First Dates (2023) - Star TV

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,783 μηνύματα.
Δεν είμαι σαν τους άλλους…

Είμαι χειρότερος
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,664 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής δεν βλέπω κανα χτυπητό σούργελο...
Αν δεν αλλάξει κάτι, θα πλήξουμε πάλι... :/:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,041 μηνύματα.
Ο Τάσος μου βγάζει ενα παραπονομούνι "ειμαι καλούλης γιατι δε μου κάθονται;"
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.
Το "κάνε κράτηση τώρα" το παίζει και στην τηλεόρασή ή μονο διαδυκτιακά;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,518 μηνύματα.
Δεν είμαι σαν τους άλλους=χειρότερος.

Δεν είμαι σαν τις άλλες= ακριβώς ίδια με τις άλλες.

Οι κανόνες της ζωής που δεν έχουν πέσει έξω ποτέ. :laugh: Ό,τι χειρότερο όσοι προσβάλλουν το φύλο τους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,041 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,041 μηνύματα.
Δεν είμαι σαν τους άλλους=χειρότερος.

Δεν είμαι σαν τις άλλες= ακριβώς ίδια με τις άλλες.

Οι κανόνες της ζωής που δεν έχουν πέσει έξω ποτέ. :laugh: Ό,τι χειρότερο όσοι προσβάλλουν το φύλο τους.
Οποτε ακους κατι τετοια = Αυτοκριτική και ευθυνη μηδεν.

Μιση ωρα αναλυση στον εαυτο τους να κανουν, θα δουν οτι ολοι εχουν τουλαχιστον ενα λάθος που εχουν κι οι άλλοι.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δε λεμε μαλακας λάκτα μου, λεμε ΝΤΟΛΜΑΣ!
Κάτσε να δούμε πως θα της συμπεριφερθεί στο τέλος....άμα πει κανένα έξυπνο του στυλ να πασαλειψει με μους όπως είπε ο άλλος τότε λέμε ότι είναι ντολμας.


Οι κλαψιαρηδες όμως του στυλ "α γιατι δεν μου κάθεται καμία" είναι μαλακες απλά και φαίνεται στη συμπεριφορά τους. Να όπως αυτός που πουλάει φουμαρα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,518 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,285 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,041 μηνύματα.
Κάτσε να δούμε πως θα της συμπεριφερθεί στο τέλος....άμα πει κανένα έξυπνο του στυλ να πασαλειψει με μους όπως είπε ο άλλος τότε λέμε ότι είναι ντολμας.


Οι κλαψιαρηδες όμως του στυλ "α γιατι δεν μου κάθεται καμία" είναι μαλακες απλά και φαίνεται στη συμπεριφορά τους. Να όπως αυτός που πουλάει φουμαρα.
Συν αυτο που ειπες οτι τα χει κανει όλα. Οι γνωστοι "κοπιάζοι" που λεω συνηθως. Πλασάρουν overachievement για να τυφλώσουν γκομενες.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,518 μηνύματα.
Οποτε ακους κατι τετοια = Αυτοκριτική και ευθυνη μηδεν.

Μιση ωρα αναλυση στον εαυτο τους να κανουν, θα δουν οτι ολοι εχουν τουλαχιστον ενα λάθος που εχουν κι οι άλλοι.
Με εκνευρίζει το pick me pick me. Ότι τι κερδίζεις αν πεις ότι δεν είσαι σαν τους άλλους/τις άλλες;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Συν αυτο που ειπες οτι τα χει κανει όλα. Οι γνωστοι "κοπιάζοι" που λεω συνηθως. Πλασάρουν overachievement για να τυφλώσουν γκομενες.
Που παλεύει να δείξει ότι είναι χρήσιμος ενώ η μοναδική δουλειά που έχει να κάνει είναι να ξύνει τη μια μέρα το αριστερό και την άλλη το δεξί του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,041 μηνύματα.
Με εκνευρίζει το pick me pick me. Ότι τι κερδίζεις αν πεις ότι δεν είσαι σαν τους άλλους/τις άλλες;
Το εκανα κι εγω αυτο το λάθος, αλλα στα 20 μου. Όταν το κοψα, γαμησα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Που παλεύει να δείξει ότι είναι χρήσιμος ενώ η μοναδική δουλειά που έχει να κάνει είναι να ξύνει τη μια μέρα το αριστερό και την άλλη το δεξί του.
ΧΑΧΑΧΑΧ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΙ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,518 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top