First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
View attachment 117801

Έτσι. Γιατί κανένα παιδί δεν είναι ευτυχισμένο, αν δεν είναι ικανοποιημένη από τη ζωή της και η μάνα (ή, αντίστοιχα ο πατέρας) του.
Το παιδί δεν υπάρχει για να καλύπτουν καποιοι τις δικές τους ανάγκες, ούτε για να αποτελεί υπαρξιακή χειρολαβή.
Εξυπακούεται βέβαια οτι χρειάζεται να τηρούνται κάποιες ισορροπίες.
Η αν το παιδί χαιρεται με τη καταδίκη του γονέα να μην βρίσκει έναν άνθρωπο να περνάει όμορφα, έχουμε τοξική σχέση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Η αν το παιδί χαιρεται με τη καταδίκη του γονέα να μην βρίσκει έναν άνθρωπο να περνάει όμορφα, έχουμε τοξική σχέση.
Αμα δεις την Κυπρια τη Θέκλα Πετρίδου την ψυχολογο, είχε κι αυτη παρομοια περιπτωση στη δουλειά της, με της Ιταλίδας απόψε, και η της Κύπριας λέει το μετανιωσα γιατι εδιωξα αξιολογο ανθρωπο και τωρα εμεινα κουκος.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Αμα δεις την Κυπρια τη Θέκλα Πετρίδου την ψυχολογο, είχε κι αυτη παρομοια περιπτωση στη δουλειά της, με της Ιταλίδας απόψε, και η της Κύπριας λέει το μετανιωσα γιατι εδιωξα αξιολογο ανθρωπο και τωρα εμεινα κουκος.
Πολλές φορές κάνει και το παιδί μπουλινγκ στο γονέα. Πχ έχω περιστατικό από γνωστή μου που έλεγε η κόρη τη μάνα π@@να επειδή έβγαινε έξω για καφέ με μια φίλη της μετά την δουλειά της.
Που χώρισε τον πατέρα που είχαν μια τρομερα κακοποιητικη σχέση.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
80c5bd422b.gif

:hello:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Πολλές φορές κάνει και το παιδί μπουλινγκ στο γονέα. Πχ έχω περιστατικό από γνωστή μου που έλεγε η κόρη τη μάνα π@@να επειδή έβγαινε έξω για καφέ με μια φίλη της μετά την δουλειά της.
Που χώρισε τον πατέρα που είχαν μια τρομερα κακοποιητικη σχέση.
Σοκ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Το τέλειο crossover δεν υπα-
Screenshot_2023-06-30-19-33-25-421_com.facebook.katana.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,964 μηνύματα.
Κορίτσια έχει σήμερα; Απόψε μπορώ να δω και γω.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.
@Pak μπορείς να δεις στο σάιτ του σταρ ένα από τα "υπέροχα " επεισόδια της εβδομάδας🤣
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,964 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,146 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Αναμενόμενο. Του γλέντησαν καινουριο κωλοτρυπίδι:

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,964 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Καλή μιλφάρα και ντιλφάρα (αν δε μιλάει), αα τους έχασα.
Του ειπα του Γιάννη που ναι κι απο Θεσσ, να μου βρει προφιλ της Ολλανδέζας να κάνω αξιοπρεπές γύπινγκ να αποκαταστήσω την τιμή του φύλου μου, αλλά δεν με βοηθάει. :devil:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top