First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Έχω θέμα επειδή είναι Έλληνας.... Ετζεβίτ το '74 μισή δουλειά έκανες...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Το μάτι μου πέφτει διαρκώς στα βυζιά της. Και δεν είμαι ούτε άντρας, ούτε "τζιβιτζιλού". :D
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Πες ότι είσαι λάτρης του πηδουλου μην μασας
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
ΜΩΡΗ ΣΑΧΛΟΚΩΔΩΝ ΤΙ ΗΡΘΕΣ ΑΘΗΝΑ ΤΟΤΕ; ΚΥΠΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΉΝΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ;

Μετά λένε για τις ξανθιές....άλλος έχει το όνομα και άλλος τη χάρη
Ελα μου ντε;
Γενικά δεν ξέρω τι τρέλα έχουν οι Κύπριοι να έρχονται στα ελληνικά ριάλιτι
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Τον προτιμώ να μην γελάει τον 53ρη.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Το μάτι μου πέφτει διαρκώς στα βυζιά της. Και δεν είμαι ούτε άντρας, ούτε "τζιβιτζιλού". :D
Ε αφού έχει βάλει το όπλο στην φόρα η κοπελια, σκάει μπαμ
Βέβαια, στο φλερτ όλα τα όπλα βγάζεις, δεν υπάρχουν ντροπες. Ίσως όχι από πρώτο ραντεβού όμως
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Χριστέ μου, χίλιες φορές στηθος Α- παρά αυτη η μαλακια στον εγκεφαλο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,183 μηνύματα.
Τον βαριέται η 55ρα..
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Κλασσικός Ιταλός παραμυθας το έχει με το λέγειν ο μπαγασας εξού και τα τόσα πολλά κουτσουβελα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Ρε θα με κουζουλάνετε ούλοι εδώ μέσα ω ρε κοπέλια; Τι διαχωρισμός Έλληνος και Κυπρίου είναι αυτός; Τι θα πει ελληνικά και κυπριακά ριάλιτι; Ρε είστε καλά; Δεν είναι καθ'όλου εν τάξει να προβάλλεται κάτι τέτοιο ελεύθερα στην τηλεόραση.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Έλα Δεσποινάκι δεν σου κακοφανηκε έλα τώρα μεταξύ μας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε θα με κουζουλάνετε ούλοι εδώ μέσα ω ρε κοπέλια; Τι διαχωρισμός Έλληνος και Κυπρίου είναι αυτός; Τι θα πει ελληνικά και κυπριακά ριάλιτι; Ρε είστε καλά; Δεν είναι καθ'όλου εν τάξει να προβάλλεται κάτι τέτοιο ελεύθερα στην τηλεόραση.
Εσένα έχει κολλήσει εκεί η κασετα :laugh:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Τι πάνω χέρι λέει μωρέ και ο μπούλης.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Μας τα επρηξες με το τσιγάρο ρε μλκ
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Ρε θα με κουζουλάνετε ούλοι εδώ μέσα ω ρε κοπέλια; Τι διαχωρισμός Έλληνος και Κυπρίου είναι αυτός; Τι θα πει ελληνικά και κυπριακά ριάλιτι; Ρε είστε καλά; Δεν είναι καθ'όλου εν τάξει να προβάλλεται κάτι τέτοιο ελεύθερα στην τηλεόραση.
Άσε μας βρε Γιάννη,
Αφού οι Κύπριοι δεν μας πάνε, περίεργοι στον χαρακτήρα είναι, λένε ότι "είμαστε Κύπριοι όχι Έλληνες"

Δεν τους μπορώ.
Μόνο μια φυσιολογική Κύπρια έχω γνωρίσει στην ζωή μου. Οι άλλοι δεν μιλάνε καν με Έλληνες, θέλουν να κάνουν παρέα μόνο μεταξύ τους
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Προτιμώ τη Δέσποινα από τον Ιταλό. Πιο μαγκάκι, πιο αυθεντική.
Ο Στέφανο μου φαίνεται παραμυθάς και δήθεν.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γκριντζι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,048 μηνύματα.
Βαλτη να σου καπνισει το άλλο μωρε ντολμα, δε βγαζει καπνο εκεινο. Τι ξενερωτος, έχασε την πατουρα την ωραια.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,521 μηνύματα.
Έφαγε το Χ ο Ιταλός και τα γύρισε. Το ευχαριστήθηκα.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Τον χάλασε το τσιγάρο και η ηλικία. Δεν ήταν πιτσιρίκα να τη χειραγώγησει.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top