First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,902 μηνύματα.
Ειλικρινά, όσο γελοία κι αν είναι η εκπομπή, θα την έβλεπα αν είχε σαν ζευγάρι τον Κασιδιάρη με την κυρια Λουκά. :cold:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,683 μηνύματα.
Παραγόντι μου, είσαι έτοιμος να περάσουμε καλά και φέτος με σχολιασμό εκπομπάρας;

Εγω τριβω τα χεράκια μου!
Περιμενω σαν πρεζακι την πρεμιερα φιλε μου. Εχω δει ολα τα περσινα επεισοδια χ2 φορες. Σκεφτομαι μετα απο καθε επεισοδιο να κανω σχολιασμο του καθε ζευγαριου και να το αναρτω εδω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Περιμενω σαν πρεζακι την πρεμιερα φιλε μου. Εχω δει ολα τα περσινα επεισοδια χ2 φορες. Σκεφτομαι μετα απο καθε επεισοδιο να κανω σχολιασμο του καθε ζευγαριου και να το αναρτω εδω.
Κι εγω το ίδιο. Θα τα βλεπω λαιβ και θα σχολιάζω παράλληλα όπως πέρσι.

Κάνε κι εσυ σχολιασμό ναι!

Τρασίλα ναι, αλλά γουστάρουμε!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,683 μηνύματα.
Κι εγω το ίδιο. Θα τα βλεπω λαιβ και θα σχολιάζω παράλληλα όπως πέρσι.

Κάνε κι εσυ σχολιασμό ναι!

Τρασίλα ναι, αλλά γουστάρουμε!
Εγω λαιβ δεν μπορω να σχολιασω γτ θελω να ειμαι συγκεντρωμενος βαλντερ και πολλες φορες βλεπω το παιχνιδι και με παρεα . Θα κανω post game αναλυτικο σχολιασμο ;) .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εγω λαιβ δεν μπορω να σχολιασω γτ θελω να ειμαι συγκεντρωμενος βαλντερ και πολλες φορες βλεπω το παιχνιδι και με παρεα . Θα κανω post game αναλυτικο σχολιασμο ;) .
Θεούλης, ποστ γκεημ. Θα σε περιμενω με χαρά αδερφέ!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Συνέχεια εδώ :)
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top