First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Τον Σήφη τον ρώτησατε αν θέλει;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Ωραια τυπισσα εμφανισιακά, αλλά δεν εχει καθολου αισθητηριο. Κατα τ αλλα ηθελε κατι σοβαρό και σαν κλασσικη γκομενα επεσε για αυτον που την λέει σουργελο.

Δεν εκπλησσομαι καθολου.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν υπήρχε ίχνος χημείας η ρομαντισμού έστω. Ήταν λες και βγήκαν δύο φιλαράκια
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Ό,τι να'ναι επεισόδιο. Άντε καλή Ανίτα Πάνια 2 εύχομαι γιατί έτσι θα το καταντήσετε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Γιατί πριν ήταν πολύ πιο αξιοπρεπές ε; :hehe:

Απλώς άρχισε και γίνεται βαρετό, στα τελευταία επεισόδια.
Πάντα τρασίλα ήταν αλλά στις αρχές έρχονταν κόσμος συνετός. Τώρα ολοένα και περισσότερο έρχονται άτομα με κάποια μικρά... προβλήματα. Δεν μ'αρέσει η όλη φάση. Στο τέλος θα βλέπουμε επεισόδια με ουρλιαχτά και Αντώνη αγάπη μου έλα πάρε με από εδώ ή είσαι μια λέεεεεεεεεεερααααα... Ε αυτά δεν θα ήθελα να τα δω. Δεν είναι κάτι το αστείο.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Πάντα τρασίλα ήταν αλλά στις αρχές έρχονταν κόσμος συνετός. Τώρα ολοένα και περισσότερο έρχονται άτομα με κάποια μικρά... προβλήματα. Δεν μ'αρέσει η όλη φάση. Στο τέλος θα βλέπουμε επεισόδια με ουρλιαχτά και Αντώνη αγάπη μου έλα πάρε με από εδώ ή είσαι μια λέεεεεεεεεεερααααα... Ε αυτά δεν θα ήθελα να τα δω. Δεν είναι κάτι το αστείο.
Εγώ πάλι γιατί νόμιζα πως αυτά θέλετε να δείτε; :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Πάντα τρασίλα ήταν αλλά στις αρχές έρχονταν κόσμος συνετός. Τώρα ολοένα και περισσότερο έρχονται άτομα με κάποια μικρά... προβλήματα. Δεν μ'αρέσει η όλη φάση. Στο τέλος θα βλέπουμε επεισόδια με ουρλιαχτά και Αντώνη αγάπη μου έλα πάρε με από εδώ ή είσαι μια λέεεεεεεεεεερααααα... Ε αυτά δεν θα ήθελα να τα δω. Δεν είναι κάτι το αστείο.
Μα αυτος ειναι ρεαλιστικα ο κοσμος μας σημερα. Δεν βγαινεις ραντεβού;

Μαλλον θες κατι πιο 20 χρονια πίσω πιο νορμαλ και δεν σε αδικω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι αδικείτε τον εαυτό σας αν νομίζετε ότι θα το βρείτε αυτό εδώ :laugh: :hehe:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Μα αυτος ειναι ρεαλιστικα ο κοσμος μας σημερα. Δεν βγαινεις ραντεβού;

Μαλλον θες κατι πιο 20 χρονια πίσω πιο νορμαλ και δεν σε αδικω.
Καλά είκοσι χρόνια πριν τα ίδια και χειρότερα είναι. Είδα κάποιες viral εκπομπές προ εικοσαετίας και θεωρώ πως η ελληνική τηλεόραση 1997-2000 πρέπει να ήταν μακράν από τις χειρότερες σε ποιότητα. Η Ανίτα Πάνια ωχριά μπροστά σε εποχές Σίας Λιαροπούλου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Καλά είκοσι χρόνια πριν τα ίδια και χειρότερα είναι. Είδα κάποιες viral εκπομπές προ εικοσαετίας και θεωρώ πως η ελληνική τηλεόραση 1997-2000 πρέπει να ήταν μακράν από τις χειρότερες σε ποιότητα. Η Ανίτα Πάνια ωχριά μπροστά σε εποχές Σίας Λιαροπούλου.
Για ραντεβου μιλαω Γιαννη. Για ραντεβου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Μπατήρια μας βλέπω όλους... αν ξέρουν οι διπλανές μας πως σχολιάζουμε :hehe:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ ανυπομονω να δω να γίνεται αυθεντική τρασιλα....να δω μέχρι που θα το φτάσουν για προβολές.

Εξ άλλου πια υπάρχει το μαιντσετ ότι δεν υπάρχει κακη φήμη....δείτε πχ την αλογα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Εγώ ανυπομονω να δω να γίνεται αυθεντική τρασιλα....να δω μέχρι που θα το φτάσουν για προβολές.

Εξ άλλου πια υπάρχει το μαιντσετ ότι δεν υπάρχει κακη φήμη....δείτε πχ την αλογα.
Μαιντσετ; Να το γκουγκλαρω;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top