First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.
Τον χάλασε το τσιγάρο και η ηλικία. Δεν ήταν πιτσιρίκα να τη χειραγώγησει.
Ελα μην ακουω μαλακιες για χειραγωγηση. Αυτος ουτε το πουλι του δε θα μπορούσε να χειραγωγησει.

Αμα δε θελεις να σε παιξουν δεν παιζεσαι, ούτε 30 ουτε 60 αμα εισαι.

Μιλαω σοβαρα τωρα. Αμα πιστευεις οτι εσενα στην ηλικια σου αυτος θα μπορούσε να σε ελέγξει ε χεσε μας εδω εγω δε μπορώ να σε ελεγξω στα 39 μου.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ελα μην ακουω μαλακιες για χειραγωγηση. Αυτος ουτε το πουλι του δε θα μπορούσε να χειραγωγησει.

Αμα δε θελεις να σε παιξουν δεν παιζεσαι, ούτε 30 ουτε 60 αμα εισαι.

Μιλαω σοβαρα τωρα. Αμα πιστευεις οτι εσενα στην ηλικια σου αυτος θα μπορούσε να σε ελέγξει ε χεσε μας εδω εγω δε μπορώ να σε ελεγξω στα 39 μου.
Εγώ δεν είμαι αντιπροσωπευτικό παράδειγμα γυναίκας. Είμαι η μις αντιδράω σε όλα. Αυτός όμως επέμεινε στη μικρότερη και για άποψη εμφάνισης αλλά και επειδή συγκριτικά με την ηλικία του είναι πιο άπειρη η 30αρα την κουμανταρει πιο εύκολα με το τσιγάρο η με πράγματα όπως πχ οικογένεια.

εγώ αν μου έλεγε πχ για το τσιγάρο θα κάπνιζα μεσα στα μούτρα του και θα του έλεγα ελπίζω να μην σε ενοχλεί Ε;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Άσε μας βρε Γιάννη,
Αφού οι Κύπριοι δεν μας πάνε, περίεργοι στον χαρακτήρα είναι, λένε ότι "είμαστε Κύπριοι όχι Έλληνες"

Δεν τους μπορώ.
Μόνο μια φυσιολογική Κύπρια έχω γνωρίσει στην ζωή μου. Οι άλλοι δεν μιλάνε καν με Έλληνες, θέλουν να κάνουν παρέα μόνο μεταξύ τους

Μας μισούν γιατί όπως και σε εμάς έτσι και σε αυτούς εδώ και χρόνια προδότες είναι στα πράγματα. Η Ελλάς και η Κύπρος είναι δύο κράτη ένα Έθνος. Ως ένα βαθμό έχουν ένα δίκιο γιατί το 1974 πράγματι τους εγκαταλείψαμε σχεδόν στη μοίρα τους. Ο Ιωαννίδης αν και ήτο έτοιμος να ενεργοποιήσει το σχέδιο Αφροδίτη και να κηρύξει πόλεμο στην Τουρκία κατά τη διάρκεια της αποβάσεως στη Κύπρο δεν το έκανε, υπάκουσε στις δυτικές εντολές που έλεγαν να μην το κάνουμε.

Έχουν ως ένα σημείο δίκιο να νιώθουν αδικημένοι. Όμως το λάθος μας τότε θα έχουμε την ευκαιρία να το διορθώσουμε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
bart simpson GIF
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.
Μας μισούν γιατί όπως και σε εμάς έτσι και σε αυτούς εδώ και χρόνια προδότες είναι στα πράγματα. Η Ελλάς και η Κύπρος είναι δύο κράτη ένα Έθνος. Ως ένα βαθμό έχουν ένα δίκιο γιατί το 1974 πράγματι τους εγκαταλείψαμε σχεδόν στη μοίρα τους. Ο Ιωαννίδης αν και ήτο έτοιμος να ενεργοποιήσει το σχέδιο Αφροδίτη και να κηρύξει πόλεμο στην Τουρκία κατά τη διάρκεια της αποβάσεως στη Κύπρο δεν το έκανε, υπάκουσε στις δυτικές εντολές που έλεγαν να μην το κάνουμε.

