First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ο φουκαράς ο Δημήτρης προσπαθεί. Αλλά η άλλη κοιτάζει γύρω της "σα περιπολία"(που τραγουδούσε κι η Βίκι Μοσχολιού), σαν να ψάχνει εξοδο διαφυγής.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
Α γεματούλα μου, μας τα χαλας στο μέσα.... Τον τεσταρει με shit tests αρα δεν τον γουσταρει τελείως.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Καλα κι εγω δεν την ειχα κολλητή, αλλά οκ ξέρω πεντε πράγματακια.:upside:

Κακια κοπέλα δεν ειναι παντως το ξαναλέω. Απλα λιγο.... τσαχπίνα.
Τώρα ας κουτσομπολέψουμε τα του ριάλιτι, κι αργότερα τα δικά μας. :P
Γιατί χάνουμε σκηνές.:D
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
Ω ΜΑΛΑΚΑ ΣΙΤ ΤΕΣΤ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,175 μηνύματα.
Ωχ τον τάπωσε...
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Μιεχ.

1.50-1.65 δα μπεστ.
Ως κοπέλα 1,50 σε ευχαριστούμε πολύ εκ μέρους του Κοντού γυναικείου πληθυσμού που θέλουμε ψηλούς,
Αλλά πόσο ζηλεύω τις ξαδέρφες μου που είναι όλες 1,75 , δεν φαντάζεσαι...
Έχω κάνει το σπίτι μου ραφείο, βαρέθηκα να κοντεύω τα τζιν😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Ωχ ρε καημένε Δημήτρη, μια χαρά παιδί είσαι αλλά έπεσες σε λάθος άτομο
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,515 μηνύματα.
Η τύπισσα του έρριξε άκυρο. Αυτή έρριξε άκυρο σε άνθρωπο. Δεν το πιστεύω αυτό που βλέπω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
Οκ, την Άννα την κατουράνε στο σεξ μουσάτοι ψηλοι με σιξπακ
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Πέταξε τη μαλακια του η ψωναρα
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
Η τύπισσα του έρριξε άκυρο. Αυτή έρριξε άκυρο σε άνθρωπο. Δεν το πιστεύω αυτό που βλέπω.
Πολύ αγενές να το πεις έτσι κατάμουτρα χωρίς λόγο
Δεν μπορώ να σκεφτώ πως είναι με τους οικείους της
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.
Με ολες τις χρησεις ειπε; Μαλακια δηλαδη;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ως κοπέλα 1,50 σε ευχαριστούμε πολύ εκ μέρους του Κοντού γυναικείου πληθυσμού που θέλουμε ψηλούς,
Αλλά πόσο ζηλεύω τις ξαδέρφες μου που είναι όλες 1,75 , δεν φαντάζεσαι...
Έχω κάνει το σπίτι μου ραφείο, βαρέθηκα να κοντεύω τα τζιν
Ποτέ δεν ζήλεψα τις ψηλότερες. Το 1.60 μου είναι από τα λίγα που δεν έχω παράπονο.
Άλλωστε οι μινιόν, μπορεί να μην είμαστε τόσο εντυπωσιακές λόγω ύψους, όμως πρακτικά, έχουμε περισσότερες επιλογές. ;)
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Τώρα της είπε ότι τον παίζει;:ermm:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,779 μηνύματα.
Σαν Giga Chad είναι αυτός
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,019 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,163 μηνύματα.
ΣΙΓΑ ΡΕ ΣΕΞ ΓΚΟΝΤ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΣΕΞ ΤΟ ΠΑΝ
Κάτσε να χτυπήσεις τα 45 που θα συνταξιοδοτηθει ο φίλος σου και μετά να σε δω που θα βρεις καμια
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top