματα μπορει να υπάρχουν καμια φορά ε; ειναι απιστευτο! Και μετα αναρωτιέται ο άλλος ο φουκαράς τι λάθος εκανε!

Μετα λένε εμάς οτι τα σκεφτομαστε περιεργα!

Δεν με ενδιαφέρουν καθολου τα λαΪκ που έχει κάποια. Δεν με ενδιαφέρει καν αν το προφιλ της ειναι δημοφιλές και τα σχετικά. Δεν δινω μεγαλη σημασια σε αυτά.
Αγαπητέ De Ville, το καταλαβαίνεις πως είμαστε παρωχημένες παππουλάθρες οι υπέργηροι; Εγώ τουλάχιστον, σαφώς ναι. Για κάτσε μωρέ μπελά να ενημερωθούμε στα τρέχοντα ήθη.
Όλγα99 μην τον ακούς τον Στάτλερ παιδί μου, κηπ ον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Olga99

Νεοφερμένος

Ο Olga99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Απεικονίζουν εμάς??????Οχι δεν υπάρχει μίνιμουμ προφανώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Olga99 εννοείς ότι τα 60 λαικς είναι πολλά ή λίγα; Δεν καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Απεικονίζουν εμάς������Οχι δεν υπάρχει μίνιμουμ προφανώς

Αν θα μπορούσες να γίνεις λίγο πιο επεξηγηματική; Το λέω για να καταλάβω τι εντυπώσεις μπορεί να εισπράξει αυτός που επηρεάζεται από τις φωτό ενός προφίλ στο αν θα κάνει την κίνηση ή όχι.
Πιο πάνω, εισέπραξα την εντύπωση πως τα 60-70 λάικσ θεωρούνται λίγα, γι' αυτό ρώτησα για το ''κατώφλι'' του ελάχιστου αποδεκτού αριθμού λάικσ.
Επίσης σε ρώτησα και κάτι άλλο, αν θες απαντάς βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όσο λιγότερα λαικς έχει τόσο το καλύτερο, σημαίνει ότι ασχολούνται λιγότεροι άντρες μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Αν σας αρέσει μια κοπέλα ή ενα αγόρι επηρέαζεστε καθολου απο το οτι στο φβ δεν εχει τόσα like αλλα πχ 60-70;Δηλαδη σας απογοητεύει ώστε να μην θελετε να στείλετε κι ας τον έχετε γνωρίσει απο κοντα κ σας αρεσε!Τι γνώμη έχετε;

είναι δυνατόν να γνώρισες κάποιον από κοντά, να σου αρέσει, και μην στέλνεις λόγω των λάικς? αυτό είναι το λιγότερο παράλογο.
επίσης, τα λάικς δεν είναι ένδειξη του ότι κάποιος είναι εμφανίσιμος αλλά κοινωνικός. δημόσιες σχέσεις είναι, μου έκανες λάικ, σου κάνω κι εγώ επειδή γνωριζόμαστε και ανταλλάζουμε δυο κουβέντες. οπότε δεν είναι σοβαρό κριτήριο για να αξιολογήσεις κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Δεν μπορούσα να βρω τα λόγια, οποτε..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Όλγα αλήθεια είσαι 19 ετών; Δε ρωτάω ειρωνικά, απλά μέχρι τώρα είχα την εντύπωση οτι μιλάμε με ένα κοριτσάκι 12-13 ετών και μετά πρόσεξα το νικ σου.
Νομίζω οτι οι προηγούμενοι σού απάντησαν. Ξέρω οτι στην ηλικία σου θες κάπου να ανήκεις κι ακολουθείς το πλήθος αλλά όσο πιο γρήγορα καταφέρεις να "διασπαστείς" από τη μάζα και να βρεις τη δική σου προσωπικότητα τόσο το καλύτερο. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Το να παίρνουμε κάποιον από τα μούτρα, και μάλιστα μικρότερό μας και νεοφερμένο, χωρίς απλά να του κάνουμε επεξηγηματικές ερωτήσεις βοηθώντας τον να μας ξετυλίξει τι ακριβώς εννοεί παραθέτοντας την επιχειρηματολογία του απλά και κατανοητά και οργανωμένα, μάλλον δεν πρέπει να αποτελεί και την υπέρτατη μαγκιά. Κι ας ανήκει σε ένα ηλικιακό φάσμα που σχεδόν κοντεύουμε να ξεχάσουμε πως ήταν, άλλοθι αυτό δεν το λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olga99

