First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Δεν θέλω να ακουστω κακή αλλά στο 250 που τους βλέπω όλοι ίδιοι είναι, λες και έχουν archetype.
Είναι απίστευτο😂
Πραγματικά. Μη πω πως πολλές φορές βλέπω λυκειόπαιδα στο λεωφορείο και λέω από μέσα μου "εσένα η μοίρα σε επέλεξε να γίνεις πληροφορικάριος, είμαι σίγουρος για αυτό που θα σπουδάσεις" :laugh:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Η Δέσποινα ΑΕΝισσα, ωραίο στυλ, για να δούμε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Φατσικά έχει λίγες προοπτικές. Αν χάσει και καμιά δεκαριά κιλά ίσως σωθεί.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Εμφανισιακά ταιριάζουν.

"Όχι τόσο ο τύπος μου", όμως λέει αυτή.
Συγνώμη μανδάμ, δεν ξέραμε να σας φέρουμε τον Μπραντ τον Πιτ.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Σαμπακι ο Δημήτρης.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Φατσικά έχει λίγες προοπτικές. Αν χάσει και καμιά δεκαριά κιλά ίσως σωθεί.
Τι να κάνουμε τώρα θα εξαφανίσουμε τις τσουμπωτες;
Άσε που έχω γνωρίσει περιπτώσεις που δεν μπορούν να αδυνατίσουν (κορτιζονες, έλλειψη ενζύμων κτλ)
Μια χαρά Κούκλα η κοπελα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Ελα δεσποινα μη γινεσαι ιδιότροπη, ΒΑΛΝΤΕΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Κατάλαβα. Η Δεσποσύνη Δέσποινα τον έχει ήδη καταχωρημένο στο friend zone.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,784 μηνύματα.
"Όχι τόσο ο τύπος μου", όμως λέει αυτή.
Συγνώμη μανδάμ, δεν ξέραμε να σας φέρουμε τον Μπραντ τον Πιτ.
Ε εντάξει, δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό που είπε. Δεν ελέγχουμε ποιος μας αρέσει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Τι να κάνουμε τώρα θα εξαφανίσουμε τις τσουμπωτες;
Άσε που έχω γνωρίσει περιπτώσεις που δεν μπορούν να αδυνατίσουν (κορτιζονες, έλλειψη ενζύμων κτλ)
Μια χαρά Κούκλα η κοπελα
Εμείς να εξαφανίσουμε τους κάτω του 1.80;

Μια χαρά κούκλοι είναι τα αλάνια.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Είναι λύκος. Οκ μπρο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η φεγγαρολουσμένη ρωτάει κατι βασικό: τα ζώδια ! :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,044 μηνύματα.
Η καυλίτσα ειναι η κλασσικη ΓΚΟΜΕΝΑ που μιλαει πολύ, μιλαει για μαλακίες και θέλει φελλούς
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εν τω μεταξύ η φεγγαρολουσμένη ρωτάει κατι βασικό: τα ζώδια ! :laugh:
Ειναι η κλασσικη ομορφη φασαια που τα χει πονταρει ολα στο "ειμαι ομορφη".

Βάιμππππ και βάααιμππππ.. αει απο δω μωρη
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Ο τύπος έχει τρομερό κόλλημα με τα χείλη του. Νομίζει πως όλες πεθαίνουν για αυτά. Bruh και άλλοι έχουμε σαρκώδη και είναι σαν να μην έχουμε. Calm your lips :laugh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Vibes, ζώδια, τσάκρας... (και δεν ξέρω τι άλλο)..
Μιλάει κι ασταμάτητα...
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,170 μηνύματα.
Εμείς να εξαφανίσουμε τους κάτω του 1.80;

Μια χαρά κούκλοι είναι τα αλάνια.
Μια χαρά είναι και οι κάτω των 1,80 no hate, αλλά η κοπέλα φαίνεται πολύ ψηλή. Είναι και γεροδεμένη, τι να κάνει κάποιον που είναι ξυλάκι;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο τύπος έχει τρομερό κόλλημα με τα χείλη του. Νομίζει πως όλες πεθαίνουν για αυτά. Bruh και άλλοι έχουμε σαρκώδη και είναι σαν να μην έχουμε. Calm your lips :laugh:
✨ Ναρκισσισμος✨
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top