First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Επεισόδιο λούμπεν το μπροκολοσκι
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Η Ζεν επιμενω πως μου αρεσει.-
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Η Μάνια από πάνω φοράει ακριβώς αυτά που μ'αρέσουν.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Και η Πακ μας ξέχασε σήμερα. Θα θελα να δω πως σκέφτεται :(
Τι να σκέφτεται; Να διασκεδάσει χαλαρά , όπως οι υπόλοιποι.
Το θεμα δεν προορίζεται για κοινωνιολογική ανάλυση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η Μάνια από πάνω φοράει ακριβώς αυτά που μ'αρέσουν.
Εμενα μου αρέσει η Μάνια.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Σε αυτές τις περιπτώσεις του απαντάς του άλλου...
Και εσύ έναν μαλακα τον κρύβεις μέσα σου.

Ε άι σιχτιρ με τον κάθε Ντολμά
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Ο Σηφης το παιζει μαλακες. ΓΚΑΧ! ΓΚΑΧ ΓΚΑΧ!
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Τι να σκέφτεται; Να διασκεδάσει χαλαρά , όπως οι υπόλοιποι.
Το θεμα δεν προορίζεται για κοινωνιολογική ανάλυση.
ποιο εύκολα κοινωνιολογική ανάλυση στα σχόλια θα ήταν εφικτή :P
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ο Σηφης το παιζει μαλακες. ΓΚΑΧ! ΓΚΑΧ ΓΚΑΧ!
Μου την σπάει αυτός ο τύπος άντρα.

Σου περνάει το βαιμπ ότι "είσαι πολύ τυχερή που αναπνέεις τον ίδιο αέρα με εμένα"

Γιεπ, Ρεντ φλαγκ από δω ως το Πεκίνο.

Τι πράσινα μάτια....άμα το μυαλό είναι πιο σάπιο και από το ροκφόρ που το έχεις δύο χρόνια στο ψυγείο....αστο
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ειχα καπως την εντυπωση πως αυτοι σε τράβαγαν ρε.
Με αυτους μου βγαίνουν όλες οι κατηγορίες evil (lawful, neutral etc).

Εγώ θέλω τον άλλον κουλ τύπο να μην έχει την συνεχόμενη γαμημενη τάση να δείχνεται ότι ξέρει και ψυχολογει.

Θέλω να μπορώ να κάτσω να πιω ένα ποτό και να είναι ο εαυτός του χαλαρός και να κάνει όμορφες κουβέντες....όταν σου λέει τα περί σουργελου και μου κάνει αυτές τις γκριμάτσες δεν τη παλεύω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Με αυτους μου βγαίνουν όλες οι κατηγορίες evil (lawful, neutral etc).

Εγώ θέλω τον άλλον κουλ τύπο να μην έχει την συνεχόμενη γαμημενη τάση να δείχνεται ότι ξέρει και ψυχολογει.

Θέλω να μπορώ να κάτσω να πιω ένα ποτό και να είναι ο εαυτός του χαλαρός και να κάνει όμορφες κουβέντες....όταν σου λέει τα περί σουργελου και μου κάνει αυτές τις γκριμάτσες δεν τη παλεύω
Εγω θέλω να του ριξει ακυρο η Ινδη. Με εκνευρισε ο τυπος.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Σε αυτή τη κοινωνία όλοι και όλες για φτύσιμο είναι τελικά. Πάμε σε μοναστήρι κάπου μακριά.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγω θέλω να του ριξει ακυρο η Ινδη. Με εκνευρισε ο τυπος.
Το εύχομαι κι εγώ.

Της κακοφανηκε που την είπε Σουργελο. Αν έχει αυτοεκτίμηση θα τον στείλει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε αυτή τη κοινωνία όλοι και όλες για φτύσιμο είναι τελικά. Πάμε σε μοναστήρι κάπου μακριά.
Πάψε κι εσύ πια με τις τάσεις απομόνωσης που έχεις :laugh: :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,055 μηνύματα.
Το εύχομαι κι εγώ.

Της κακοφανηκε που την είπε Σουργελο. Αν έχει αυτοεκτίμηση θα τον στείλει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πάψε κι εσύ πια με τις τάσεις απομόνωσης που έχεις :laugh: :laugh:
Ναι. Απλα δεν τον κρεμασε στα μανταλακια απο ευγενεια μαλλον.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Τι είναι αυτό που σας κέντρισε περισσότερο σε αυτό το επεισόδιο;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top