Νεοφερμένος

Ο Olga99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
18 ειμαι!Το καταλαβαίνω οτι σας ξενίζει αυτο που ακούτε κ μαλλον ειμαι επηρεασμένη απο τη μάζα ναι αλλα βλέπω κορίτσια κ αγόρια με 100 κ 200 likes και αντικειμενικά απορώ συγκρίνοντας τους με άλλους που έχουν λιγότερα κ αντικειμενική ομορφιά.Δεν ηθελα να ακουστεί τόσο "χοντρό"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Αλήθεια τώρα κοιτάμε τα λαικς πριν αποφασίσουμε αν μας ελκύει κάποιος ή όχι; Νέα μόδα; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Βρε κορίτσι μου, αφού κοιτάς που κοιτάς τα likes, κοίτατα τουλάχιστον αναλογικά με τους συνολικούς φίλους του ατόμου.
Αφαίρεσε κι αυτούς από το άλλο φύλο τόσο από αυτούς που έκαναν like όσο κι από τους συνολικούς φίλους.

Αν κάποιος έχει υψηλό ratio, ακόμη και με 10 φίλους ... όρμα του !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,986 μηνύματα.
είναι δυνατόν να γνώρισες κάποιον από κοντά, να σου αρέσει, και μην στέλνεις λόγω των λάικς? αυτό είναι το λιγότερο παράλογο.
επίσης, τα λάικς δεν είναι ένδειξη του ότι κάποιος είναι εμφανίσιμος αλλά κοινωνικός. δημόσιες σχέσεις είναι, μου έκανες λάικ, σου κάνω κι εγώ επειδή γνωριζόμαστε και ανταλλάζουμε δυο κουβέντες. οπότε δεν είναι σοβαρό κριτήριο για να αξιολογήσεις κάποιον.

ευτυχως που ειναι η μοναδική παράλογη στάση απέναντι στις σχέσεις μεταξυ των δύο φύλων. :/

18 ειμαι!Το καταλαβαίνω οτι σας ξενίζει αυτο που ακούτε κ μαλλον ειμαι επηρεασμένη απο τη μάζα ναι αλλα βλέπω κορίτσια κ αγόρια με 100 κ 200 likes και αντικειμενικά απορώ συγκρίνοντας τους με άλλους που έχουν λιγότερα κ αντικειμενική ομορφιά.Δεν ηθελα να ακουστεί τόσο "χοντρό"

Δεν ειναι οτι με ξενιζει. Το απορριπτω απλά. Δικαιωμα σου βέβαια να ελκεσαι απο οτι σου κάνει κέφι ακομα και αν αυτο ειναι ο αριθμος των λαϊκ στο φβ. Το αποριπτω γιατι ειναι επιπλαστη κατάσταση έχουμε και εμεις μια που της κάνουν λαϊκ στο φβ τα ιδια άτομα που την κοροϊδευουν απεξω και την σχολιάζουν. Δυστυχως έτσι ειναι ο κοσμος. Αλλα εγω δεν την έχω καν στο φβ ουτε να με πληρωνε δεν θα της έκανα λαϊκ. Τέτοιο τρένο που ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Olga99

Νεοφερμένος

Ο Olga99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μα σαφώς κ δεν έλκομαι απο αυτα ίσα ίσα απλα έθεσα αυτο το ερώτημα.Δεν ξέρω αν κάποιοι σκέφτονται ετσι αν ναι ειναι 100% κατακριτέο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
60-70 λέει λίγα λάικ και εγώ το παίζω κουκλάρα άμα πάρω καμιά 20αριά λάικ :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,986 μηνύματα.
Μα σαφώς κ δεν έλκομαι απο αυτα ίσα ίσα απλα έθεσα αυτο το ερώτημα.Δεν ξέρω αν κάποιοι σκέφτονται ετσι αν ναι ειναι 100% κατακριτέο

Σιγουρα κάποιοι σκέφτονται έτσι. Επισης ενας αντρας ειναι πιο ελκυστικος στα ματια μιας γυναικας αμα τον γουσταρουν ηδη μερικές και ειναι γνωστο αυτο. Οποτε πάει αναλογα με τα λαϊκ. Δεν ειναι απιθανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top