First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Αρχίζει πάλι από σήμερα το δράμα...
i cant stand it hailee steinfeld GIF by 2017 MTV Video Music Awards
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


7139868d31c67cd.gif
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
98.gif


Μόνη μου θα σχολιάζω; :P

Άρχισε νωρίτερα σήμερα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοτζαμ Κρήτη κι ήρθε Αθήνα για να βρει κόμενα ο Μιχάλης.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Κάτι που έχω παρατηρήσει από τα προηγούμενα επεισόδια: σε όλες τις κοπέλες βάζουν το ίδιο απαίσιο μέικαπ με αποτέλεσμα η μούρη τους να κιτρινίζει προς ώχρα. Και μιλάμε για παχιές στρώσεις...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Εγώ είμαι λίγο κουρασμένος για να κάτσω στο PC, λογικά αύριο στο νέο επεισόδιο θα είμαι μέσα για σχόλια :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Έλενα καυλίτσα παχουλή <3
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Ποιος είναι ο Τάσος;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Πάλι τίποτα καλό για τον οφθαλμό μας σήμερα. Μα δεν νοιάζονται καθ'όλου πια για εμάς;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Πω πω τι της φέρανε της καημένης!!!
ο μπαρμαν ρε
Ήθελα να το επιβεβαιώσω...
Πολύ ψηλά κοιτάζει η λεγάμενη, δεν νομίζεις;

Το ίδιο κι ο ταξιτζής που της προορίζουν για υποψήφιο.
Μόνο εκεί ταιριάζουν.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Πάλι τίποτα καλό για τον οφθαλμό μας σήμερα. Μα δεν νοιάζονται καθ'όλου πια για εμάς;
Ο Καζαντζάκης έγραφε οτι κάθε χωριό έχει και τον τρελό του. Κι αν δεν έχει τον δημιουργούν.

Οπότε, μάλλον θα αυτοσχεδιάσουμε. :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Πω πω τι της φέρανε της καημένης!!!

Ήθελα να το επιβεβαιώσω...
Πολύ ψηλά κοιτάζει η λεγάμενη, δεν νομίζεις;

Το ίδιο κι ο ταξιτζής που της προορίζουν για υποψήφιο.
Μόνο εκεί ταιριάζουν.
Γι αυτην πολύς ειναι ο ταξιτζης. Μονο βυζάρες έχει η ελένη. :bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Μου θυμίζει τη Βογιαντζάκη η Έλενα. Και στο στυλ.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Συμπαθητικοί μου είναι και οι δύο. Θα περάσουμε καλά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Έχει πέραση στους άντρες λεει. Ε βεβαια, για να φυγουν τα χοντρά.
:bleh:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top