Fetish

odin

Νεοφερμένος

Ο odin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους.
Ελπίζω το παρόν topic να μην παρεκτραπεί, γιατί παρουσιάζει σίγουρα κάποιο ενδιαφέρον. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, πόσοι έχετε κάποιο φετίχ; Κυρίως ποδολαγνικό. Απλά πιστεύω πως υπάρχει μία προκατάληψη έναντι των φετίχ, ενώ ελάχιστοι τα αποκαλύπτουν. Ένας γνωστός είναι ο Quentin Tarantino.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω δεν εχω το σχετικο φετιχ αλλα δεν εχω κανενα προβλημα να τα χρησιμοποιησω με αυτο τον τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ψηλοτάκουνα παπούτσια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εγω παντως εχω αυτο με τα ποδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το θέμα ανοίγει αφού το κλείδωμα ενός τέτοιου θέματος προωθεί πουριτανισμό, κάτι που σε καμία περίπτωση δεν θα θέλαμε. Ωστόσο, το θέμα θα επιβλέπεται στενά και οι moderators θα είναι ιδιαίτερα αυστηροί. Παρακαλώ διατηρήστε ένα αξιοπρεπές επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
τι ειναι τα φετιχ ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Η χρησιμοποίηση/λατρεία/(παρόμοια λέξη)/εθισμός με/κλπ κλπ διάφορα 3α αντικείμενα/πράγματα/(δεν ξέρω τι άλλο) που έχουν σχέση με... δεν ξέρω πως να το εκφράσω. Θα πω ότι έχουν σχέση με τη σεξουαλική επαφή και τις "επιδόσεις" της.

Μην ψάξεις να βρεις τη σημασία στο internet άμα είναι μπροστά κάποιος άλλος. Ειδικά οι γονείς σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Η άτιμη η Wikipedia δεν είναι για ανηλίκους. Δεν ξέρεις τι μπορεί να βρει ένα μικρό παιδί (εγώ) ενώ βαριέται και ψάχνει άρθρα για τα φετινά χριστούγεννα κάνοντας ορθογραφικά λάθη...(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εγω εχω με το ισιο μαλλι στα κοριτσια... απλα μου αρεσει το ισιο.... δεν εχει σχεση ομως αυτο με την σεξουαλικοτητα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
εγω εχω με το ισιο μαλλι στα κοριτσια... απλα μου αρεσει το ισιο.... δεν εχει σχεση ομως αυτο με την σεξουαλικοτητα μου...


αρα δεν ειναι φετιχ,Σερλοκ.

Πλιζ,μη γραφουμε απλα για να γραφουμε ε.

νο οφενς εννοειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αρα δεν ειναι φετιχ,Σερλοκ.

Πλιζ,μη γραφουμε απλα για να γραφουμε ε.

νο οφενς εννοειται.
σορυ τοτε απλα αυτο ειναι το κολλημα μου.... δηλαδη αν αυτο επαιρνε μερος στις σεξουαλικες μου φαντασιωσεις τοτε θα ηταν φετιχ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
σορυ τοτε απλα αυτο ειναι το κολλημα μου.... δηλαδη αν αυτο επαιρνε μερος στις σεξουαλικες μου φαντασιωσεις τοτε θα ηταν φετιχ??

Να στο πω αλλιως.Αν προτιμας κατι απο κατι αλλο,ε δε σημαινει αυτοματα οτι το πρωτο κατι ειναι φετιχ.

Αυτο το τοπικ ειναι και πιο συγκεκριμενο ετσι κι αλλιως.Μιλαει για τα σεξουαλικα φετιχ.Ενα συγκεκριμενο μερος του σωματος(η μια καταταση) που σε ερεθιζει,καπως ετσι.


εσυ τα χεις αναγκη απ οτι φαινεται ...

Ξερω οτι δε το λες σε μενα αλλα επειδη καταλαβαινω το υφος σου απο αυτο που γραφεις..δεν ειναι κατι κακο τα φετιχ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αν το πας ετσι ειναι αρκετα μερη του σωματος που με εξιταρουν... ολο μη σου πω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
@Thanous

Χμ,ηξερα οτι ειναι καπως γενικολογο αυτο που γραψα αλλα δε ξερω και ακριβως τον ορισμο.

Παρε εναν που βρηκα

"Something, such as a material object or a nonsexual part of the body, that arouses sexual desire and may become necessary for sexual gratification."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
μα κι εγω αυτο ηξερα... εχει σχεση με ενα αντικειμενο το οποιο σκεφτεσαι κατα καποιο τροπο σεξουαλικα
-----------------------------------------
@Thanous

Χμ,ηξερα οτι ειναι καπως γενικολογο αυτο που γραψα αλλα δε ξερω και ακριβως τον ορισμο.

Παρε εναν που βρηκα

"Something, such as a material object or a nonsexual part of the body, that arouses sexual desire and may become necessary for sexual gratification."
τοτε λοιπον οχι.... δεν εχω κατι τετοιο....για την ωρα:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Με λίγα λογία αντί να προτιμάς το κόλπο (δεν είμαι εντελώς σίγουρος άμα γράφεται έτσι) προτιμάς την μασχάλη από εκεί και πέρα βάλε την φαντασία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Με λίγα λογία αντί να προτιμάς το κόλπο (δεν είμαι εντελώς σίγουρος άμα γράφεται έτσι) προτιμάς την μασχάλη από εκεί και πέρα βάλε την φαντασία σου.

ελεος.... τουλαχιστον εγω δεν το προτιμω:P

αλλα γουστα ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panteras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dsdsds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Με λίγα λογία αντί να προτιμάς το κόλπο (δεν είμαι εντελώς σίγουρος άμα γράφεται έτσι) προτιμάς την μασχάλη από εκεί και πέρα βάλε την φαντασία σου.

Aυτο ακριβως!

Αλλα καμια σχεση.

Δε χρειαζεσαι το φετιχ για να διεγερθεις.Σε διεγειρει ΚΑΙ αυτο μαζι με αυτα που ερεθιζουν και τον κοσμο που δεν εχει φετιχ.Δεν αναπληρωνει κατι..υπαρχουν και περιπτωσεις ψυχωσεων βεβαια που ομως ειναι αλλο πραμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω δεν εχω το σχετικο φετιχ αλλα δεν εχω κανενα προβλημα να τα χρησιμοποιησω με αυτο τον τροπο.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Με λίγα λογία αντί να προτιμάς το κόλπο (δεν είμαι εντελώς σίγουρος άμα γράφεται έτσι) προτιμάς την μασχάλη από εκεί και πέρα βάλε την φαντασία σου.

Όχι απαραίτητα.
Μπορεί να έχεις κόλλημα με τον κόλπο τον ίδιο.

Απλά ένα αδικαιολόγητα απίστευτο κόλλημα. Δηλαδή σε εξιτάρει και θες μόνο αυτό. Όπως και να ναι το υπόλοιπο. Σε εξιτάρει ο κόλπος ο ίδιος και όχι η γυναίκα που τον κατέχει.

Δηλαδή πχ έχεις φετίχ στα στήθη αν σε εξιτάρουν μόνο τα μεγάλα στήθη, όπως και να ναι το υπόλοιπο (μπορεί πχ να ναι πχ σε γυναίκες, παιδιά, γιαγιάδες, άντρες κτλ)

Πάντως θα πρότεινα και εγώ να μην αρχίσετε και ψάχνετε τον όρο (ή σιγουρέψτε οτι έχετε safesearch on). Θα συναντήσετε κάποια ολίγον τραγικά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top