First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,038 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Έχει φίλες γυρω του ο Αντώνης ο κρητικός. Και θέλει μια που δεν ζηλεύει.
Πού είσαι Ντέβιλ; :D
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,038 μηνύματα.
Θελει να βρει μια που να τον αντέχει. Ρεντ φλαγκ.

Ειπαμε, να τους πιστευετε οταν λενε τετοια τρελά
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,169 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
:swimming: ΕΛΕΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ στο θέμα μαςςς
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,176 μηνύματα.
Δεν είναι ας πούμε άσχημος ο Αντώνης, απλά δε μου φαίνεται πολύ δυναμικός και η κοπέλα λέει τον θέλει δυναμικό.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλά εγώ παρότι έχω φετίχ με Κρητικούς δεν ενθουσιάστηκα με τον Αντώνη μου κανει για μαμακιας
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,169 μηνύματα.
Η κοπελιά είναι ΙΔΙΑΑ η Πέγκυ, δεν το πιστεύω 😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,038 μηνύματα.
Νταξει αμα τον βρηκε κουκλο αυτον, εγω παίρνω την Πόλη μόνος μου.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καθόλου δυναμικός το κλασσικό χαιβανι είναι που τον κάνεις ότι θες
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,169 μηνύματα.
Δεν είναι ας πούμε άσχημος ο Αντώνης, απλά δε μου φαίνεται πολύ δυναμικός και η κοπέλα λέει τον θέλει δυναμικό.
Σκανταλ αυτό που μου έλεγε η συγχωρεμενη η γιαγιά μου είναι ότι
"Στον γάμο ο ένας θα κοιμάται όρθιος, ο άλλος θα είναι δυναμικός"
Δύο δυναμικοί θα σκοτωθούν, δύο χαμηλών τόνων δεν προχωρούν με τίποτα,
Οπότε μια χαρά τους έχουν μπλέξει
Έπαθε λίγο πλάκα όμως με το μωβ μαλλί ο κρητικός
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν το καθαρίζεις.
Απαπα και να σου βρέχει σκόνη το καλοκαίρι;
Θα έρθει η Γιαννιώτισσα η συγχωρεμενη η γιαγιά μου να σε κυνηγήσει με παντόφλα
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Μπράβο μπουμπουκακι Αντώνη πάρε το ποτό της κοπέλας , κάνε Χαρούμενη τη μαμακα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,176 μηνύματα.
Σκανταλ αυτό που μου έλεγε η συγχωρεμενη η γιαγιά μου είναι ότι
"Στον γάμο ο ένας θα κοιμάται όρθιος, ο άλλος θα είναι δυναμικός"
Δύο δυναμικοί θα σκοτωθούν, δύο χαμηλών τόνων δεν προχωρούν με τίποτα,
Οπότε μια χαρά τους έχουν μπλέξει
Έπαθε λίγο πλάκα όμως με το μωβ μαλλί ο κρητικός
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Απαπα και να σου βρέχει σκόνη το καλοκαίρι;
Θα έρθει η Γιαννιώτισσα η συγχωρεμενη η γιαγιά μου να σε κυνηγήσει με παντόφλα
Δεν μου φαίνεται υποχωρητικός ο Αντώνης, απλά κοιμάται λίγο όρθιος.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Δεν είναι ας πούμε άσχημος ο Αντώνης, απλά δε μου φαίνεται πολύ δυναμικός και η κοπέλα λέει τον θέλει δυναμικό.
Δεν ειναι το θέμα απόρριψης του Αντώνη από τη Λυδία , ενώ εκείνος δείχνει να την έχει ήδη απορρίψει.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,169 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top