Έχουν ως ένα σημείο δίκιο να νιώθουν αδικημένοι. Όμως το λάθος μας τότε θα έχουμε την ευκαιρία να το διορθώσουμε.
Είσαι σίγουρος ότι η βυζού έκανε όλον αυτό το συλλογισμό;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Έχουν ως ένα σημείο δίκιο να νιώθουν αδικημένοι. Όμως το λάθος μας τότε θα έχουμε την ευκαιρία να το διορθώσουμε.
Άντε να νιώθει αδικημένη η παλιά γενεά,
Οι σαχλοεικοσαριδες τι στο καλό θυμούνται;
Είναι περίεργοι. Και οι χειρότεροι σπιτονοικοκυριδες στην Ελλάδα. Σου κάνουν την ζωή κόλαση.
Θέλουν μόνο να κάνουν παρέες με δικούς τους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ιωαννίδης αν και ήτο έτοιμος να ενεργοποιήσει το σχέδιο Αφροδίτη και να κηρύξει πόλεμο στην Τουρκία κατά τη διάρκεια της αποβάσεως στη Κύπρο δεν το έκανε, υπάκουσε στις δυτικές εντολές που έλεγαν να μην το κάνουμε.
Αν το είχαμε κάνει εκείνη την εποχή θα ήταν καταστροφή.
Αλλιώς θα λεγομασταν...Αθηνισταν και Σαλονισταν
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Άντε να νιώθει αδικημένη η παλιά γενεά,
Οι σαχλοεικοσαριδες τι στο καλό θυμούνται;
Είναι περίεργοι. Και οι χειρότεροι σπιτονοικοκυριδες στην Ελλάδα. Σου κάνουν την ζωή κόλαση.
Θέλουν μόνο να κάνουν παρέες με δικούς τους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αν το είχαμε κάνει εκείνη την εποχή θα ήταν καταστροφή.
Αλλιώς θα λεγομασταν...Αθηνισταν και Σαλονισταν
Βγάζουν πολύ εντονο το τοπικιστικό και ότι οι υπόλοιποι είναι ξένοι..αυτά τα κάνουν κάποιοι από Ελλάδα κιόλας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΟΥΜΕΡ Ο ΚΡΗΤΙΚΌΣ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,045 μηνύματα.
Απορω πως δεν της εχει στεγνωσει το μνι ακόμη, απο την ξενερα με τον νταμπο. Εδω εγω δεν εχω μνι και εχω αποξηραθεί.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,519 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος ότι η βυζού έκανε όλον αυτό το συλλογισμό;
Μπορεί να είναι θηλυκή έκδοση μου :P

Αν το είχαμε κάνει εκείνη την εποχή θα ήταν καταστροφή.
Αλλιώς θα λεγομασταν...Αθηνισταν και Σαλονισταν
Ναι δεν ισχύει ακριβώς. Βέβαια το σχέδιο Αφροδίτη περιελάμβανε υπεράσπιση της Κύπρου. Αλλά και σε περίπτωση πολέμου δεν είναι σίγουρο πως θα κατάφερναν. Ο Τουρκικός στρατός διαχρονικά είναι από τα μεγαλύτερα παρτάλια του κόσμου. Και στη Κύπρο ψιλορεζίλι έγινε, αλλού ήθελαν να πάνε, αλλού πήγαν και αλλού κατέληξαν.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,171 μηνύματα.
Οχι.

Θα σου έκανα ανάλυση αλλά δεν ξερω αν θα το πιάσεις
Δεν είναι το κατάλληλο θρεντ
Εξάλλου, κανείς δεν μπορεί να ξέρει πως θα ήταν ένας πόλεμος έξτρα.
Το θέμα είναι τι θα κάνουμε στο μέλλον.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Την Κωνσταντοπούλου σου θυμίζει ("καποια μου θυμίζετε"...) :hehe:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εμπ1 Μιχάλη. Καλό κομμάτι και γλυκούλης
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top